Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie na czasie

Wakacje - z jakim biurem podróży

Polecane posty

Gość Ediiska
Coral Travel jest bardzo dobrym biurem i lubię z nimi wyjeżdżać bo zawsze jest pewnie i bezpiecznie! Jeździłam pare razy i ani razu nie zawiodłam się na nich jako organizatorze. Lubię z nimi jeździć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie ich oferty: https://www.coraltravel.pl/ Co pewne i znane biuro, to pewne. Nikt nie chce niespodzianek na wczasach więc moim zdaniem najlepiej korzystać ze sprawdzonych biur podrózy jak Coral Travel (dawne Wezyr Holidays).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki88
Ja korzystam głównie z net holiday i jestem zadowolona, bo do tej pory mnie nie zawiedli. Trafiłam na nich za namową koleżanki, która również często z nimi jeździ. Przekonali mnie do siebie konkurencyjnymi cenami oraz ciekawą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudik
dla mnie sprawdzonym biurem jest Coral Travel - mają ciekawą i spora ofertę i dzięki temu można powybierać i znaleźć tą najfajniejszą! bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rainbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatalach
Jak dla mnie Coraltravel. Przynajmniej nie mają tak strasznie drogich ofert jak niektóre biura podróży. niby mają np last minute ale co z tego jak oferta do niczego. A w coraltravel przynajmniej wiem, że kupuję dobre wczasy z dobrym hotelem. Na miejscu zapewniona dobra opieka rezydenta. na spotkaniu informacyjnym wszystko przekazane jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline232

ja lubię latać z Konsorcjum - we wrześniu byłam z nimi na wycieczce Mozaika Izraela a w styczniu lecę na wycieczkę Mozaika Zachodniego Wybrzeża USA - spełnię jedno ze swoich marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumik

Ja lubię jeździć na wakacje ze sprawdzonymi biurami podróży. Do gustu przypadł mi dlatego Coral Travel - z nimi czuję się bezpiecznie i pod dobrą opieką. Widać że na organizacji wczasów doskonale się znają. No i fajne ceny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squsi

ja wcześniej jeździlam co roku z innego, bo zawsze coś mi nie pasowało a to niezgodność z ofertą, niesmaczne jedzenie, opryskliwa obsługa. Rok temu byłam z Coral travel i zero przykrych niespodzianek, wszystko zgadzało się z ofertą, dzieci był zachwycone a to dla mnie najlepszy wyznacznik. Teraz dlatego lecimy też coral travel, wybraliśmy Egipt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millim

Ja jestem bardzo zadowolona z wakacji z Coral Travel – bardzo fajnie organizują, doskonale prowadzą takie wyjazdy. Jest naprawdę bezpiecznie i spokojnie. Także jak ktoś chce wypocząć to akurat taki wyjazd jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrozenRosen

Coral travel jest chyba najbardziej bezpiecznym biurem podróży jaki jest na rynku. Dobre oferty, wakacje sa bezpieczne. Jest wsyzstko zagwarantowane, jest możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i innych takich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh

Boze istna reklama jakiegoś biura coral travel nigdy o tym nie słyszałam.  Pewnie nikt z nimi nie jeździ to się na kafeteria reklamują

 Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpicja

A nie uważacie, że Itaka jest fajną opcją? Mają sporo ciekawych wycieczek, a do tego tanie ceny. Zwłaszcza teraz, w sezonie last minute 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammos

Ja kupiłam ostatnio w Coral Travel wyjazd do Turcji. I nie żałuję, bo pogoda tam piękna, świetnie wszystko przygotowane i pewnie. Jak dla mnie jest to biuro naprawdę godne zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×