Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megi be

ARONIA -CO Z TEGO ROBIĆ

Polecane posty

Gość megi be

Znacie jakie przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
nalewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliklinikka
sok obniża cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie wino
bo mam baaardzo dużo aronii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeże najlepiej
soku nie cierpię z tych owoców:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie wino
sok jest pyszny tylko ty go nie umiesz zrobić sok z aronii robi sie z liśćmi wisni i wtedy jest fantastyczny ma właściwości zdrowotne aronii i smak wiśniowy, jak sok wiśniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcfs
ja w zeszlym roku robilam aronie by pozbyc sie gorzkiego smaku aronie trzeba najpierw zamrozic nastepnego dnia wyjac i gotowac chwile z liscmi wisni pozniej standardowo dodac cukier i pogotowac chwile ja owoce po ugotowaniu wywallam, niektorzy z tego robia dzem sok jest przepyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też robię sok z liśćmi wiśni, wszystkim b. smakuje, bo jest jak wiśniowy moja mama myślała, że to wiśniowy najlepszy jest na upały do rozrabiania z wodą albo do herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok czy kompot
Owoce gotowane w wodzie chociażby z dodatkiem liści wiśni to wychodzi esencjonalny kompot a nie sok. Można zrobić sok w sokowniku, dodać do tego soku z jabłek albo wiśni jak kto woli. Aronia koniecznie przemrożona. Można upiec aronię i przetrzeć przez sito, dodać mus z jabłek albo gruszek. Ja wolę z dodatkiem soku z cytryny. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok czy kompot - tu bez wielkiej róznicy, bo jest gęsty i nadaje się do rozrabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś jedną z tych......
nalewki, soki , dodatek do wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tam dodatek
jaki tam dodatek do wina :-P ja robię wino z samych aronii i jest fantastyczne robiłam z surowych/swieżych i z zamrożonych i wg mnie lepsze wino wychodzi z aroni, którą wcześniej się zamrozi więc ja juz od lat w sezonie letnim robie wino z innych owoców sezonowych, a zimą, gdy już dymion pusty, wyciągam worki zamrożonej aronii z zamrażarki i wtedy koło grudnia/stycznia nastawiam wino aroniowe. Wino bulgoce i w domu sie robi tak przyjemnie jakby to była złota jesień a nie mróźna zima. POLECAM! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tam dodatek
ja kiedys zrobiłam ciasto z aronią, ale osobiście nie przepadam, bo za dużo pestek i za mdłe te owoce do ciasta wg mnie - tyle, że ładnie wygladało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie galerii
moj tata robi pyszna naleweczke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja aronię zbieram płuczę, odsączam i zamrażam. A zimą wyjmuję po kilka lub garstke zalewm goracą wodą,troszeczke postoi i po prostu to wypijam i wyjadam owoce Taki sposób jest najbardziej wartosciowy,Zima nie choruję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×