Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielono oki kot

ciąża? help...

Polecane posty

Gość zielono oki kot

Ostatni okres miałam 8 lipca, trwał 6 dni. Był o jakieś dwa dni za wcześnie, co mogło być spowodowane wysokimi temperaturami. Wcześniej miałam 11 czerwca. Teraz z niecierpliwością oczekuję kolejnego, ale trochę sie obawiam, ponieważ nie mam bolesnych piersi jak zwykle. Czy iść jutro po test, czy zaczekać jeszcze kilka dni? Zabezpieczam się prezerwatywą, jednak czasem partner zdejmuje ją pod koniec stosunku, bo nie może "dojśc", chwilę się ze mna kocha i następnie kończy poza mną. Czy niepotrzebnie panikuję? Dziś zrobiłam test z porannego moczu, wynik negatywny. .. o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avani
Zabezpieczam się prezerwatywą, jednak czasem partner zdejmuje ją pod koniec stosunku, bo nie może "dojśc", chwilę się ze mna kocha i następnie kończy poza mną. No to się nie zabezpieczałaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za badziewne dziewuchy!!!
napisze po raz tysięczny: JEST SEKS, MOZE BYĆ CIAZA!!!! po co ciągle wypisujecie tu kiedy był ostatni okres, ile trwał, jak sie poozniej"zabezpieczałyście" czy was tzytzki /brzuchy bola czy nie ?! zapamietać albo zapisać JEST SEKS, MOZE BYĆ CIAZA!!!! patafianki jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za badziewne dziewuchy!!!
z takim pytaniem to do lekarza a nie na kafe...co tu kurna wróżyć z fusów mamy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za jakaś maniera
z tym kończeniem poza - toż to żadna antykoncepcja, tylko loteria. A potem: pomóżcie, czy jestem w ciąży? Na ogół jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdfvbn
my ci mamy wyliczyc termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×