Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ratlerek

Uwaga! Stawiam śmiałą tezę. Temat dla dorosłych:

Polecane posty

ludzie co jest z wami ? jaka przyjemność jest w spożywaniu kału ? przecież to chore i prymitywne zastanówcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośNATO
Zajęta251 zaraz przyjdzie ludzki przedmiot i powie ci, że skoro nie jesz gówna swojego faceta to jesteś zimna sucza i kłoda w łóżku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A seks nie jest prymitywny, a sranie bez konsumpcji nie jest prymitywne? Jak ktoś odnajduje w tym rozkosz to wypada powiedzieć tylko smacznego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominając już o tych wszystkich kulturach bakteryjnych zawartych w kale, działających tak zbawiennie na nasz układ trawienny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośNATO
dark_ side Seks jest pierwotny i naturalny. Ale nie słyszałam o tym żeby nasi przodkowie w porywie ekstazy żarli gówna, no chyba że twoi przodkowie to np. psy. Wtedy jestem nawet wstanie cię zrozumieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lekcji biologii pamiętam, że do podstawowywch czynności życiowych zaliczamy : wydalanie oddychanie rozmnażanie odżywiane Zasadniczo wszystkie są bardzo przyjemne (nie licząc pewnych wyjątkowych sytuacji) więc nie ma powodu, by nie zacząc łączyć ich ze sobą w celu spotęgowania doznań. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zrozumieć???? Twoje zrozumienie jest mi obojętne, to raz. Dwa, nie napisałam tu niczego o sobie a tylko kilka luźnych myśli;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośNATO
jeszcze kurwa więcej tych znaków zapytania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhchfchhf
nie zgadzam sie z tym jedzeniem,to by było chore,ale za to uważam że jak ktoś prawdziwie kocha byłby w stanie podetrzeć tyłek partnerowi/partnerce i sie nie zrazić do tej osoby,tak jak nie zrażamy sie codziennie do samych siebie i do naszych dzieci które na początku nie są samodzielne pod tym względem. Oczywiście nie mówie o tym by podcierać partnera od tak,chodzi mi o sytuacje w której byłby chory i wymagał opieki. Jeśli jest prawdziwa więź mięzy partnerami fizjologia jej nie osłabi,nie poczujemy wstrętu do danej osoby i nie będziemy sie obawiać że ona poczuje go do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignarashi
Zajęta251 Jesteś żałosnym pelikanem i lemingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignarashi... lapidarnie rzecz ujmując... jeżeli jara Cię jedzenie gówna to jesteś zwierzęciem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajka3000
Cierpienie zbliża :) Patrząc na statystyki dot. ilości osób będących gospodarzami dla swych pasożycików, takie wyszukane pieszczoty dla podniebienia mogą skutkować wzajemnym przekazaniem sobie tego co w nas najlepsze: larw glisty ludzkiej, nicienia, tasiemca, lamblii, owsików i wielu innych smaczków. Niestety nie jest to porównywalna sytuacja do wybrania ulubionych cukierków, więc efekt smakowy i finalny może być mile zaskakujący. Po wspólnej wieczerzy i strzepaniu okruchów z fekala, następuje radosny okres hodowania w swych trzewiach losowo sprzedanego żyjątka i nerwowego wyczekiwania przez najbliższych kilka miesięcy na jego poród :) Nie wspominając o wspólnych wizytach u lekarza. Widzicie, w cale nie trzeba decydować się na dziecko, żeby zbliżyć się do siebie. A takie wspólne stołowanie się do swych paszczy, przenosi związek na najwyższy stopień intymności. Pass this on :D Dla potwierdzenia wystarczy mi codzienna obserwacja mojego psa, który pokochał zapach suki w cieczce. Pierwsze co robi po wypuszczeniu z kojca, to oblot jej kup włącznie z delikatnym smakowaniem tych bombonierek oraz zaciąganiem się aromatem z jej oczka. Powrót człowieka do pierwotnych instynktów, o tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etopiryna i mieczaki
No w koncu autor ma nawet nick "ratlerek" nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolzman
dobre gówno, bo polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×