Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roberth38

problem z córką

Polecane posty

Gość mysza-mysza123
a ok. a jakie macie jeszcze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Czy w tym momencie to ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza-mysza123
wszystko moze byc wazne.tak tylko zapytalam nie musisz odpowiadac.ale jesli ktos chce cos rozwiazac powinien zbadac wszystkie wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Nigdzie mi nie chce wyjść, na żaden obóz, na kolonie,na wspólny wyjazd w miejsce gdzie sama chciała..Nawet już zgodziłem się na wyjazd jej z chłopakiem..nie chce,tylko się drze,że mam ją zostawić,że nigdzie nie jedzie,chce być w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torpedowanie-wrogich-jednostek
czasami jest tak, że ty już nie dotrzesz ale to nie znaczy, że nie dotrze kto inny... ważne żeby nie brneła w ten stan, bo to jest niezdrowe a nastolatki maja głupie pomysły i drobiazg dla nich czasami jest powodem do tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Przepraszam jestem nerwowy, bo w żaden sposób nie potrafię dotrzeć do córki,jeszcze gdybym wiedział o co chodzi..:( Mam 4 dzieci, 3 synów i córkę...dwójkę w szkole podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torpedowanie-wrogich-jednostek
ok chce być w domu, ale NIECH CI WYJASNI DLACZEGO to moze być poczatek jakiejs nici porozumienia między wami powiedz dzieciakowi że bardzo sie martwisz jej stanem i chciałbyś jej pomóc ale nie wiesz jak byc może cos sie stało a ty nie wiesz co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Zawsze wiedziała,że może do mnie przyjść porozmawiać..zawsze ją wysłucham,doradzę, pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torpedowanie-wrogich-jednostek
to jest twoja wersja jej wersja może być zupełnie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Sama do mnie przychodziła, potrafiliśmy przegadać pół nocy.. Staram się być dla niej ojcem i przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
skoro nie chce jechać z chłopakiem to może chodzi o niego? nadal się z nim spotyka? może ją rzucił albo skrzywdził...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
też tak pomyślałem,ale przychodzi chce rozmawiać z nią, chce przy niej być.Jest w porządku chłopakiem, lubię go, jest słowny,,nigdy nie było z nim problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torpedowanie-wrogich-jednostek
ale to było kiedyś dziś jak sam widzisz jest problem.. może poczytaj o depresji co znajdziesz w necie i idź do dzieciaka powiedz mu co przeczytałeś - ten stan jaki opisujesz pachnie deprechą, może świadomośc tego co się dzieje da dziecku możliwość żeby spróbowało się z tym zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra
w której żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
w "której żyję"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Ja już mam mętlik.. z tego czytania o depresji itp.. Wolę taką rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margraffka
Przyciśnij chłopaka do muru. Mi się jednak wydaje,że to może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
a ona rozmawia z chłopakiem czy też nie chce? chłopak wie co ją trapi? a może rozmawia z jakąś przyjaciółką, od której mógłbyś coś wyciągnąć? ja myślę, że mogło ją spotkać coś złego, takie rzeczy nie dzieją się bez powodu. może ktoś ją wykorzystał, czy nie daj boże zgwałcił? :O i z Tobą jako z mężczyzną trudno jej rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
To co mam zrobić test jej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Ale są blisko kobiety, moje siostry,i rozmawiała z nimi zawsze z psychologiem...a teraz tylko krzyczy,że mamy ją zostawić...chłopaka też wyrzuca jak przychodzi, nie chce nikogo widzieć u siebie w pokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torpedowanie-wrogich-jednostek
odczep się od testów tatusiu za dychę poczytaj, bo to co opisujesz to sa stany depresyjne jak się chcesz z nimi zmierzyć skoro nie masz o nich pojecia? no i porozmawiaj z chłopakiem, czy stalo sie cos co mozna by uznac za przyczynę - może on cos wie i ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
z jej przyjaciółką także rozmawiałem, jest teraz na wakacjach z rodzicami więc tylko przez telefon rozmawialiśmy,powiedziała,że nic nie wie,że jak tylko wróci przyjdzie do mojej córki...Ja już się sam załamuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torpedowanie-wrogich-jednostek
no to sobie popłacz :P na pewno jej pomożesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
tak, rada najlepsza..nie zamierzam płakać,ale czuję się bezradny.Gdybym wiedział co zrobić,nie było by mnie tu..Nie mam kobiety,którą by mi mogła pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margraffka
Żaden test! Przyciśnij chłopaka-bo skoro przychodzi i taki troskliwy to może ma coś wspólnego. Często ciąża powoduje u nastolatek depresję. Od kiedy dokładnie córka się tak zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torpedowanie-wrogich-jednostek
no więc przetrzep net w temacie depresja i idx do małej porozmawiac na temat tego co przeczytałeś i jak to się ma do jej obecnego zachowania... a stycznych jest duzo, uwierz po czym powiedz jej o swojej chęci pomocy i bezradnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
ojej, ale przecież depresję coś wywołało... myślę, że na razie niewiele możesz poza zapewnianiem jej, że zawsze będziesz przy niej, że zawsze jej pomożesz cokolwiek by się nie działo... nawet, jeśli Ci się wydaje, że ona nie słucha to coś tam do niej dotrze. skoro mieliście wcześniej dobre relacje to może w końcu się otworzy... i wiesz, generalnie tego nie popieram, ale w takiej sytuacji myślę, że warto byłoby przejrzeć jej rzeczy - może pisze pamiętnik, prowadzi bloga czy udziela się na jakimś forum... oczywiście dyskretnie i pod jej nieobecność, jeśli to w ogóle możliwe... ewidentnie dzieje się coś złego i trzeba jej pomóc nawet bez jej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
Doradzasz mi coś co już zrobiłem kilkakrotnie.... Z jej chłopakiem już także rozmawiałem, sam martwi się co się z nią dzieję...córka tak od 2 tygodni się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberth38
po prostu boję się,że za mało robię,coś przeoczę i dojdzie do tragedii..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×