Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość gość
Cześć Dziewczyny, Nikomu nie polecam pracy Dla "Agnecji Marketingowo Reklamowej Event". Przepracowałam tam parę dni i to był mój największy zawodowy koszmar. Praca po 13-16 godzin, z czego defacto robią się prawie dwa etaty (więc zarobiona kasa, to żadna rewelacja, tymbardziej że w godzinach nocnych), i człowiek nie ma praktycznie życia. Do tego dochodzą trudności aby doprosić się o swoje pieniądze, dla przykładu, nie wiem, jakim cudem, ale jak przeliczyłam sobie liczbę przepracowanych godzin w stosunku do wypłaty, kórą otrzymałam, to wyszło mi jakieś 3,80 za godzinę! Plus nie mogę się doprosić o zwrot za bilety do Krakowa, w którym to odbywa się obowiązkowe szkolenie. Jeśli chodzi o samą pracę, to trafiłam do klubu w Gdyni, w kórym miałam do czynienia z ostro szurniętą kierowniczką, wydzierającą się na każdym kroku i o poziomie kultury osobistej równym zeru (jak nie gorzej). Dodatkowo, niby to tylko taniec ale co się dzieje w prywatnych pokojach, to inna bajka, nasłuchałam się niejednego od tancerek. Prawda jest taka, że dzieje się tyle, na ile tancerka pozwoli. Ponadto siadaniem okrakiem na kliencie i udawanie ruchów kopulacyjnych, nie jest już takie niewinne jak taniec, a takie rzeczy dzieją się na głównej sali. Generalnie podejście do klienta jest jak do śmiecia, byleby tylko płacił masakryczne pieniądze za drinki. Poziom tych klubów nie ma nic ale to nic wspólnego ze słowem "exclusive". Na maksa NIE POLECAM. Nie warto, a człowiek tylko zszarpie sobie nerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za te słowa. Ja przez tydzień przeżywałam, że nie zostałam zatrudniona. A teraz jest mi zdecydowanie lepiej. Dziękuję i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma jest profesjonala, masz co tydzien zarobki:):) i przede wszystkim fajną załogę w klubie. polecam. kelnerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zadowolona z pracy i zarobków. Dziewczyny z którymi pracuje są bardzo sympatyczne i w klubie panuj***ardzo życzliwa atmosfera, aż miło przychodzić do pracy. A te negatywne komentarze piszecie bo nie dostałyście tej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre sobie. Akurat w moim przypadku to kierowniczka kilka razy mnie przekonywała do pracy tancerki więc nie o zazdrość tu chodzi ,Niech każdy robi ze swoim życiem co chce.Chodzi o prawdę a prawda jest taka że pokaz prywatny miałby się odbywać w pokoiku dwa na dwa gdzie nie ma nawet miejsca na rurkę... o czym my tu gadamy ? To tylko taniec?Na głównej na pewno ale co dzieje się w "klitkach" ...nie bądźmy hipokrytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co innego ma się tam odbywać jak nie taniec?! Przecież dziewczyny są zatrudnione do tańczenia. Nie robią tam nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pracuje tam już jakiś czas i to jest naprawde fajna praca za godziwe pieniądze . Żadnej z was nic się tam złego nie dzieje . klient trzyma się zasad i nie robi tam się nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że w dzisiajszych czasach nie znajdziecie pracy z elastycznym grafikiem za tak wysokie wynagrodzenie. Mi ta praca odpowiada i nie zamierzam na razie szukać innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to chyba wogóle jest ciężko o pracę z eleastycznym grafikiem:) jak takiego potrzebujesz to może promotorka? czyli osoba promująca lokal i zapraszająca klientów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagiapaulina
Liczą się dobre chęci, uśmiech i energia! :) Także niekoniecznie z doświadczeniem. jest obowiązkowe szkolenie, poznajesz inne dziewczyny czy kelnerki czy barmanki i jest super! :):):) max 2 tygodnie, ale warto, wszystkiego Cię nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruterka
Warszawa- Krakowskie Przedmieście 79 jesteśmy na 3 piętrze. Wyślij CV rekrutacja.warszawa@firmaevent.pl :):):) Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos był na rozmowie w Bielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na kelnerke ale nie oddzwonili. Wydawalo mi sie ze bylo ok, bardzo mila babeczka ze mna rozmawiala. myslalam ze nie bedzie takiego problemu zwalaszcza ze mam doswiadczenie i ksiazeczke zdrowia. troche sie zestresowalam podczas rozmowy moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastina 23kelnerka
pracowałam dla nich, niestety musiałam wyjechać za granicę, ale byłam zadowolona :) zarobki tygodniowe, miałam napisane u managerki co i za co, takze zawsze moglam sobie to sprawdzic. praca noca jest super, bo w stajesz okolo 14-15 :D i masz jeszcze kilka ladnych godzin na zrobienie czegos fajnego. polecone i sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikia
Ja byłam dzisiaj na rozmowie na kelnerkę. Wrażenie super, zarobki mega duże z tego co mówią, praca nocna mi odpowiada, bo już pracowałam jako kelnerka w klubie, dodatkowo jest szkolenie, za które płacą, więc to rzadkość w dzsiejszych czasach. Czekam na telefon, mam nadzieje, że zadzwonią i będę mogła pojechać na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem właśnie na szkoleniu, powiem że nawet na samym początku jest super. Mam mieszkanie, zwrócili mi za przejazd, a do tego płacą mi za każdy dzień, który jestem w Krakowie:) Można połączyć prace ze zwiedzaniem jak ktoś jeszcze nie był tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie otwierają się w Bielsku ? bo zastanawiam sie nad wysłaniem cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładną lokalizację poznasz po szkoleniu, wyślic cv idz na rozmowę i się nie bój:) Wszystko jest w jak najlepszym porządku:) Kto nie ryzykuje nie pije szampana:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się czego bać:) to naprawdę najnormalniejsza i praca i firma na świecie :) sama w niej pracuję hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to sie otwiera cocosmo w wbielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zależało od tego ile dni w tyogdniu pracowała... Ja z mojej pensji jestem zadowolona, może dlatego, że jestem bardzo komunikatywna i lubię tą pracę. Przychodzę do niej z przyjemnością. Zarabiam fajną kasę i dziewczyny z którymi pracuję są super!! Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna12333
dziewczyny tez mialam watpliwości przed wyjazdem na szkolenie , ale nie zaluje mojej decyzji. poznalam duzo fajnych dziewczyn , zwiedzilam kraków i teraz mam fajna prace za jeszcze fajniejsze pieniadze. jestem z malego miasta i chyba nie ma u nas takiego miejsa gdzie mozna tyle zarobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyn2
Jeśli któraś z Was chciałaby pracować w Klubie w Olsztynie to można wysyłać cv na adres olsztyn2.rekrutacja@firmaevent.pl naprawdę warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu nie nadawała sie do tej pracy? może nie miała zmysłu sprzedażowego czy coś - ciężko ocenić bo nie znam osoby:) ja pracuję na wrocławiu i tygodniówkę mam rzędu 1000-1500 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martittka
A wiecie co mi sie podoba, że daja mozliwość zdobyć doświadczenie. Ja mialam książeczkę sanepidu ale nigdy w gastro nie pracowalam a teraz juz znam podstawy bo nauczylam sie drinkow. Rzucaja może na głęboka wodę, ale ja akurat chciałam sie i zarobic i nauczyc czegos nowego. a klub jak klub. Nie tancze tylko bar obsluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Widocznie faktycznie nie nadawała się do pracy, może przychodziła tylko po to żeby być. a jednak trzeba mieć zdolności marketingowe w tej pracy. Ja jestem jak najbardziej zadowolona z moich zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka super oferta pracy a co chwile szukaja personelu ...a na stanowiska wyższe bez doświadczenia ..poszperajcie po necie to znajdziecie opinie jak tam jest super a jak ktos chce zerwac umowe na szkolniu dopiero jazda ... w Bielsku to codziennie szukaja personelu np tylko co chwile ogłaszaja sie na innym adresie meilowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Jeżeli chodzi o brak doświadcznie to przecież po to jest szkolenie - nie tylko na te wyższa stanowiska... To chyba dobrze, że nie oczekują doświadczenia, bo w końcu gdzieś je trzeba zdobyć, żeby móc później pracować. Szukają ludzi do pracy bo firma cały czas się rozwija i otwierają się nowe placówki - nie widze w tym nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka83
ja nie mając żadnego doświadczenia pojechałam na szkolenie barmańskie:) pracuję i jestem bardzo zadowolona a przecież takie szkolenie przyda mi się zawsze - niekoniecznie nawet w tej firmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×