Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kacha1234

Dobry ginekolog Kraków!!!

Polecane posty

Gość makaronik

hm no to muszę się tam umówić na wizytę i sprawdzić jaki jest skoro chwalicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Mnie przez całą ciąże prowadziła bardzo sympatyczna Pani ginekolog Dagna Ochrem z Rajtar Medica na Os. Na Lotnisku 1, którą serdecznie polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

Jeżeli chcesz iść do dobrego fachowca to koniecznie dr Jankowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka

W moim przypadku zadecydowało polecenie przyjaciółki, dała mi namiary na dr Jankowskiego, przeprowadził całą moją ciążę, najwyższy standard lekarski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta88

My z córką jesteśmy zapisane do https://www.knapik-rybka.org.pl/. Córka miała poważną infekcję pochwy, jak się pierwszy raz kontaktowałam z ginekolog. Udało się bardzo szybko rozwiązać. Wystarczyła dobrze dobrana maść i odpowiednia higiena. Poszło później z górki. Ogólnie miły kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta88

My z córką jesteśmy zapisane do .knapik-rybka.org.pl/. Córka miała poważną infekcję pochwy, jak się pierwszy raz kontaktowałam z ginekolog. Udało się bardzo szybko rozwiązać. Wystarczyła dobrze dobrana maść i odpowiednia higiena. Poszło później z górki. Ogólnie miły kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwa

Odkąd mieszkam w Krakowie to jedyny ginekolog, któremu naprawdę ufam to dr Jankowski z Feminy, wyjątkowo sympatyczny lekarz, a na dodatek świetny specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Ja również polecę Panią dr Monikę prowadziła mi ciążę i jestem bardzo zadowolona z sposobu podejścia do pacjenta oraz z szerokiej wiedzy jaką posiada na temat ginekologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niezrównany w Krakowie jest doktor Jankowski. Zdolny, pomocny i profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burti

Też jestem na  etapie poszukiwania dobrego lekarza dla siebie, dlatego cieszę się, że trafiłam tutaj i przyznam, że dzięki Wam udało mi się podjąć ostateczną decyzję, bo często pojawia się Femina. Sprawdzę na własnej skórze, jak to jest z tą kliniką i wrócę z opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berti

o znam to miejsce, też chodzę do tej kliniki. Mogę śmiało powiedzieć, że to jest świetne miejsce. Podoba mi się sposób podejścia do pacjenta, więc jeśli się któraś waha, czy się tam wybrać śmiało mogę powiedzieć, że spokojnie można tam iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwakott

dr Dagna Ochrem z Rajtar Medica - serdecznie polecam tą Panią ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa22

w Rajtar Medica świetny ginekologiem jest również dr Korabel 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMartel

Jeśli najlepszy ginekolog w Krakowie? To tylko dr Dorota Niewęgłowska. Sprawdziła wielu "specjalistów" i tylko Pani Dorota sprostała moim oczekiwaniom. Przede wszystkim chciałam ocenić jej wiedzę - ogromna, chyba wie wszystko odnośnie kobiet 🙂 poza tym osoba bardzo delikatna, omawia poszczególne etapy badania. Polecam, pójdziesz raz i już nie zamienisz na nikogo innego. Trzeba się liczyć z odległym termin wizyty ale WARTO!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ostatnio byłam na konsultacji w gabinecie www.knapik-rybka.org.pl/ i na moje problemy intymne zaproponowane zostało inne leczenie niż do tej pory stosowałam. Na pewno bardzo miła wizyta, profesjonalne podejście, zobaczymy w praktyce czy teraz te efekty leczenia będą lepsze niż do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Faktycznie od dłuższego czasu w zakresie leczenia ginekologicznego sporo się zmienia i pojawia się wiele nowoczesnych metod więc warto szukać takich gabinetów, gdzie takie nowoczesne metody się wykorzystuje. Między innymi w gabinecie www.knapik-rybka.org.pl/ korzystają z innowacyjnych metod wykorzystujących również laseroterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja chodze do andrzeja opalskiego pracuje w rydygierze. prowadze ciaze prywatnie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy ginekolog w krk to dla mnie tylko dr Ania Lisiewicz. Raz ze pani doktor ma ogromną wiedzę, którą potrafi w prosty sposób przekazac pacjentowi to jeszcze jest tak ciepła i życzliwa, no nie da się jej nie lubić. Miałam u niej rutynowe wizyty ginekologiczne  czasem jakies badanie cytologia itd. Zawsze spotkałam się z fachową ob sługą. Ja byłam akurat w vesunie w bonarce ale wiem ze maja jeszcze drugi salon gdzies blizej centrum. Pani doktor wykonuje też zabiegi z ginekologi estetycznej, można tez u niej prowadzić ciąże. Jak uda się nam w koncu z bobasem to na pewno wybiorę Pania doktor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pana doktora Wojciecha Znojka. Przyjmował w Medicinie na Grzegórzeckiej, bodajże. Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, solidny, ma ogromną wiedzę. Jeszcze na ginekologii na Wrocławskiej był w składzie lekarzy prowadzących moje leczenie. Prowadził też moją ciążę. Nie mam zastrzeżeń, śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam lekarza do prowadzenia ciąży prywatnie a  pracującego w Żeromskim by potem on wykonał u mnie juz 3 cc, a który nie wysyła swoich pacjentek po wpis do karty ciąży do i internisty i stomatologa.  W dobie co idą wolałabym bez potrzeby ograniczyć wizyty u tych specjalistów skoro nic się nie dzieje. A mój dotychczasowy lekarz na NFZ się uparł ze tak musi być i koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 pediatria, , ginekologia, urologia to tylko niektóre z dostępnych specjalizacji w scmtr.pl/. Warto tam zajrzeć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×