Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 27 lat i nic

27 lat i nic

Polecane posty

Gość 27 lat i nic

W maju skończyłem 27 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny, nie spotykałem się z żadną: w konsekwencji też nigdy nie uprawiałem seksu ani nie całowałem się. Wiem, że to głupie, ale jestem w podobnej sytuacji do 15latków, którzy chcą spróbować jak to jest. Trudno mi zrozumieć przyczyny takiego stanu rzeczy, ale jeszcze trudniej znaleźć jakieś rozwiązanie, wyjście z tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat i nic
poradzicie coś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to takkkk
poderwij jakas dziewczyne, chyba niesadzisz ze sama do Ciebie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat i nic
wiem, ale jak nie robiło się czegoś przez tyle lat, to potem trudno nagle zacząć. Bardzo boję się wyśmiania z tego powodu, że jestem zielony w tych sprawach, a wiek mam już taki... no dość zaawansowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodz czesciej na dyskoteki,na imprezy,w ogole na jakies zabawy i poderwij jakas..a nie tutaj sie zalisz na kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat i nic
dyskoteki raczej odpadają, bo ja nie jestem imprezowy, zresztą w ogóle nie umiem tańczyć, więc tylko wygłupiłbym się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego sie tu wstydzic??? ja mam kolege ktory ma 30 lat i tez nie ma dziewczyny (kiedys mial) i z czasem gdzies pojedzie na jakas impreze czy na dyskoteke,wezmie kolegow i jada...bawia sie tak ze ho ho ho :D to czemu ty tak nie zrobisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×