Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam już dość!!

3 cykl starań i miesiączka:(

Polecane posty

Gość mam już dość!!

Mam już dość tego ciągłego oczekiwania na ten pieprzony okres z nadzieją że nie dostane a on i tak się pojawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ja czekalam 12... nie tak latwo zajsc w ciaze ale to nie musi oznaczac ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałeeeek
ja czekałam prawie 2 lata...więc spokojnie, przyjdzie ten moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno żartujesz, czy
mówisz poważnie? 3 miesiące, to żadne starania- zdrowa para stara sie o ciażę średnio rok i dopiero wtedy mogą być powody do niepokoju, co ja mam powiedzieć skoro 27 miesięcy i nadal nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasianananannanaanan
wlasnie cooo? ja sie staram 5 lat juz i co mam zrobic??? chyba cie pogielo ze to duzo a co bedzie jak bedziesz sie starac ze 2 lata? wyladujesz u czubków 3 cykle zdrowa para ma czas nie raz 12-1,5 roku na zajscie i jest duzo takich par daj na luz bo z takim podejsciem nigdy ci sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Marta
nawet nie wiesz jak ja to dobrze znam my staramy się już 4 cykl i nadal nic miałam okres 20 lipca a od 27 kochaliśmy się codziennie łącznie z wczorajszym dniem teraz czekam na okres mam mieć 17 i bardzo chcę go nie dostać a czuję że pewnie kolejny raz się nie uda a z kim kol wiek bym o tym nie rozmawiała to każdy tylko mówi wyluzuj wszystko siedzi w psychice jak wyluzować kiedy człowiek tak bardzo pragnie mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno żartujesz, czy
skoro już teraz macie takie podejście, to co zrobicie, jak ( nie daj Boże ) będzie to trwało rok, dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasianananannanaanan
ja tez dobrze to znam i przeszlam juz wiele cierpienia!!! Agnieszka Marta nie kochac sie w ten dni kiedy sa plodne tylko spontanicznie bez wyliczania dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasianananannanaanan
wiesz co jest 5 lat? leczyc sie badac itd? co czlowiek przechodzi? jak widac jeszcze zyje i walcze dalej a co to 3 miesace pikus naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Marta
siasianananannanaanan oczywiście że to jest pikuś nie ma tu nic do ukrycia to początki starań i oczywiście rozumiem Cię chodziło mi o to że także rozumiem rozczarowanie mam już dość!! bo mam podobnie z resztą każda kobieta która pragnie mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
to dobrze, że normalnie masz okres:) jesteś zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Marta
siasianananannanaanan staram się już nie wyliczać dni płodnych bo jak na razie rezultatów to nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megitkaa
ten swiat jest popieprzony, ile ja znam dziewczyn co pwady pozaliczaly, albo taka o na przyklad katarzyna w co zabila dziekco.a inne sie musza lata starac o dziecko.czsami sie zastanaqwiam jak mi pojdzie, za jakis rok chce zajsc w ciaze i jestem ciekawa jak to bedzie bo u mnie w rodzinie rozne kobiety mialy z tym problemy. niby wszystko ze mna ok pod wzgledem ginekologicznym ale czuje taki lek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
Nie martw się. Mnie co prawda dopiero przepadł 1 cykl starań (dziś dostałam @), ale jestem zdołowana, bo przy pierwszej ciąży zaszłam od razu w pierwszym cyklu a teraz nic... :-/ A już wydawało mi się że mam przeróżne objawy i w ogóle, cóż... nic nie poradzimy, trzeba czekać dalej. Nie łam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 cykl to tyle co nic...
my sie pol roku staralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 cykl to tyle co nic...
od 4 cyklu brałam wiesiołek i stosowałam testy owulacyjne w tym cyklu co zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjnsknjd
ja tez sie staram i jak narazie teraz czekam:( a sluchajcie dziewczyny moze wy mi powiedzicie... przed wczoraj byłam w 14 dniu cyklu w niedziele wieczorem zauwazyłam u siebie sluz plodny a w nocy kochalismy sie do konca, na drugi dzien rowniez czułam bol owulacyjny jak myslicie mozliwe ze sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemowo mi dzis
3 cykl to tyle co nic... my sie pol roku staralismy pol roku to tez jest nic ja staram sie 3,5 roku juz:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 cykl to tyle co nic...
no wiem ze w sumie pol roku do roku to norma... Powodzenia Ci życzę ! a leczysz się , coś jest nie tak ze tak dlugo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kdjnsknjd
a skad mamy wiedziec czy sie udalo ? szansa zawsze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemowo mi dzis
ja mam m1 drozny jajowód i problemy z owulacja o ile da sie udroznic a moj m ma kiepskie nasienie mimo leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Marta
kdjnsknjd jest szansa że się dało ale z tym to różnie bywa niestety mnie się w zeszłym miesiącu wydawało że mam owulację jajnik tak mnie bolał że szok i szybko poszliśmy się kochać no i co się okazało okres przyszedł jak u nastolatki regularnie co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1222
Pomocy ,lekarz kazał zrobić badania w 3cyklu a ja nie wiem kiedy to ,okres miałam 16listopada pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pytaj lekarza bo nie można nic określić skoro nawet nie wiadomo jakie to badania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1222
badania tsh,estradiol,fsh,lh,prolaktyna,testosteron,amh i mam to zrobić w 3cylku a ja nie wiem kiedy to,,,okres miałam 16listopada teraz mam dostać 14grudnia pomocy,,,!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się tez staraliśmy pól roku, pomogly testy owulacyjne i żel conceive plus. Pomaga on dotrzeć plemnikom do komórki jajowej, nam sie udało. Po pierwszej próbie na luzie juz zaczęłam się martwic ale próbowaliśmy dalej i tak minelo pól roku a ze jestem niecierpliwa osoba i nie lubię czekać stwierdziłam ze odpuszczam. Co ma byc to bedzie. Spodziewałam sie okresu, nawet pamiętam poszliśmy na kawę do McDonalda i jak szliśmy z tą kawa to poczułam ze cos mi poleciało. Bylam pewna ze znowu okres i sie nie udalo i szybko do domu do łazienki po podpaske a tam nic, bialy śluz. Jakie bylo moje zdziwienie. Na drugi dzień zrobiłam test i patrzę a tam dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×