Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie na czasie

Wakacje - z jakim biurem podróży

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio byłem na objazdówce w Indiach - wszystko organizowane przez biuro podróży Sigma Travel. Wiadoma kwestia, że przez dwa tygodnie nie można zobaczyć nawet 1% Indii, ale jednak dzięki fantastycznemu pilotowi poczułem klimat. Dlatego polecam zajrzeć na stronę www.sigma-travel.com.pl , bo akurat oni są naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irysek37
Ja polecam z całego serca traveliadę. Bardzo porządne biuro, żadnych złych przygód. Wszystko spokojnie i fajnie. Na miejscu też super - wszystko identycznie jak opisywane. bardzo byłam zadowolona z tych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Czarnogórę z biura Grześkowicz. Co prawda mało spotykany kraj jeśli chodzi o wycieczki, ale bardzo dobrze mają zorganizowany czas. I odpoczynek i wycieczki autokarowe i plażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej z rezerwacji w ostatnich latach nie robiliśmy patrząc na BP. To nawet śmieszne, bo kiedy rezerwowaliśmy u najbardziej znanych, to jakość obsługi była dramatyczna, a u mniejszych ten poziom był naprawdę wysoki. Na pewno polecam po prostu przeglądanie Travel planet - wtedy szukasz po wszystkich biurach i masz to ubezpieczenie na wypadek bankructwa. To naprawdę wiele zmienia - niby spektakularnych upadków w tym roku nie było, ale mimo wszystko - działamy bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangollia
A ja jestem przywiązana do jednego biura - Rainbow i uważam, że cała obsługa wyjazdu po ich stronie jest zawsze natym samym wysokim poziomie, który jest dla nas satysfakcjonujący. Więc my patrzymy na bp, zwłaszcza że we wcześniejszych latach mieliśmy rózne nieciekawe przejścia z innymi biurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też preferuję Rainbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamejsej
A która włoska objazdówka najlepsza na pierwszy raz w tym kraju? Ewentualnie Włochy łączone z jakimś innym krajem. Preferuję kontynent bardziej niż wyspy na dobry początek. Lepiej północ, południe czy środek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirlodea
Najlepiej na dzień dobry Włochy Klasyczne (jeśli mowa o Rainbow), tour po topowych włoskich atrakcjach. W tym najważniejsze, czyli Rzym, Pompeje, Piza, Wenecja, Neapol. Zobaczywszy te perełki i czując zarówno klimat północ jak i południa można później już z łatwością decydować które części Włoch chce zobaczyć się następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasparra
Wakacje w Europie można sobie samemu, a jeśli jakieś dalsze, jakaś egzotyka lub wczasy orientalne to z biurem rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalissadebe
Ja mam odwrotnie. Idę do biura żeby mi wczasy zorganizowali a na wycieczkę objazdową jadę sama, zgarniam katalogi rainbow tylko i podpatruję ich programy żeby sobie ułożyć plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilinqualna
Też tak mam, tylko szukam inspiracji na stronie rainbow :) I na przykład łączę ze sobą elementy 2 czy 3 objazdów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limmma
A ja z Rainbow jeżdżę, wżyciu bym sobie takiej wycieczki nie zorganizowała i za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, a w Niemczech bardzo duże biuro JT Touristik straciło ubezpieczyciela. Dotychczasowy ubezpiecza do ostatniego października, a później nie wiadomo co. Praktycznie biuro nie może dalej istnieć. Jak myślicie, które polskie biuro może spotkać coś podobnego? Czy polskie biura też mogą zbankrutować? Przyczyną prawdopodobnie bardzo duży wzrost cen biletów lotniczych. Ryanair wycofał się z tysięcy połączeń, AirBerlin zbankrutował, inni mocno podnieśli ceny. Jeśli nawet nie bankructwo, to ile biura każą dopłacać do urlopów, bo w Niemczech ceny, na tzw. bezpiecznych kierunkach, wzrosły nawet o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korallinax
Też często jeżdzę ze wspomnianym tu Rainbow, bardzo cenię ich podejscie do klienta i profesjonalnych pilotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assikak
Jesli chodzi o Europę to zdarza mi sie jeździć na własną rękę, ale dalej się nie zapuszczam bez biura - jakos nie ufam sobie jesli chodzi o taka organizację ;) w Kenii i na Bali byłam z Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też najczęściej z Rainbow-polecam. ostatnio zostawiłam telefon w lobby hotelu i mi go ddostarczyli na lotnisko-dzieki Rainbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladka
Czy kupujecie już firsty na przyszloroczne wakacje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskalezka
Przyznam, że ja się już rozglądam za firstami :] rok temu biura miały super oferty, i sie przescigały w znizkach. Kupilam wtedy wycieczke w Rainbow z wieloma znizkami i gwarancjami i bardzo byłam z tego zadowolona. W tym roku troche gorzej z planowaniem u mnie urlopu, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucrecja
bo generalnie w zeszłym roku R miało dobrą ofertę cenową w first minute. Potem były jeszcze second minute i kilka akcji pobocznych. Ja skorzystałam, bo dla mnie first to niestety za wcześnie na planowanie czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym też ma dobrą zarówno ofertowo jak i cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamtamka
Który hotel 3-4 gwiazdki na greckich wyspach z Rainbow polecacie na sezon 2018? Szukam inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam rezerwację z Rainbow, ale tylko dlatego, że mieli dla naszej konfiguracji najtaniej hotel Jungle Aqua Park. Rezerwacja poszła przez Travelplanet. Najlepsze jest to, że ten sam hotel ma w swojej ofercie wiele różnych BP, chyba nawet 8. I dlatego tym bardziej łatwiej mi szukać przez sprawdzonego agenta. Inna sprawa to taka, że uu nich mam gratisy - przede wszystkim ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP, tak więc na spokojnie mogę wyczekiwać wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozika
no tylko z tym sprawdzonym i pewnym - dla mnie takim biurem jest Coral Travel - pewnie i bezpiecznie. Dla mnie to się okazała super opcja także szczerze mówiąc tego biura się trzymam już na stałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3123121
Ja w tym roku lecę do Turcji z Coral Travel. Znalezlismy z mężęm naprawdę fajną ofertę. Tydzień będziemy odpoczywać w hotelu z basenami i spa. Już czuję, ze będzie cudownie! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belorez
Na pewno spodoba Ci się w Turcji :) Ja byłam z Coral Travel rok temu w Turcji i było mega. Fajny hotel, baseny, pyszne jedzenie... chętnie w tym roku wróciłabym tam. Może uda mi się wygospodarować trochę wolnego we wrześniu i poelcimy do Bułgarii, widziałam że z Coral Travel mają do Bułgarii oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko,że Turcja jest niebezpieczna i głupota tam jechać, a ja o coraz trąbek pierwszy raz słyszę, polecam znane biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież coral travel to to samo co wezyr a są znani od lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParisTaresea
Ostatnio byłam na wyjeździe z net holiday - Hiszpania. Wszystko odbyło się bez “niespodzianek” więc myślę, że następnym razem również zerknę na ich ofertę. No a jest w czym wybierać - planując te wakacje miałam nad czym się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nadal szukacie fajnych ofert to zerknijcie sobie tutaj: https://www.ewakacje.pl/oferta/maroko-last-minute/ My w tamtym roku byliśmy w Maroko, też właśnei last minute udało się nam fajną ofertę wyhaczyć. To były najlepsze wakacje w moim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×