Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakeYourSOUL

Co będzie królować jesienią?

Polecane posty

Gość TakeYourSOUL

Wiem, wiem że mamy sierpień ale czas juz powoli rozkminić co będzie królowalo tej jesieni by nie dać się we wrzesniu zaskoczyć i być przygotowanym na nowe trendy...Jak myślicie...Co będzie HOT nadchodzącego sezonu a co pozostanie NOT? Jak na mój gust obowiązkowe będą: 1. buty: http://www.lilulai.pl/botki-cwiekami-na-koturnie-1782040-p-277.html 2. sukienki: http://kobietamag.pl/wp-content/gallery/camaieu-spodnie/Camaieu%20-%20Jesien-zima%202011-2012%20-%20%20sukienka%20(2).jpg 3. kurtki: http://republika.pl/blog_rs_26698/206041/tr/tmp-3new_obraz_297.jpg A wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkY87
Botki na koturnie jak najbardziej. Myślę że przez kilka dobrych sezonów nie wyjdą z mody. Dorzuciłabym jednakze jeszcze romantyczną koronkę do tego zestawienia, bo to absolutne MUST HAVE tego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejeszczemozetotrwaaac
Sukienka z camaieu na pewno będzie w trendach jak chodzi o fason...ale czy krój? Nie jestem przekonana. Trochę workowata. Botki podobają mi się bardzo. Mają pazur! Oby były modne bo chce je mieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa222
własnie modne będa kolory,przynajmniej na świecie bo w polsce to moze i szary bo to dziwny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Ninkaaaaaa...a jakie kolory obstawiasz? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateperrini
Najmodniejsze będą brązy. Generalnie kolory jesieni. Plus jakieś mocne czerwienie, granaty, pomarańcze. Tak sądzę ja. Buty jak najbardziej w trendach. Kurtka też, bo to już klasyka. Sukienka...średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalment007
jak lookalam na pokazy mody to nie ma jakichs dzikich kolorow...ciemne zielenie, bordo..brazy...Mocne akcenty typu cwieki i skora beda modne. Oczywiscie botki na koturnie jak najbardziej, bo te na obcasie sa za lekkie na nadchodzacy sezon..Tylko trzeba miec do nich chude nogi...;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
No te tez fajne, ale cwieki maja dla mnie wiecej charakteru. Sa bardziej wyraziste. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 756432887
Beda krolowaly przygaszone kolory. Wszelkiego rodzaju mahonie, czerwienie, brazy, beze, roze i to wszystko delikatne polaczone z czyms mega mocnym tak czuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0923Kici
Wszystko co pokazalas jest super i chetnie bym kupila, ale jesienna kolekcja = duuuuuze ceny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderzwstol!
Piekne te botki z cwiekami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknik123
Kurtka skórzana w połączeniu z tymi botkami i jakąś sukienką w kwiatki byłby strzałem w 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Botki są rewelacyjne. ;) Nabędę je sobie chyba drogą kupna póki nie ma sezonu bo potem mogą zdrożeć...wiele sklepów tak robi z tego co zauważyłam. Mam nadzieje, ze ten nie ale lepiej dmuchać na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666
Boskieeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makelifeeasy
pierwsze botki z cwiekami przezajebiste...drugie ujdą, ale trzecie nie będą modne za chińskiego boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkawkropkę
A mi sie podobaja te ostatnie. Wygladaja na wygodne, a la traperki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogimiś
Będą królowały w sezonie kolory musztardowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oO
A nie bo zielenie i burgundy. Poogladaj sobie pokazy. Widac to chociazby w najnowszej kolekcji Kazar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspireme
Dzieki za pomysly odnosnie tych botek z ćwiekami i sukienki w kwiatki. Wykupię i wypróbuję. Buty już mi podsunęłaś, teraz sukienki trzeba poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwejku
swietne sa! rockowe i z pazurem i cena tez w miare ok...rureczki, luzny top i na miasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugaczakaugauga
Modne będą żywe kolory. Pomarańcze, róże i habry, które przejawiać się będą w bardzo symetrycznych i geometrycznych ubraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveISNOTHING
Piekne sa te botki nabite ćwiekami. Sa w innych kolorach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Chyba sa ale to musisz poszukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveISNOTHING
W takim razie zabieram sie do przekopywania sklepu w poszukiwaniu tych cudeniek ;D gdyby tylko byly w kolorze khaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0O
fajna sukienka i butki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×