Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola232

NAPISANIE CV

Polecane posty

witam mam takie pytanie jak w w cv napisze ze mam wyksztalcenie srednie (a tak naprawde jestem w trakcie konczenia ostatni rok)czy pracodawca bedzie zadal odemnie swiadectwa ukonczenia tej szkoły? dodam ze to praca w sklepie odziezowym.pozdrawiam i czekam na konkretna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana...22
może zarządac takich dokumentów przy podpisaniu umowy o pracę a nawet jest to standard ...przy umowie zleceniu nie wiem zależy od pracodawcy pewnie, jedno jest pewne: przy umowie o pracę zanosisz do kadr wszelkie dokumenty takie jak dyplom ukończenia szkoły , studiów, swiadectwa pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowidz bo wlasnie to jest praca na umowe zlecenie boje sie jednak ze jak napisze ze jestem w trakcie to mnie nie przyjma a zalemi na tej pracy wiec juz sama niewiem co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Do umowy zlecenia nie są potrzebne takie dokumenty. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Nic nie mów. Z moich doświadczeń wynika, że nie warto być szczerym. Gdybym od początku kłamała jaka jestem głupia to pewnie bym pracowała, a tak nadal siedzę w domu. Mgr inż - zachciało mi się spełniać ambicję, ale kto zatrudni blondynkę naturalną z takimi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×