Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marian szczesliwy rozwiedziony

Zadluzenie przez byla

Polecane posty

Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
kiss.. niestety za bardzo z pracodawca sie nie dogadam pod tym wzgledem bo to jest duza miedzynarodowa firma, kazdy ma takie samo wynagrodzenier i nie da rady w ten sposob co nie oznacza ze zarabiam kto wie ile, dziecko teraz pojdzie do szkoly, a w sadzie wlasnie sugerowala sie tym ze chodzi do przedszkola i ona nie moze podjac pracy na wiecej niz 1/2 etatu (pracowala tak tylko pare mies) wczesniej na 1/4 etatu bo musi malego zaprowadzac i odbierac z przedszkola, kpina bo malego zostawiala tam na 10-12 h. powiem krotko dwie lewe lapy do pracy, ja mam nadzieje ze kiedys ja taka kara spotka za ta oblude ze jej w piety pojdzie, kiedys sama na siebie bat ukreci i napewno nigdy jej nie pomoge.. faceci trzymajcie sie z dala od takich falszywych dz**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Marian - ty masz w nicku szczęśliwy - a kurwisz jakby ci krowa zdechła, albo koń okulał. Zdecyduj sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
szczesliwy jestem ze sie rozwiodlem, to byla chyba najlepsza decyzja w moim zyciu, a ku*** bo sie w glowie nie miesci zeby jej to uszlo plazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Szczęście kosztuje. Przyzwyczaj się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja tez mam dlugi po bylym. Ale to nic. Podolam. Wolalam odejsc i raty placic jak sie meczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
wiesz co jest najgorsze.. ta jej obluda, ten jej falszywy pysk, klamanie w zywe oczy wychodzi jej perfekcyjnie i dlatego nie mam do niej zadnego szacunku mimo iz jest matka mojego dziecka, a zaluje ze nia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Monica - znają cie cygany i te twoje raty. Nie z nami takie numery lalka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Kase Na mieszkanie dawales jej do reki,czy np przelewem z zaznaczeniem ze to Na czynsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Maryś....jak się z suką ożeniłeś, to masz z nią szczeniaka? No nie? A swoją drogą to Ty zboczuś jesteś, zoofilek malutki. Chociaż...może i nie homo sapiens a canis vulgaris ( przepraszam wszystkie psy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×