Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kacha1234

Dobry ginekolog Kraków!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja bez mrugnięcia okiem polecam moją lekarkę dr. Bogutyn!!! Przyjmuje w Rydygierze, ale ma też swój prywatny gabinet. Chodzę do niej od 12 lat, bardzo troskliwa lekarka, pamiętała mnie nawet gdy nie byłam u niej bardzo długo. Prowadziła moje dwie ciąże i nigdy się na niej nie zawiodłam. Leczyłam też u niej np. gruczoł bhartolina kilkakrotnie i gdy tylko pojawiał się problem zawsze mogłam zadzwonić i przyjeła mnie, zawsze oddzwania na telefon itp. Bardzo rzeczowa, kompetentna, konkretna, zaangażowana. W prywatnym gabinecie ma usg Bardzo polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie moge smialo polecic ten gabinet www.lekarze-kolber.pl moze nie mialam jakichs wiekszych dolegliwosci, ale zawsz ebyli w stanie pomoc bardzo szybko i fachowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Myślę, że powinien pomóc dr Tomasz Łabiak. Zwłaszcza przy patologii ciąży bym go polecała. Mi pomógł donosić moje szczęście, a mało brakowało a bym straciła dziecko. Więcej o doktorze i namiar na niego jest na faebooku - www.facebook.com/GabinetLabiak Ma tutaj swój profil z wpisami pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza jest dr Jachimczyk-Prociak. Konkretna i dokładna. Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę. Ona przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej. A co dr Gacha z Żeromskiego to miałam cesarkę i wszystko w porządku, bez powikłań. Tylko pielęgniarki położne po porodzie beznadziejne, w ogóle się nie interesowały i słaba pomoc z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrzy ginekolodzy są w Centrum Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl gdzie chodzę ja i moje koleżanki. Moja ciąża była zagrożona i skomplikowana w prowadzeniu ale dzięki temu jak się mną zaopiekowano mam teraz w pełni zdrowego syna. Przyjaciółkę z kolei skierowano tam na badania prenatalne chociaż nie było wskazania i okazało się że dziecko będzie miało Zespól Downa. Także naprawdę świetni specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INGA LUDWIN. Najlepsza, ale wizyty drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam jakoś w zeszłym miesiącu na wizycie na Podkowińskiego u dr Łabiaka i jestem zadowolona. Nie było problemu żeby się umówić na wygodny dla mnie dzień i godzinę. Wizyta bez czekania w kolejce itp. Pan doktor o wszystko dopytał, wizyta trwała całkiem długo, nie była to kwestia dwóch minut, a wiem, że zazwyczaj tak właśnie ginekolodzy pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja chodzę tutaj http://cmp.krakow.pl/. Bardzo sympatyczny Pan doktor i profesjonalne podejście do pacjentki. Jak trzeba to wykonuje dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFZZ
dr Basta - i prywatnie i na NFZ (nie ma różnicy! ) a do usg dr Nocun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U zbyt wielu ginów nie byłam, także nie mam dużego rozeznania. W zasadzie od razu trafiłam do dr Łabiaka i tak już u niego zostałam. Nie mam potrzeby żeby zmieniać ginekologa. Lekarz jest dobrych specjalistą, nie ma nigdy problemów z umówieniem się na wizytę, kolejkami itp. Gabinet nowoczesny, stylowo urządzony, wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jakiś super dużych doświadczeń z ginekologami, ale niedawno byłam po dłuższym czasie na wizycie. Trafiłam z polecenia koleżanki na dr Łabiaka i oceniam pozytywnie. Miły, kompetentny, szybko mi pomógł, dobrał odpowiednie leczenie, co już widzę po efekcie, że leki były idealnie trafione. Telefon do rejestracji i cały kontakt do gabinetu jest podany na jego fb - www.facebook.com/GabinetLabiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Sofimedu http://sofimed.pl/ Nowocześnie, bardzo dobrzy lekarze, wizyty nie trwają 15 minut, no i lekarz ma dla pacjentki czas i uwagę, dla mnie to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ostatnio trochę problemów ze zdrowiem i znajoma mi poleciła dr Łabiaka. Pozytywnie. Lekarz z wiedzą, kompetentny, ale też po prostu sympatyczny, co od razu się przełożyło na to, że cała wizyta była dla mnie mniej stresująca niż zazwyczaj jak idę do gina. Kontakt do gabinetu, telefon i inne informacje są na stronie facebook.com/GabinetLabiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam pytanie czy do dr Łabiaka można iść na NFZ? W tym szpitalu na kopernika to można tak iść kontrolnie na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Grzegorza Hille. Bardzo dobry ginekolog z doswiadczeniem. Nie ma problemów z antykoncepcją. Przyjmuje w gabinecie na ulicy Królowej Jadwigi 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Tomasz Łabiak w Krakowie do prowadzenia ciąży. Lekarz wychodzi z inicjatywą. Nawet w krytycznej sytuacji się pojawia na oddziale. Jest w stałym kontakcie. Zaufany położnik, a o to chyba najbardziej chodzi :) Wiem, że ma prostą wizytówkę na FB – facebook.com/GabinetLabiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam otyłość spowodowaną zaburzeniami hormonalnymi. Wykrył to ginekolog Tomasz Łabiak, więc należy się pozytywne polecenie. Miałam wiele nieprzyjemności u ginekologów na przestrzeni życia, rzadko da się szybko rozwiązać problem. Ciągle trzeba chodzić na badania, z których zazwyczaj wynikają kolejne :P (studnia bez dna). U niego jest zupełnie inaczej. Oszczędnie i merytorycznie. Prywatną praktykę prowadzi przy ul. Podkowińskiego 4/4 (Kraków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się do Tomasza Łabiaka na USG. Certyfikowany specjalista od USG. Pomaga realnie w leczeniu stwierdzonych wad płodu. Na dobrym ginekologu – położniku, szczególnie w trudnej ciąży nie warto absolutnie oszczędzać. Ogólnie człowiek przyjemny w obejściu. Rozumie nastroje kobiet i rzetelnie pomaga. Mile mnie zaskoczył jego telefon. Pytał, czy wszystko w porządku i dał jeszcze kilka wskazówek odnośnie dalszego postępowania, a wcale nie musiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tylko doktor Grzegorz Hille. Lekarz z ogromnym doswiadczeniem i kulturą osobistą. No i przyjmuje w normalnych cenach w swoim gabinecie na ulicy Królowej Jadwigi. Na miejscu mozna wykonac wszystkie badania diagnostyczne z krwi, wymazy oraz badania usg i ktg. W poprzedniej ciąży chodziłam do znanego specjalisty z Ujastek i nie zauważam żadnej różnicy w merytorycznym podejściu, ale przynajmniej będąc pacjentką doktora Hille nie zbankrutuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat chodzę do pani Doroty Nowak-Stelmach w http://sofimed.pl/ przemiła pani doktor, bardzo profesjonalna, czuję się u niej dobrze zaopiekowana, nie stresuję się przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylcia88
A kojarzycie Femine? To klinika na Kostrzewskiego. Ja chodze juz 4 lata tam juz chodze do doktora Kostrzewskiego. Ostatnio robilam nawet labioplastyke. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1683
Ja chodzę do Prima Med. Mają tam bardzo dobrych ginekologów, którzy są bardzo profesjonalni i delikatni. Mam do mojego lekarza pełne zaufanie w kwestii prowadzenia mojej ciąży. Bardzo polecam – o wszystko mogę się spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę REHAORTHOPEDICA. Mają tam świetnych lekarzy, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę i wykonują dokładne badania. Oprócz tego sama przychodnia jest bardzo komfortowa. Chodzę tam od roku i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egość
Też szukam dobrego ginekologa. Już 2 raz poroniłam i postanowiłam zmienić lekarza. Patrzyłam tu https://ranking.abczdrowie.pl/s/Ginekolog/krak%C3%B3w podobno daniel lipka jest dobry. Za duży wybór. Szukam lekarza który zleci odpowiednie badania i wgl Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, mnie śmieszy jak każda z was chciałaby mieć lekarza, który koniecznie pracuje w szpitalu i każda liczy na jakieś szczególne względy z tego powodu. No i jeszcze najlepiej żeby na NFZ przyjmował. Takie rzeczy tylko w bajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Tomasz Basta prowadził moją ciążę, która zakończyła się tym, że posiadam dziś zdrowe i wspaniałe dziecko - a mogło być zupełnie inaczej bo ciąża niestety była zagrożona. Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Basta i jego Intima Clinic na Grzegorzeckiejjj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona

A znacie jakiegoś ginekologa który lubi  cipki swoich pacjentek szukam takiego mam fantazje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa

ja chodzę do Jankowskiego do Feminy i jego mogę polecić  z czystym sumieniem. Bardzo dobry lekarz, zna się doskonale na tym, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singer

też chodzę do Feminy, świetne miejsce bardzo kompetentni lekarze, fachowe, ale też życzliwe podejście do pacjentek. Moim zdaniem super miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×