Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miskaptyska

Zakupy Tablet

Polecane posty

Gość kielon
ja tez poszperałem troche , i w cenie 899zl znalazlem Kiano pro dual, z dwurdzeniowym procesorem i, IPS o przekątnej 9,7 i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat 2 Mpix, kamerkę, wyjście HDMI. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 ICS , bluetooth i baterie 8000mAh.chyba lepszy w tychpieniadzach niz prestigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tela
lepiej zaczekaj na kiano ale pro dual dwurdzeniowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski ładny kolor :) Ja widziałam ostatnio fajny za 1100zł i myślę, że do takiej ceny kupisz coś godnego uwadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoper
A co to za tablet ten Kiano dwurdzeniowy? Ja też się rozglądam za tabletem i to mnie zainteresowało. Może więcej info ktoś poda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam troszkę o tym Kiano , bo wydał mi się ciakawy. dwurdzeniowy procesor RockChip 3066 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz z Mali 400. wyświetlacz IPS o przekątnej 9,7 i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, aparat 2 Mpix, kamerka, wyjście HDMI. Android 4.0 ICS Bluetooth oraz akumulator o pojemności 8000 mAh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia0712
O ten Kiano jest ciekawy. ja się skuszę na niego chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam M.
Patrycja_jas: Z polskich firm to tylko GoClever (choć i tak w samej Polsce nie ma już zakładów, które by to składały, więc możemy wybierać tylko pomiędzy polskimi markami produkowanymi gdzie indziej). Znacznie lepsze parametry tabletów w niższych cenach. Nie lubię jak ktoś oferuje mniej za więcej, więc zawsze czytam parametry i dopiero wtedy podejmuję decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam, że produkty mało znanej firmy K&M mają dobre recenzje, a ich cechą rozpoznawczą jest estetyka i elegancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zaciekawił ten http://i-box.pl/128-strona-g%C5%82%C3%B3wna/302-zeus-2.html czy ktoś z was może miał z nim do czynienia i może powiedzieć jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc880122
Czy ktoś może mi doradzić, który tablet wybrać? Podoba mi się ten środkowy w drugim rzędzie (ale chyba nie jest dostępny) i cały dolny rząd. Nie znam się na tym. Ktoś może mi doradzić, który kupić? http://tanio.net/category/tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×