Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarinkaa

zdradzilam meża ze swoja koleżanką!!!!!!!pomocy!!

Polecane posty

Gość walenty słoik
ja kiedys zdradzilem swoja prawa reke z kolezanka. prawa reka mi do dzis tego nie wybaczyla i musze se teraz walic tylko lewą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że mój mąż chciałby mnie zobaczyć w łóżku z kobietą. Pytał się nawet czy nienam takich koleżanek. Kiedyś w szkole miałam taką i nawet się z nią całowałam. Ale to cokwartalna tylko pocałunki a teraz takich koleżanek koło siebie niemam. Przynajmniej Ja o Tym nią niewiem. Może jazda z nas głęboko ukrywa pragnienie i pożądanie do drugiej kobiety. Tobie zaś autorko radzę Ci korzystać z życia i brać to co Ci oferuje koleżanka. Powiedz jej tylko że to spotkania dla przyjemności a mężowi nią nie mów. Przynajmniej na razie. Bo jeśli koleżanka to typowa lesbijka to na pewno się nie zgodzi na żaden trójkąt ani na to a żeby on się tylko przyglądał. A tak na marginesie to powiem Ci że zazdroszczę Ci takiej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Ludens przeszkadzal bys hehe:) i pewnie sie dolaczyl. Byly zabawki ale ja wolalam pierwszy raz bez ulepszaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaka
A ja podtrzymam statystyki i przyznam sie ze zawsze krecily mnie lesbijki bo dwie kobiety kochajac sie sprawiaja tej drugiej taka przyjemnosc jakiej sama chcialaby zaznac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, wszyscy Ci zazdroszczą a Ty nie wiesz co masz zrobić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Weronata pewnie i masz racje ale czuje sie podle bo zdradzilam jeszcze jakby mi bylo zle. Ale bylo mi lepiej niz z mezem i tu jest problem. Masz tez racje z tym ze moja znajoma lesbijka na dluzsza mete nie pozwoli sobie na taki uklad. Ale wydaje mi sie ze musialoby jej na mnie bardzo zalezec. Ona zreszta jest piekna seksowna a co najwazniejsze niezalezna kobeta i wiem z opowiadan ze przez jej lozko przewinelo sie troche kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullokij
Chociaż miała jeden wyjątek w łożku.. był to ksiądz, podobno miała go umówić z nami na trójkąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Dziekuje wszystkim lepej mi sie zrobilo po rozmowie z Wami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullokij
Kurwa - podszyw nie wyszedł , nie zmieniłem nicka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Kullokij dziecko idz juz spac bo masz koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Jutro idziemy razem na zakupy. Steresuje sie spotkaniem zupelnie jak przed randka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Powiedziała mi że w kiblu w centrum handlowym wsadzi mi paluszki w cipkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha oj to będa Ciekawe zakupy:) A jak nic nie kupicie to jakoś sie pocieszycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullokij
Ja ci pokaze moja mala pytke to sobie zwalisz prawa lapka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Na zakupach miałyśmy sobie kupić wibrator i nim się zabawiać w WC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarinkaa jeśli chcesz to dziś lub kiedyś jak zechcesz możemy porozmawiać prywatnie na gg 21253235 lub weronata@interia.eu Tak, to trochę trudna sytuacja jest dla Ciebie. Z jednej strony mąż którego kochasz a z drugiej koleżanka daje Ci pełną rozkosz ale i może się w Tobie zakochać na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś wieczorem przychodzi do mnie moją koleżanka. Mąż w pracy a dziecko u dziadków. Mamy całe M dla siebie i duzo czasu. Będzie dobre wino i .... No właśnie ? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super masz zazdrosze
weronata to napisz potem jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wypłynie, to będzie prawdziwy cios. Teoretycznie wygląda to nawet obiecująco, bo żona zacznie sprowadzać inne kobiety Lecz lezby nie gloryfikują tak męskich narządów i nawet tego że masz owłosioną klatę. Idziesz w odstawkę, bo twoja żona czuję potrzebę wylizania innej kobiecie. Dla mnie to koszmar a ty zacznij się przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit- a
ooo nowy w mieście znowu smierdzisz i cie wyczulam fujjjj zmykaj z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co ? Że lezby przestają być dla mnie kobietami. Czy dlatego że cię wkurrwiam ? Jeszcze nie wyczuwam rytmów, które pozwolą mi się ułorzyć do pół przysiadu i i to już moja fanaberia, ruchem konika szachowego oddalić się w pełną nadziei krainę... ... ale do tego czasu musisz się ze mną męczyć na tym forume, czy ci się podoba czy nie, zgłaszaj kombinuj, tylko mnie nie wkurrwiaj a będzie git gitara. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
weronata ja tez mam dzisiaj wieczów z moja przyjaciółką :) juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Zulluss-
katarinkaa sie rozkręciła a juz była taka zdesperowana:) czyli pomocne opinie coś znaczą:) napisz jak dziś było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaa
Czy się rozkrecilam. Mamy sie razem spotkac porozmawiac napić drinka :) W sumie spobie przemyslalam pare sparw. Męża ciagle nie ma na wyjazdach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcxzxcxz
A teraz wyobraz sobie, ze to samo co w 1 poscie zrobil facet. Od razu by pewnie mial zalozona sprawe i nie wyplacil sie do konca zycia... Choc ja jako facet nie mialbym nic przeciwko drugiej kobiecie - pod warunkiem, ze jesli jestes moja zona to przynajmniej musze to obejrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×