Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakeYourSOUL

Co będzie królować jesienią?

Polecane posty

Gość TakeYourSOUL
Jacobs podobną widziałam w Mohito czarno-białą w dodatku na przecenach. ;) Fajna Kurtka ;) - masz dobre oko do mody. ;) A jaka długość będzie królować? obstawiam, ze przed kolano, a sukienki kroku trapezu, ale z rękawem z grubszego materiału...na pewno nie jednokolorowe tylko w 2-3 kolorach, które niekiedy będą odcinać się od siebie. Osobiscie kupiłam sobie tą na górze po prawo 3-kolorową. Jest z fajnego, grubego materiału, z tyłu ma suwaczek. Trzeba ją ożywić dodatkami, ale jest w porządku http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/reserved-2012-64052590.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjmBurniG
Bardzo ładna ta sukieneczka. Ale ona chyba była na wyprzedażach, prawda? Pewnie ciężko ją będzie dorwać już na jesien. Nawet do niej pasowałyby te botki z ćwiekami i fajne, ciemne kryjące rajtuzy. Do tego jakiś wisiorek długi i bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Tak tak. Mam ją z wyprzedaży. Jakieś gorsze zapłaciłam, chyba 39,90. Niestety musiałam kupić za dużą, bo od rozmiaru zależała długość, a S była wręcz nieprzyzwoicie krótka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka fajna ;-)
Dlaczego sukienka z Camaieu nie otwiera mi się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Spróbuj jeszcze raz, może coś się z linkiem zadziało niedobrego bo wczoraj coś kafeteria szwankowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka fajna ;-)
Pokazuje,że nie znaleziono strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
O mi teraz tez...być może z tej strony gdzie była umieszczona ktos ją już usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka fajna ;-)
Teraz z trochę innej beczki. W jakich sklepach kupujecie ubrania,buty? Gdzie zawsze zaglądacie poszukując najnowszych trendów ? Z których sklepów jesteście zadowolone co do jakości a z których nie ? Kto ma ochotę niech napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka fajna ;-)
Tobie też nie otwiera,więc chyba po prostu się spóźniłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Aż tak szałowa nie była abyś miała czego żałować ;) Prosta, bez rękawów, czarna z brązowym dołem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinistRA
Bardzo fajne te botki z ćwiekami. Bardzo bardzo. ;)) Popatrzę jeszcze chwile na nie bo chyba się zakochuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
No mozna sie zakochac...ja tak wzdychałam aż kupiłam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka fajna ;-)
Mam wrażenie,że ktoś tu robi reklamę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megustaCOraZON
Jaka reklama ;) Po prostu wynalazłam je na głównej gdy te botki oglądałam ;D Zobacz watki o allegro...tam jest dopiero reklama oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haannnalis
Fajna ale troszkę ma dekolt za duży ;D I wolałabym ją w zieleni takiej przygaszonej ciemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Mi jest niestety nieladnie w rurkach kolorowych ;( Ale bardzo bardzo fajne ;) Kupilam sukienke z kolnierzykiem F&F, ale dałam sie namowic na taka ni to nude...ni to zlota zamiast granatowej i teraz żałuję bo nie mam jej do czego nosić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindbada
Zwróćcie uwagę na stylizację po lewo i po prawo (bez środkowej). Genialny dobór kolorów, wzorów i faktur ;) http://bi.gazeta.pl/im/4/8341/z8341564X,Modne-spodnie-na-jesien.jpg W takich ciuchach żadna z nas nie czułaby się niemodna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fake_suede
Stylizacja po prawo bardziej do mnie przemawia ;) Może dlatego ze ta po lewo ma taki troche grungeowy czy jak to tam się pisze charakter...a ja jestem bardziej za klasyczną elegancją ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia198978
Stylizacja po lewo jest bardziej estetyczna jak na moj gust. Ta po prawo w zamyśle jest fajna, ale....te buty i te...spodnie/legginsy? No niezbyt. ;) Jakby zamiast tych butów były fajne botki a zamiast jeszcze tego czegoś spodniopodobnego były rurki w takim kolorze z wyższym stanem...byłaby bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawa
Do tej drugiej stylizacji dałabym te botki zamszowe i rury i byłoby perfecto a pierwsza bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uosa_ul
A czemu pomijacie środkową stylizację?! Jest całkiem trafiona, choć nieco androgeniczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakeYourSOUL
Mi tez sie bardziej podoba ta po lewo, bo ta po prawo ma mankamenty ktore mnie draznia...oprocz bluzki, ktora jest super ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygeekhedhjeolnhklnedf
fdm,rfo;jkfpoerjkpo;rjodjilgjdojkop;krprkrofmoljkfiorjrfoirjffrfmjf mksjjdhjsdjfdjdjjsjsjsjfdhnnsnnanajkjsdhanamna sajhdhjahahbsdbnajkdkja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×