Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BrejaNNA

Co sądzicie o striptizie na wieczorach kawalerskich?

Polecane posty

Gość TakaONA89
Nie zastanowiłaś się że zrezygnowała bo tak ustaliła ze swoim mężem? Ten głupi striptizer może być potem powodem ich kłótni i nadszarpniętego zaufania, pomyśl dziewczyno co to robisz. Ja bym wyprosiła striptizera na jej miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Skoro zmieniła zdanie to Wy jako jej przyjaciółki powinnyście je uszanować a nie uszczęśliwiać na siłę. Nawet jeżeli nie zgadzacie się z nim albo jego powodami. Jeśli tego nie robicie, to sorry ale moim zdaniem nie nadajecie się na przyjaciółki i ja takich bym mieć nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrejaNNA
Dziewczyny zobaczccie jak Wy narzekacie. Wszystko ma byc po waszemu! Z góry jesteście na NIE. I widać to od początku tego tematu. Chcecie rządzić, a to raczej dobrze nie wróży Waszym zwiazkom, aczkolwiek kilku waszych facetów jest lub kreuje się na dobrych pantoflarzy :) To czy jej narzeczony się na to obrazi wzięłam pod uwagę jako pierwszą rzecz. Ale do niego przyjdzie striptiserka do domu więc jak mógłby się wkurzyć? To byłaby hipokryzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Jasne, że mój panieński ma być po mojemu bo jest MÓJ. Panieński Twojej ma być taki jak ona chce, a nie taki jak Ty chcesz. Ty sobie możesz zamówić cały batalion gołych facetów i mi nic do tego. Ale jakbym była na miejscu Twojej przyjaciółki to bym się zwyczajnie wściekła, że robicie coś wbrew mojej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, zupełnie Cię nie rozumiem. Najpierw zakładasz temat i pytasz nas o zdanie. Wypowiadamy się, sugerujemy, że jeżeli Twój facet tak bardzo tego chce, to jest tu coś nie halo. Potem staramy Ci się wytlumaczyć, że uszczęśliwianie koleżanki na siłę nie jest w porządku. Jeżeli chcesz zobaczyć kilka gołych dup, ok. Ja nie mam ochoty, bo mam w domu 100razy bardziej seksowniejszą. Dla mnie facet, któremu zależy na zobaczeniu gołej laski, nie pała wielką miłością do swojej przyszłej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
po prostu Brejanna chce się naoglądać gołych dup na przyjęciu i tyle, a co tak że koleżanka nie chce? Najważniejsze że ona się napaliła i jazda :D Rób co chcesz, Twoja koleżanka , mi to tam wisi ale nie zdziw się jak potem będzie mieć pretensje. Poza tym my nie rządzimy tylko wyrażamy swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnik45
TO jest glupie gadanie, ze jak ktos chce, to i tak sie pusci. Przynajmniej polowa zdrad jest dokonywana pod wplywem chwili i ludzie potem od razu zaluja. Po co wiec wystawiac sie na pokuszenie? Trzeba pracowac glowa juz od poczatku takiego zagrozenia, to sie ma spore szanse na to, ze bedzie sie wiernym do konca zycia. Striptizerkom i striptizerom stanowsze nie. Trzeba ukrecic leb diablu od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolkutnie NIE!
Jesli sie kogoś kocha nie idzie się na acanko z żadna striptizerką n ie stripizerem, osoby które się zachowują się w ten sposób to ostani szmaciarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawnik45
Dokladnie. A poza tym WSZYSCY jestesmy zdolni do zdrady. Wszyscy! Radze o tym pamietac, bo naiwny ten, kto poklada wiare w czlowieku. Lepiej znac swoje slabosci, bo sie mozna przeliczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon i89
Są kluby i kluby. Do jednych strach pójść, a do drugich np. http://www.sogoclub.pl/wroclaw często chodzimy z kolegami i nie tylko popatrzeć na piękne kobiety, ale żeby po prostu się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój wieczór kawalerski miałem w Warszawie w Coyote Night Club (centrum, na mazowieckiej) i wspominam mega! Kulturalnie miło, estetycznie. Wspaniały strip Dance, czy tam pole Dance. Najwyższa jakośc, naprawde warto, zwłaszcza na kawalerski wieczór! www.coyotenightclub.pl/‎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrkka
W Polsce mają jeszcze ludzie przed tym opory ale jest to super pomysł na wieczory kawalerskie czy panieńskie. Mogę jak najbardziej polecić http://www.armyoflovers.pl sama zamawiałam na wieczór panieński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdecydowanie przeciwny a gdyby np moja przyszła żona miala mieć striptizera to już wogóle porażka. Świadkowa ma prawo się zapytać o takie coś i jeśli panna mloda chce być ok w sotunku do swoje wybranka to zawsze odmówi tej "rozrywki". Osobiście takie coś to dla mnie jak zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×