Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiata

ZDRADA

Polecane posty

Gość pysiata

Moja siostre zdradza mąż jak jej pomóc maja wspólny dom i dzieci sa 20 lat po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd
O tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
siostra mi powiedziała a najgorsze jak sie dowiedziałam z kim bo z naszą kuzynką był to dlamnie szok do niego nic nie dociera nawet sostra chciała iść na terapię małżenską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani xxl
niestety raczej nie pomożesz jeśli siostra sama nie będzie chciala sobie pomóc. Moją siostrę też zdradzał mąż, wzięli rozwód, on oczywiście zamieszkał z tamtą. Po pewnym czasie wrócił "skruszony, mimo że wszyscy jej odradzali- przyjęła go. Teraz są razem on dalej ją kantem puszcza ona udaje że o tym nie wie i już. Głupia i naiwna brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd
Jedyne wyjście to kopać go w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd
I to jeszcze z rodzina zony... Ciekawe co powie jej rodzina jak się dowie. A ile a kuzynka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani xxl
Skoro siostra już o tym wie to jedyne co możesz zrobić to wesprzeć ją w trudnych chwilach, bo na pewno jest jej z tym bardzo ciężko. Mam nadzieję że będzie mądrzejsza od mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
Pani xxl moja siostra wie juz od roku a niedawno przy winie mi powiedziała powiedziałam jej żeby też sobie kogoś znalazła mimo że ma 43 lata nie wyglada na tyle jest zadbana najgorsze że maja wspólny do on powiedział że sie nie wyprowadzi najlepiej było by sprzedać dom i podzielić sie kasa on niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
tam miało być dom kuzynka ma 39 lat i jest po rozwodzie gupia pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd
To gorzej. Myśle ze on już wybrał. I nieważne co by zrobiła twoja siostra on pójdzie do tamtej. Jedyne co powinna zrobić to złożyć pozew rozwodowy do sadu. Potem podział majątku, sprzedadzą dom podziela się. I cóż.. On pójdzie do temtej a twoja siostra może sobie na nowo życie ułożyć. 43 lata to żaden wiek ma jeszcże szanse na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
To samo jej mówie ale ona się załamała dzieci też sa za nią nasi rodzice wiedza bałam się o tatę bo po zawale jest trochę sie załamał mysi być jakis przełom żeby uwiezyła w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
ale ja wiem ze tamta kopnie go w du.e wczesniej czy pózniej nie widze jej na starość z nim to nie ten typ kobiety powiedziałam siostrze żeby sobie kogos znalazla skoro on moze to ona tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani xxl
Sama widzisz, wie od roku i nic z tym nie robi. Mam tylko "nadzieję" że z nim nie śpi, byłoby to wręcz obrzydliwe. Popieram to co pisze A skąd. Sprzedać dom podzielić się i każde w swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani xxl
Siostra zapewne jest zbyt lojalna wobec męża żeby sobie kogoś szukać. W końcu jeszcze są małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
Pani xxl nie nie śpią razem to prawda jest lojalna dla niej rodzina była najważniejsza i dlatego tak sie załamała mówi że jak idzie do pracy to robi wszystko mechaniczne na prawdę nie rozumie go ma fajna zonę i po 20 latach mu odwaliło może faktycznie rozwód będzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
wszyscy się od niego odwrocili dzieci jego siostra nawet wspólnik wszyscy widzą że robi żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani xxl
Widocznie nie docenia tego co ma, bo miał za dobrze, za mało problemów. Kochająca żona, obiadki itd. Swinia i już. Wszystko teraz w rękach siostry. Musi wziąć się w garść i postawić na swoim. Jak taki bardzo zakochany w nowej pani to niech się do niej wyniesie. Ta sytuacja jest bardzo upokarzająca dla Twojej siostry. Myślę że dojdzie do siebie jak nie będzie musiała oglądać na codzień swojego m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
Pani xxl ale tu jest poblem bo on się nie wyniesie bo ma swój dom i tak mu wygodnie zoneczka i kochanka na boku tak by było najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani xxl
Ewentualnie jak on nie chce się wyprowadzić to może niech siostra na razie (oczywiście jeśli ma gdzie) się wyprowadzi do czasu uregulowania sprawy a domem. Będzie jej łatwiej się pozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................caAB
a dlaczego ona ma podwijac ogon i dac mu wolna reke i wolny dom do czasu uregulowania wszystkeigo?? to on jest gnojem i wypad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ona oczekuje jakiejś pomocy-to uważam,że powinnaś ją namówić na sprawę o rozdzieloność. Jeśli mąż np. weźmie pożyczkę 4000 na wycieczkę dla swojej nowej miłości,to jak zaprzestanie spłacania,to siostra będzie nią obciążona. Na pożyczenie małych kwot nie potrzeba zgody współmałżonka. A reszta? Z resztą musi sama postanowić,Ty ją tylko przekonaj do zabezpieczenia przyszłości,żeby nie musiała spłacać długów męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
Monika hm... on ma swoja firmę myśle że nie robił by takich świństw ale powiem jej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tym bardziej - jeśli (czego mu oczywiście nie życzę) splajtuje, to ona odpowie za jego długi. A skoro zrobił takie małe świnstewko jak zdrada, to czemu nie zrobić żonie na złość i nie narobić długów? A nawet jak przypadkiem noga mu się powinie, ot takie zrządzenie losu - to ona nie będzie musiała za jego długi odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - spróbuj zastąpić owoce warzywami, jedz mniejsze porcje i przed każdym posiłkiem wypijaj co najmniej szklankę wody - wtedy łaknienie spada. Wiosenna mamo - zbadaj sobie poziom żelaza. Jak miałaś anemię po diecie, to być może niedobór żelaza się utrzymał i stąd problemy z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
Monika hm... ten ostatni post super trochę się usmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
Monika hm... to prawda a jak szefowa wpada to już koniec z pisaniem trzeba do pracy się brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiata
dlatego odpisuje z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×