Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca super wózka

GRACO EVO co myslicie

Polecane posty

Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z wózka , używamy graco Evo od około 7 miesięcy i jest super.Takiego wózka szukałam lekki, wygodny, no i ma bardzo praktyczny, pojemny kosz na zakupy.Polecam bo jest bardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_i_Mateuszek
jestem uzytkowniczka Graco Evo od dokladnie 10 miesiecy i wlasnie sie go wyzbywam na tablica.pl :P kiedy kupowalam wozek moj synek mial 5,5 miesiaca i tak jak wy sugerowalam sie wagą (mieszkam na 4 pietrze), przekladanym siedziskiem i duzym koszem... Dziewczyny nie dajcie sie nabrac na te 6,5 kg wagi wozka :) tyle wazy sam STELARZ! po zamocowaniu kół, siedziska, kosza, adaptera do wpinania siedziska to nagle robi sie 10,5! i jeszcze dziecko w srodku... ;/ kupowalam przez internet,wczesniej nie widzialam tego wozeczka WADY: - dosc ciezki jak na spacerówke - strasznie "telepie" na chodniku nawet pozbrukowym bez dziur - dziecko w spiworku doslownie mi sie zsuwalo z wozka!!! - o wiele za krotkie pasy (duzo osob o tym pisze na innych forach) - spiworek za KRÓTKI i ZA WĄSKI (moj syn ma 15 miesiecy i ma ok 80 cm) ZALETY: - fajny design - latwo przeklada sie siedzisko nawet z dzieckiem w srodku - duzy kosz na zakupy (miescily mi sie 2 paczki pieluch Pampers ;) ) latwo regulowane oparcie pleckow + na calkiem lezaco ogolnie wiec oceniam wozek na mocne 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wiadomo że 6,5kg dotyczy samego stelaza. Mimo wszystko wózek jest najlżejszym jaki udało mi się znaleźć. Tez kupiłąm przez internet ale wcześniej byłąm w Entliczku i podnosiłam wszystkie tam dostępne, ten był bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką trzeba być tępą dzidą, żeby myśleć, że cały wózek będzie ważył 6,5kg heh to chyba tylko dla lalek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Mateuszek
czy ja kogos wyzywam od "tępych dzid" ? o.O Boze co za kraj! Tak! Myslalam ze wozek wazy 6,5 kg!!!!! Teraz mam Lire 4 z 2013 roku i wazy 7,5 kg .. dużej różnicy by nie było???? A Graco ogladalam tylko przez internet, u mnie w sklepach nie widzialam tego modelu a wszedzie na kazdej stronie bylo 6,5 ! teraz kupilam w sklepie zeby odrazu podniesc wózek i sprawdzic ile wazy itd.. Nie rozumiem skąd tyle jadu w naszym społeczeństwie zeby kogos odrazu w tak beszczelny i chamski sposób wyzywac? Przez internet to wszystkie takie mądre... ;) hehe W kazdym razie Graco mi nie przypasowal co nie znaczy ze Wam tez nie przypasuje ;) Moja Lira ma super zawieszenie i dlatego sie na nią zdecydowalam, widac ze synkowi jest wygodnie - nawet w zime :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inne oczekiwania względem wózka i taka jest prawda. To co jednemu się podoba i pasuje innemu wcale nie musi. Nie ma co nikogo obrażać. To dziecinne ... Mnie akurat EVO pasuje i to praktycznie w 95% Na 100% chyba żaden by mnie nie zadowolił ale żadnych większych zastrzeżeń do niego nie mam => wygoda, zwrotność, łatwość składania i rozkładania czy przekładania siedziska, pozycja leżąca, podnoszenie czy opuszczanie oparcia - wszystko łatwo, szybko, bez trudu i cicho chodzi. Mnie nawet waga odpowiada- ja kupowałam w sklepie dziecięcym i na dzień kiedy wybierałam to był najlżejszy wózek ze wszystkich w różnych cenach- lżejsze były tylko parasolki bez budek bo sprzedawca nam pokazał dla porównania. Myslę że znajdą sie i osoby bardzo zadowolone z Graco EVo jak ja i zadowolone troszkę mniej jak Marta i Mateuszek a i krytykantki - w końcu każdy z nas lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką Mnie też evo akurat bardzo pasuje Ja bym nie kupiła za to wielkego wózka na pompowanych kołach - bo to cieżkie i niewygodne, a evo lekki,wygodny i jedna reką sie go obsłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco evo używam od marca i z czystym sercem mogę wystawić opinię :) Wózek jest lekki, wąski i zwinny fajnie się nim manewruje idealny na zakupy w galerii :) Zajmuje mniej miejsca w bagażniku niż wózek z pompowanymi kołami( oczywiście są wózki które zajmują jeszcze mniej i nie chodzi mi tu o parasolki) spokojnie mieści się w bagażniku seata ibizy i jest jeszcze miejsce na inne rzeczy wiec gabaryty po złożeniu jak dla mnie na plus. Kosz też jest ok, jedyne do czego mogę się przyczepić to że jeśli dziecko siedzi tyłem do kierunku jazdy jest słaby dostęp do niego, a właściwie to wcale go nie ma. Siedzisko jest dość wąskie, ale nie za wąskie... Regulowany podnóżek, siedzisko rozkładane na płasko też na plus dzięki temu dziecko może się w każdej chwili przespać w wygodnej pozycji( moje ma rok ma jeszcze kilka cm do końca podnóżka, ale do małych nie należy). I teraz kilka minusów, jedynym i najważniejszym jest to, że wózek nie nadaje się na nasze polskie chodniki, jak napisałam wyżej idealny do jazdy po galerii. Na krawężnikach ciężko się podbija i jeśli nie ma dogodnego zjazdu z chodnika to z tego wysokiego zjazd nie jest prosty nawet przy zablokowanych kołach, jeśli chodzi o amortyzacje to nie narzekam bo i tak nie ma jej w większości wózków spacerowych. Wózek jadący po nierównościach jak i po kostce dziwnie strzela(pyka) wydaje mi się, że winowajcami są plastiki użyte do łączeń. Na pewno odradzam kupienie tego wózka dla noworodka, bo przez brak amortyzacji strasznie trzęsie na nierównościach. U nas jest tak, że wózek zabieramy tylko na wypady do miasta(mieszkamy na wsi) i u siebie jeździmy wózkiem 2 w 1 z super amortyzacją bo ten pewnie po kilku spacerach by się rozpadł, ale takie założenie było od początku. Szczerze mówiąc nie wiem czy bym go drugi raz kupiła... na pewno dużym argumentem na plus byłoby to, że spacerówkę można ustawić tyłem i przodem do kierunku jazdy. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego, chodzi mi o trwałość stelarza fakt jest lekki bo taki ma być, ale po dwóch spacerach klekocze jak "badziew".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie nie zgodze że evo nie ma amortyzacji - jasne że ma. a na nierównościach kazdy wózek trzepie, wiem bo miałam wczesniej dwa inne i mam porównanie evo za to jest bardzo zwrotny i lekki - to sa dla mnie jego podstawowe plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjagość
Dobrze że znalazłam ten temat bo właśnie poważnie zastanawiam się nad tym wózkiem głównie z racji wagi i wyglądu i kazda opinia dla mnie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiadałam się tu jak moja córka miała 2 miesiące, teraz użytkuje ten wózek od prawie 11 miesięcy i w skrócie jego zalety; - lekki - zajmuje bardzo mało miejsca w domu czy samochodzie - wąski- wszędzie się zmieści (widziałam jak babka szarpała się w biedrze z x-landerem bo nie mogła przejechać między regałami- akurat stała paleta i rozkładali towar- ja natomiast sobie przejechałam bez żadnego problemu) - super łatwo się składa i rozkłada - bardzo dobra jakość wykonania Jest kilka minusów, ale obiektywnie sądzę,że ideałów nie ma i ewentualne wady są drobnostką w porównaniu do zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie graco , to najgorszy syf twardy sztywny trzeszczy kółka mało skrętne , ja swój połamałam ze złości jak kolejny raz wjechałam w delikatne załamanie w krawężniku i twardy cop nie chciał wyjechać a dziecko wypadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chcialam kupic ale jak zobaczylam na kola to mi sie go odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanillaice31
Czasem mam wrażenie że niektórym się nie dogodzi nigdy. Mnie tam akurat Graco Evo sie spodobał i przypasował od razu jak go zobaczyłam. Zdecydowanie lekki, jeździ mi się nim dobrze a na kostce brukowej z tego co obserwuję wózki z reguły terkoczą...Kolorki żywe, do tego dobrze wykonany, bezpieczny i łatwo się go składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak mozna
Jak czytam takie opinie że ktoś kopie w wózek tak że dziecko wylatuje i wózek się połamał to albo ktoś tu jest niepoważny i pisze te brednie tylko żeby sobie popisać albo nie powinien w ogóle mieć dzieci i tym samym wózka poza tym wózek trzeba UMIEĆ użytkować - dziecko nigdy nie wyleci jak sie go przypnie pasami- po to są a wózek kojarze dobrze bo sąsiadka ma i wózek ma i pasy i spokojnie jeździ i skręca i pokonuje krawężniki więc opinia wg mnie do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrętny jest i to bardzo co do tego nie mam zastrzeżeń, ale co do podbijania już bym polemizowała - idąc wolnym spacerkiem faktycznie nie ma z tym wielkiego problemu, ale idąc szybkim tempem jest ciężko. Przy zjeździe sprawia wrażenie jakby tracił równowagę więc po kilku takich zjazdach niewprawione ręce mogą boleć :) Jedno jest pewne lekkości i zwinności nie można mu odmówić.... Jedyne co mi w nim zdecydowanie przeszkadza to strzelanie tych plastików na nierównościach - resztę można bez większych problemów przeżyć. Za nim podejmiecie decyzję kupna radzę ocenić stan chodników i krawężników w swoim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco symbio fajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam fajniejszy- mnie sie zdecydowanie to evo bardziej podoba taki zgrabniutki i lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzecz gustu a jednak sama z perspektywy czasu musze przyznać że Graco Evo w moim przypadku zyskuje przy bliższym poznaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo2ooooo
U mnie tak samo :) Mnie sie podobał ale jak go dostałam ( bo kupowałam przez neta) to się wystarszyłam tych piankowych kółek. Ale strach minał, bo spisują się całkiem dobrze. Dobrze ktoś napisał że zyskuje przy bliższym poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kołka nie tak zle jak sie wydaje, że takie male? Bo dużo mam pisze że tylko pompowane i nie wiem sama. Piankowe mniejsze i chyba poręczniejsze i lżejsze te wózki mi się wydają. A ja musze wózek wnosić po schodach na 2 piętro. Ale nie znam sie za bardzo. Mnie sie Evo podoba bardzo, ma rozkładaną spacerokę no i lekki podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kółka w Graco Evo całkiem dobrze sobie radza, nie sądze że pianka jest gorsza. Wręcz przeciwnie koleżance się kółko przebiło i był problem w Evo nam to nie grozi. Wózek fajnie , lekko się prowadzi, maluch zadowolony a i babcia daję radę sama wtargać wózek do klatki schodowej. Więc jesteśmy za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie znam go za długo bo mamy Graco Evo dopiero od 4 miesięcy .Wiem jedno wózek masywny bo nasz dostalismy bo siostrzenicy:) Jedna dzidzia juz na nim się wychowała.Wieć już plus dla marki. Lekki zdecydowanie...zobaczymy jak bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że Graco Evo jest dobrą inwestycją, oczywiście z nastawieniem że spełnia on oczekiwania jakie stawiamy względem wymarzonego wózka. U nas tak było i Evo był odpowiednim kandydatem. Wózek już jest z nami od prawie 2 lat i nie szukam zamiennika, nie mam powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, wiem czego na pewno NIE KUPIĘ... tak żałośnie spamujecie tym sracosrevo po wszystkich forach, że już mam pewność, ze to jakiś straszliwy BADZIEW, dobre produkty nie potrzebują takiej debilnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej obejrzeć wózek niz krytykowac na forum towar którego się nie zna. Graco Evo mam od roku i nie powiem złego słowa na wózek, Każdy kupuje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwinny, lekki, praktyczny wózek.Jestem w stanie naszym Graco Evo wszędzie wjechać a często widze jak rodzice maja problemy z wjechaniem wózkiem między bramkami w sklepie. Evo jest wąski, ma odpowiedni rozstaw kół więc taki problem to dla nas żadne problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wózek ok. Lekki, tak jak piszecie a wiadomo że do tego dochodzi waga dziecka...więc tym bardziej wózek powinien być jak najlżejszy. Ładnie wygląda , ma fajne żywe kolorki, pojemny kosz pod wózkiem spokojnie mieszcze w nim wszystkie szpargały potrzebne mi na spacerze. A co najważniejsze nie mam trudności z wnoszeniem dziecka na 3 piętro bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam posiadam wózek graco evo rok czasu, byłam strasznie zadowolana na początku:( wygląd wózka jest poprostu piękny, zgrabny koła nie są tak duże, przez co wózek nie wygląda jak większość wózków niczym quad, przekładane siedzisko super sprawa, lekki szybko się składa , poprostu myslałam że posiada same zalety. niestety po roku użytkowania, nie kupiłabym go drugi raz!!! kolor posiadam piaskowo-brązowy, budka do lipca lekko wyblakła, bo na piaskowym kolorze tak może nie widać a siedzisko i cała część brązowa strasznie wyblakła poprostu nie mogę na niego patrzeć szczególnie jak dziecko śpi!! w lipcu zamówiłam u producenta samą budkę cześć materiałową i wyściółkę w kolorze czerwonym, do dzisiejszego dnia czyli do października czerwona budka wygląda okropnie, strasznie strasznie wyblakła,materiały do wózków graco mają tragiczne, szukam barwników do tkanin na internecie bo następny rok tez będę graco evo używać bo dziecko jeszcze małe. jakie jeszcze minusy, koła piankowe twardy, sztywny, skrzypi :( aaaaaa pałąk piankowy moje dziecko go pogryzło, trochę pianki zjadło przez lato, uszyła mi krawcowa pokrowiec ze skóry i narazie jest cały. wózek jest naprawdę piękny, jednak wygląd to nie wszystko :( oto moja opinia bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×