Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pięknisia zdzisia

podoba mi się mój...

Polecane posty

Gość pięknisia zdzisia

... sąsiad. Wprowadził się niedawno, mieszka nade mną, juuż dwa razy widziałam go na schodach i nasze spojrzenia się spotkały. Jest super przystojny i strasznie mi się spodobał. Nie wiem czy ma kogoś, ile ma lat, nic zupełnie. Chciałabym go poznać, tylko nie wiem jak. Co mogłabym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
Podsłuchaj w nocy;) jak bedzie głosno:D to ma kogos jak cicho to porządny facet, jest sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...po prostu...
...zacznij mówić do niego CZEŚĆ jak go spotkasz, o ile jest mniej wiecej w twoim wieku (tak pi razy oko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
NIE WIEM CZY CENTRALNIE NADE MNĄ ALE GDZIEŚ WYŻEJ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
Powiem Wam, że wczoraj wchodzę, i jakieś dwie dziewczyny na dole na niego czekały z waliznkami, może to jakaś jegogo dziewczyna jedna z nich, ale wyglądało na to, że one na niego czekały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
A ja szłam do góry, on schodził i oczywiście nagle zaczął dzwonić mój telefon i nie mogłam go znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
Nie wiem iloe moze miec lat ja mam 26 a on mi wyglada na jakies 25 coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
może streeptizerki:D one przeważnie z walizkami jeżdżą;) do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...po prostu...
Ja mam 25 lat, akurat dzisiaj kończe, ale zaczepiłabym słowem CZEŚĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
polecam film alternatywy 4 ten z czasów PRLu;) super komedia o lokatorach polskich:) zapoznaniu itp ALbo tak widziałes sasiad znowu pozdwyzka albo nie wie sasaid kiedy chodzą za wode za gaz itp..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...po prostu...
No tak ale piekna zdzisia mieszka tam dłużej i nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
no mysle, ze teraz to juz nie przejda motywy z alternatyw :D Mowie Wam byloby idealnie gdybysmy sie jakos poznali przypadkiem gdzies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
Tworzylibysmy piekna pare i jak blisko mielibysmy siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
szkoda ze juz dwa razy sie minelismy, a z drugiej strony nie rzuce sie na niego jak jakas prostaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
powiem mu czesc i co dalej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
nie da sie przypadkiem:) Idz pozycz cukier:D jak mieszkałam w akadmeiku i zobaczyli ze nowa duzy budnek 4 pietra to latali faceci cukier sol pozyczac a przy okazji zobaczyc co to za jedna:) hahah i tak sie poznawało ludzi.. ale dziewczyna? no nie wiem..moze na prostaczke: och przepraszam wody nie ma prysznic sie zepsuł moge skorzystac z łazienki:D hahaha ps a tak na powaznie..najlpeij jak jedno podejdzie i sobie o czyms pogadacie. O podwyzkach albo zle skoszonej trawie na chodniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...po prostu...
on odpowie , i moze kiedyś on zacznie dialog np, na temat sasiadów, otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
haha dobre z ta lazienka :D Ojej nie leci u mnie ciepła wofa i hejka wjazd na chate w samym reczniku :) hahah no może uda się kiedyś natknąć na niego i sprobować coś zagadać :) Dwa razy już go widziałam i zdecydowanie zauważyłam w jego spojrzeniu nutkę zdziwienia, zainteresowania :D U mnie było dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
Ja mieszkam sama i smutno mi juz, a gdyby akurat byl wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
Jest brunetem, wysokim i ma lekko kręcone w takim nieładzie włosy ajjjjjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
nie wiem co radzic do mnie jakis czas temu sasiad sie wprowadził i sam zagdał bo pieska miałam głaskał i poszedł potem jak smai sie mijalismy to jakos razem powiedzielismy sobie czesc, bo jak podszedl i glaskał pieska to gadał ze mna o psach.. ale on ma żone i dzidziusia, podryw to nie był faktycznie lubi psy. I mowimy sobie czesc czasem pogadamy, pod 1 mieszka. Chyba mu tez jako nowemu lokatorowi zalezało na poznaniu ludzi. Ale jak ludzie sa sami to jakos łatwiej nie? o gadke:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
Nie wiem, jakos nie jestem na codzien super niesmiala ale jak go zobaczylam to hmmm takie fajne uczucie oniesmielenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
jak to nie prowo..a chcesz wyjsc z klasą..to idz cos pozycz..np szklanke cukru, ze pieczesz i ci brakło;) albo kiedy s ludzie jajka pozyczali za czaswo PRLu pamietam jako dziecko po 1 . I tak sie zapoznawiali..ciekawe jak w czasie wojny..nie wiem. Moze po 1 gruszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
na pewno ma powodzenie u kobiet :) dwie na niego czekaly ale wydaly mi sie jakies mlode, moze to siostra, kuzyki ? Ronie bywa nie warto od razu przesadzac. Do mnie tez brat czesto wpada i ktos z boku moze pomyslec ze to moj narzeczony czy maz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
Myślę czy nie zrobić zdjęcie swojej piczki i włożyć w koperte z numerem telefonu pod drzwi ? Co o tym myślicie czy to za bardzo wyuzdane może się skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
ciekawe co powie na to że tak naptawde mam na imię Zbigniew :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
Idz pozycz srubokret;) ze kwiatka wbijasz w siane czy młotek..:) albo wiertarke udarową idz cos pozycz.I juz bedzie ciebie kojarzył. I sobie czesc bedzie gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
podszywaczu uciekaj stad :D mysle, ze nie zrobie tego zdjecia jednak :D hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknisia zdzisia
nie wiem pod ktorym numerem mieszka dokladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna karmi pieseczki
Ja miałam podobna sytuacje w pracy podobał mi sie nowy pracownik pewnego razu podeszłam do niego i wylałam troche herbaty na spodnie potem strasznie przepraszałam (taki miałam plan) rozpiełam mu rozporek i muldałam ustami jego kindybała aż po szew jajek :) 3 miesiace byliśmy razem bo się obraził że ta plama z herbaty mu nie zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×