Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sosssssss

Padło mi juz na głowe....

Polecane posty

Gość zezowaty czasami
jakaś taka bezbarwna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole obzerac sie czekolada czipsami i bułeczkami maslanymi :classic_cool: ale co do blondi to ja nie wiem no ładnełe ci jest :D taka z charakterkiem sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha to jest jak oddychani
boze jaki ty nudny :o dziewczyny przez kafe sobie szuka :o zaraz mi tu wyjedziesz ze nic takiego nie powiedziales ale to mozna polmozdzku zrozumiec z podtekstów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgajhvhvh
sossss czy ty naprawde myślisz że taki brzydki, chudy kurdupel jak ty ma szanse na wyruchanie tej dziewczyny ze zdjecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co drążycie jeden i ten sam temat... chce tutaj popisac o pierdołach a nie o sonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sossik a czemu oni wszyscy cie nie lubia tak? chyba nie za te dziewczynki co podsylasz w linkach od czasu do czasu :classic_cool: (a moze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiesz.. zakladasz temat z filmikiem w ktorym jest fajna blondi czy inna niezla i potem zawsze sie ktos przyczepia. Juz nawet smiem przypuszczac, ze to jakies zazdrosne panienki sa niezbyt zadowolone z takich Twoich tematow i chca Cie przegonic :P ale ja osobiscie wole ciemne wlosyyy (u obu plci :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa o to ci chodzi :D nie wiem nie mam pojecia ... watpie bym miał tutaj jakies adoratorki..... a co do kolorku to sie zgadzamy ciemny rulez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - to teraz kolor oczu. Ty pewnie lubisz ciemne? :) mi sie najbardziej podobaja zielone, wyrazisto zielone, mmmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella eranthis juesej
aaa jakiej płci jest sosss? bo pamietam foty w perukach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor oczu jest dla mnie obojetny :) jak oczy sa ładne to ładne:) tak jestem facetem wow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez dobrze - zawsze jakis wiekszy procent moze byc Twoim idealem :D z reguly jednak jest tak, ze staje sie nim totalne przeciwienstwo tego co chciales miec do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz czasami bywa ze mamy tam swoj pewien wizerunek partnerki czy partnera a zakochujemy sie wgl w kims kto odbiega od naszego ideału :) miłosc nie wybiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam gdybys mial wybierac taka wymarzona ale z lekko zrytym beretem a taka o 180 stopni odbiegajaca od twojego wymyslonego idealu ktora by byla normalna to mysle, ze bys sie nie zastanowil nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×