Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marian szczesliwy rozwiedziony

Zadluzenie przez byla

Polecane posty

Gość Marian szczesliwy rozwiedziony

Witam. Kiedy bylismy malzenstwem byla zona mieszkala ze mna, ale zameldowana byla w mieszkaniu swoich rodzicow, wynajmowalem na siebie to mieszkanie komunalne, wyjechalem zagranice, rozwiedlismy sie, ale nadal po rozwodzie okolo 2 lat mieszkala na tym mieszkaniu wraz z naszym dzieckiem, kiedy sie z tamtad wyprowadzila do mieszkania po rodzicach okazalo sie ze zadluzyla mi to mieszkanie komunalne na blisko 4ooo zl z odsetkami. Oszukiwala mnie ze placi a ja kretyn jej wierzylem..dobrze udawala kolezanke po rozwodzie.Czy w jakis sposob prawnie moge sciagnac od niej tej dlug? Bo ona sie nie poczuwa a ja jej nie popuszcze, jeszcze robi ze mnie idiote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
Sprawa jest prosta wtedy,kiedy zona była by w tym mieszkaniu zameldowana ( płacicie po połowie ).Zapytaj prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Bez sądu sie nie obejdzie. bez porady prawnika też (a ten zedrze z ciebie jak z barana...jak z barana, HEJ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
no ale wlasnie nie byla tam zameldowana, glupi bylem bo jej wierzylem wiem, ale mam nadzieje ze da sie jej utrzec nosa..a jesli sadownie to czy moge ja podac o pokrycie kosztow procesu..byle wredne suki..panowie nie wierzcie im nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Oczywiście. Pod warunkiem że wygrasz ten proces. W przeciwnym wypadku - ty zwrócisz jej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
A. I wiedz że na wygranie szanse masz marne (jak baran.., jak baran HEJ!) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
polskie prawo jest straszne..nagorzej ze ta szmaciara nawet skruchy nie czuje, normalnie mam nadzieje ze kiedys sie jej na tych kretactwach noga powinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa, że trzeba być
desperatem, żeby się żenić przy tak skrajnie niekorzystnych dla facetów rozwiazaniach prawnych, a bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Nie prawda. Polskie prawo cywilne jest jednym z lepszych na świecie. Ale to jest prawo dla ludzi rozumnych, a nie dla baranów. Hej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
Jaki dlug, przeciez to byla twoja zona i mieszkala tam z waszym dzieckiem, siedz cicho i ciesz sie ze alimentow nie musisz placic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
jak sie jest zaslepionych i sie nie widzi z jaka wyrachowana suka sie zeni to tak jest, na moje szczescie jestem juz po rozwodzie..zastanawiam sie cze jej z alimentow sobie nie sciagnac tej kasy chociaz w czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Autor ma problem z zakresu prawa cywilnego rzeczowego a nie rodzinnego. Nie mylić pojęć barany. Hej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa, że trzeba być
jeszcze nie musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa, że trzeba być
"zastanawiam sie cze jej z alimentow sobie nie sciagnac tej kasy chociaz w czesci" jesteś chyba naiwny jesli sądzisz, że istnieje taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
Niepojete jaki z ciebie dupek autorze, zeby matke swojego dziecka wyzywac na forum od wyrachowanych suk? Nie dziwie sie, ze zrobila cie w konia i guzik mozesz z tym zrobic, nie ty decydujesz o tym ile i za co sciagasz od alimentow tylko sad, mowie ci to jako prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Swietny pomysł - nie płać alimentów. Dożywisz też biedne dzieci komornika. Ojej. Ale baran. Hej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
jak nie musze placic..na dzieciaka mam 1000 zl to chyba i tak duzo co? nawet przez jakis czas mnie tak omamila tym kolezenstwem po rozwodzie, zeby zyc w zgodzie dla dziecka ze jej wysylalem i 1200-1500 czyli wiecej niz mi przyznano sadownie, chociazby po to zeby chate placila a tu sie okazalo ze mnie w ch*** robila juz przed rozwodem, i juz wtedy zadluzala, szkoda jej bylo 130zl czynszu mies.placic.. brak slow jakimi szmatami sa niektore byle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
kisss...inaczej sie jej okreslic nie da..tak powinna miec na imie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa, że trzeba być
one nawet nie musza być podłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
A teraz jak sie wyprowadxzia to pewnie będzie musiała płacić za jakiś dach nad głową. Nie? Czyli - podwyżki alimentów nadchodzi czaaas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
No coz, alimenty faktycznie dziwnie wysokie, chyba masz spore dochody udokumentowane.. Na pocieszenie powiem ci ze poznalam ostatnio pana, ktorego konkubina (majaca z nim dziecko wspolne) tak zalatwila, ze z pieknego dwurodzinnego domu, ktory latami budowal wyladowal na lozku polowym w kuchni u swojej matki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa, że trzeba być
powoli wkraczamy w ciekawe kwestie dotyczące równouprawnienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa, że trzeba być
a to jest zawsze zabawna dyskusja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
Ja mieszkam w kraju w ktorym nie ma rownouprawnienia, najpierw sa dzieci, potem kobiety, a na koncu mezczyzni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian szczesliwy rozwiedziony
juz probowala podwyzki.. nawet przed sadem klamala ze nie zadluzyla, wszystko udokumentowalem, sad odrzucil podwyzke z miejsca, nawet sprawa godz.nie trwala, na dodatek sie dowiedzialem ze ma wyrok w zawiasach tylko nie wiem za co..ale nie zdziwilbym sie jakby jakis przekret na kase zrobila.. lajdaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
Jakiego uprawnienia? Baran ma jedno uprawnienie - być strzyżonym. Hej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
Zawsze mozesz sie dogadac z szefem zeby ci w umowie wpisal czesc wynagrodzenia a reszte dawal do reki albo jako premie - zalezy na ile go znasz i mu ufasz. Wowczas z powodu pogorszenia sytuacji materialnej mozesz zlozyc pozew o obnizenie alimentow z zaznaczeniem ze matka ma taki samo obowiazek partycypowac w kosztach utrzymania dziecka jak ojciec (zaleznie od jej sytuacji zawodowej, bo jesli dziecko jest w wieku przedszkolnym powinna probowac podjac prace takze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakPrawdziwe
kisssiststss -> czy ty aby nie mieszkasz w jakimś figlo-raju? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
przykre jest to prawo ze zawsze facet wychodzi z niczym,pomalu robi sie to co w ameryce i dlatego faceci na slowo slub uciekaja gdzie pieprz rosnie i zenia sie dopiero gdzie kolo 40 stki......mojemu ex sie udalo ze na mnie trafil,nic nie chcialam oprocz skromnych alimenrow ale to na dzieci i on teraz sobie zyja jak pan a ja jak nikt,a niech tam niech bedzie szczesliwy......marian wspolczyje ci i uwierz spotka ja za to zasluzona kara,wczesniej czy pozniej....a czy ja wiem czy warto sie sadzic ,mozesz jeszcze na tym stracic a i latami bedzie sie to ciaglo....zapomniec,przebolec i zyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
no mozna tak powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×