Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znudzony.malzenstwem

Żona vs. starsza rozwódka ???

Polecane posty

Gość znudzony.malzenstwem

Cześć. W związku z tym że jes to forum dla kobiet chciałem się Was poradzić. Nie mam jeszcze na karku 30 tki i jestem od kilku lat żonaty. Mam fajną żonę i ogólnie jest ok, poza tym że jest beznadziejna w łóżku - jedna pozycja, o jednej porze raz na jakiś czas. Zero spontaniczności... Zasnąć można! :) Poznałem kilka lat starszą rozwódkę w jakimś luźnym związku ale też gośc był kiepski w łóżku i tak od sms, przez telefon wylądowałem w jej łóżku. Było nieziemsko!! Pieściliśmy się chyba na wszystkie sposoby, robiliśmy sex w każdej częśći mieszkania! Totalny obłęd i orgazm za orgazmem w obie strony! Jej wibrator był moim asystentem!! Mówię Wam - odjazd totalny!! To był najlepszy sex w życiu! Niestety wszystko co dobre szybko się kończy - wyprowadziła się, kontakt zniknął. Wiem że zrobiłem żle ale... zrobiłbym to chętnie jeszcze raz! To był tylko sex - wzajemna potrzeba zaspokojenia dwojga ludzi Tyle że jeśli moja żona byłaby choć w połowie podobna, nie byłoby potrzeby! Powiedzcie mi czy jeśli jesteście na anty do sexu to już pozamiatane, czy mogę liczyć że coś się z czasem zmieni? Jestem za młody i za dużo mam do zaoferowania w sexie żeby prowadzić tak żalosne życie? Czy mogę coś zrobić by spróbować poprawić swoj malżenski sex? Odrazu mowie że rozmowa nie zmienila nic... "Taki mam temperament" - to nie jest dla mnie rozwiązanie!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie widziały gały co brały? Pytam, bo jesli od zawsze miała taki temperament, to wiedziałeś na co sie piszesz. Z żony juz chyba demona seksu nie zrobisz, pozostaje Ci pukac na boku. Chyba, że przed 40-ka dostanie nagłego zalewu libido, ale Ty juz wtedy stracisz wenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.malzenstwem
Liczylem ze cos sie zmieni a zmienia sie tylko pogoda! :) Skoro mumiem ozbudzic obce to znaczy ze nie jest ze mna najgorzej.. Naprawde probowalem wszystkiego ale niestety - do tanga trzeba dwojga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit- a
niektórzy mowia ze sex nie jest wazny. Dla mnie to 65% zwiazku reszta dogranie. Jak w łożku grzmi to i teszta tez:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.malzenstwem
Zgadza się.... Sex jest ważny. Zrobilem blad ale liczylem na zmiane po slubie, zamieszkaniu itp. A teraz lata leca a oczy sie otwieraja! :) Ale nie ma co patrzec wstecz - mysle co zrobic zeby cos zmienic ale chyba na cuda nie ma co liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.malzenstwem
Liczylem na to ze po slubie, zamieszkaniu razem cos sie zmieni ale latka leca a mi sie tylko oczy otwieraja. Ale juz po jablkach... Mysle i kombinuje czy cos moge poprawic ale zaczyna mi sie juz przestawac chciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więzienna diva
Fit- a dobrze powiedziala 60% udanego zwiazku. wiem po sobie jak w łózku jest ogien to az chce sie życ. Troche glupio zrobiłes zyjąc nadziejami ze cos sie zmieni, ale plus dla Ciebie bo z miłości zwyciezyła. Separacje racjonalne rozwiazanie myslales nad tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpie, ze zona sie zmieni...temperament sie albo ma, albo sie go nie ma :) Chociaz moj maz z wiekiem jest lepszy w lozku, mimo wszystko nie jest to jeszcze to co bym chciala.....i nie licze na nic wiecej bo znam go juz sporo czasu :) Pomagam sobie na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wirus !!!
Nastepny naiwny, ktory sadzil, ze po slubie sie zmieni? :P To jak wiara naiwnych kobiet, ze po slubie przestanie pic/zdradzac Przykre :( Coz, jest szansa, ze z czasem jej sie odmieni I zapragnie seksu, ale o ile znam kobiety, to nie ty bedziesz powodem :( ja bym na cud nie liczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.malzenstwem
Nie, nie chce wszystkiego rozpieprzyć przez sex bo jest naprawde ok. Skonczy sie to pewnie kiedys jakims stalym ukladem z jakas rozwodka albo mezatka z podobnym problemem. Szkoda ze doprowadzilo mnie to do zdrady ale nie czuje sie jedynym winnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.malzenstwem
W sumie racja...Widziały gał \y co brały... Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więzienna diva
zaproponuj trójkacik jakas pania do układu. czyli k+k+m Jest pare opcji. Albo zona zacznie sie wstydzic ze tak wymiatasz z ta druga partnerka, albo sie podnieci i ja cos ruszy bardziej. I ostatnia opcja zobaczy jak to sie robi i potraktuje to jako lekcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.malzenstwem
Że też musiała koleżanka mi wyjechać... Każdemu życzę takiego sexu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 45 letnia
przez 40 lat mojego zycia byłam taka jak Twoja żona, a po 40 stce!!!!!szkoda słów!!!!wulkan, tylko już nie ma z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więzienna diva
wymiencie sie mailami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy baranek
dyskretnie pukać na boczku czekając na cud w małżeńskim łożu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy baranek
tak nadzieja umiera ostatnia :) umiesz liczyć to licz na siebie i kombinuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy baranek
:( pisam obok ciebie wszakże na tym samym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy baranek
widzę błysk w twoich oczętach Różyczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony.malzenstwem
Juz pisalem jak to było... Teraz tylko pozostaje mi liczyć ze trafi się jakas kobieta dla której stały układ będzie wygodny. Jeśli się taka trafi z okolic stolicy to proszę o kontakt gabriel.borkowiak@gmail.com Mam nadzieję ze jeśli kiedyś ma się mojej żonie odmienić to nie będzie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulit
A ja mam tak samo. Przed slubiem jeszcze bylo ok ale minelo juz pafe lat. Na dzis dzien, poszcze juz 12 miesiac. Hehe i chyba sie potne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulit
Jezeli masz odwage i mozliwosci to pakuj walizki i uciekaj jak najdalej. Znajdz sobie prawdziwa kobiete ibadz szczesliwy. W innym przypadku zycie to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×