Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taksiezastanaaiwam

Lidl czy biedronka?

Polecane posty

Gość gość
Biedronka i to zdecydowanie, może ceny porównywalne ale jakość,smak itp produktów w biedronce jest 100razy lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guijki
Kiedyś robiliśmy zakupy głównie w Lidlu ale od jakiegoś czasu nawet tam nie zaglądamy. Dziwię się w ogóle porównywaniem tych dwóch dyskontów. Poza bardzo smacznymi lodami Lidl w zasadzie nie ma nic do zaoferowania. Kupcie np. pierogi (mrożone) w Lidlu i w Biedrze- te z Lidla rozwalają się w czasie gotowania kiedy jeszcze ciasto jest niedogotowane, pomijam już nawet sam farsz. Kakao zarówno te naturalne jak i rozpuszczalne- nie ma porównania (na korzyść Biedronki- np, rozpuszczalne to zwykły bardzo dobry ,,Puchatek"- w Lidlu to jakiś produkt no name z Niemiec). Kto lubi jogurty to też ta sama sprawa. Pieczywo również z Biedry dużo lepsze, moim zdaniem również zdrowsze patrząc na skład (mam na myśli pieczywo wieloziarniste i razowe). Soki smaczniejsze, piwo-no comment (na korzyść portugala). Mięso oraz mrożonki warzywne różnego typu również. Tak jak napisałem wcześniej jedynie lody w Lidlu są dużo lepsze- tutaj Biedronka nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guijki
zapomniałem o słodyczach. W Biedrze można kupić b. dobre Wawela albo Wedla- w Lidlu droższe i dużo gorsze jakieś niemieckie g....o . To samo tyczy się wędlin. Z ciuchów czy innych produktów ,,niespożywczych" z kosza nie polecam ani Lidla ani Biedronki. To jest pozorna oszczędność, po butach do biegania zrobiły mi się tylko megaodciski, większość produktów zwracałem jeśli nie zagubiłem gdzieś paragonu. Kupowanie spodni czy butów na pół roku za 50 dych to raczej marna oszczędność. Kupując zwykłe ,,markowe" za 200 zł w sklepie mam na dwa-trzy lata więc raczej nie ma tu mowy o ,,dobrych cenach". Suma sumarum- Biedronka odstawia Lidla i to mocno zarówno cenowo jak i jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, ja na osiedlu znowu mam PoloMarket i naprawde powiem Wam ze jesli chodzi o zakupy, to bardzo sobie chwalę. Też maja dużo fajnych promocji, dobre ceny, pyszne wędliny Twojego Smaku. Niczego innego nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu masz rację. Ja zawsze też tam chodze na zakupy i czesto jest dużo, dużo taniej niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię robić zakupów w takich większych sklepach. Zdecydowanie wolę ryneczki z warzywami od rolników czy sklep http://www.kiszeczka.pl/ z wyrobami mięsnymi. Wydaje mi się, że tam po prostu znajdę zdrowsze produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze, wiadomo ze czasami trzeba wyskoczyć tez i do innego sklepu. A z takich moich ulubionych to chyba tez PoloMarket. Polubiłam jak pierwszy raz kupiłam u nich lody ich marki własnej Royal Gusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Wam powiem jedno!!! mój kot przetestował...ulubione jego jedzenie to felix...z tym że felix np z rosmanna,carrefour itp...po nałożeniu z biedry powącha i odchodzi bez spróbowania....to samo piwo...browar z biedry to siki porównując tych samych producentów....ogólnie dla biedry robią s**t!!!!! nie kupujcie tam bo sie trujecie a KOT to potwierdza nie chcąc jeść karmy którą z innych sklepów wp*********la aż miło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał, ze Lidl ma pyszne lody...no i za to im sie oberwało. Są jak firmy Grycan, zbyt podobne i bekli za to-ktos ukradł patent hahahaha. Wędliny na korzyść Lidla-zdecydowanie. Owoce i warzywa równiez, choć drożej chyba w Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie kupuję w tych sklepach,po prostu mam nie po drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie popieram.W biedrze są odpadki poprodukcyjne:-(wiadomo,jak coś w złotko się owinie..........przekonałam się na własnej skórze,nie na kociej:-Domijam z daleka biedronkę.Nie wiem co ludzie w niej widza,ciągle tam tłumy ludzi,takie sklepy nie powinny mieć racji zbytu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W "Biedronce" gotowe produkty są bardzo niskiej jakości, ale jest taniej, co do owoców i warzyw nie mam zastrzeżeń. Natomiast jeżeli chodzi o klientelę to mam bardzo duże zastrzeżenia. Do "Biedronki" niestety przychodzą "pijaki"i i "menty", utrudniają zakupy normalnym ludziom, którzy tam robią zakupy. Personel też, nie najmądrzejszy. Kasjerki gadają same do siebie, nie mówiąc o klientach, są niegrzeczne. Sklepy "Biedronka" są zamykane np przy hotelach, bo odstraszają klientów. To mówi samo za siebie. Jak ktoś nie ma wyjścia to tam robi zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polo się tam naprawde dobrze, w dobrej atmosferze z adekwatynymi zarobkami. Uwazam ze to naprawde dobry pracodawca w porównaniu z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bywa bardzo różnie. Czasem dużo taniej w biedronce a czasem Lidl ma super promocje.Zawsze sprawdzam gazetki, a przede wszystkim porównanie na stronie www.przegladpromocji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie auchan, najtanszy ze wszystkich, biedra i lidl sa drogieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.01.2019 o 17:57, kolasek napisał:

Przeniosłam sie do polomarketu. I stwierdziłam jednak ze tutaj pracuje mi sie najlepiej.

piyzdo jedna, każdy twój wpis to reklama góownosrajetu!!!  WON!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×