Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdik

brak owulacji co brać?

Polecane posty

Gość kdik

póki co jestem po pierwszym opakowaniu FF który wydłuzył mi cykl z 29 dni do 34 :( lekarz stwierdził po USG ( okresu dostałam na drugi dzień po badaniu),ze owulacji prawdopodobnie nie było w tym cyklu. zdziwilam sie bo brałam FF. poza tym nigdy nie miałam zadnego monitoringu cyklu i pierwszy raz uslyszalam ze nie bylo owulacji :( co mogę brać prócz FF by pojawila się owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdik
nic. jedynym badaniem było TSH które mam 1,5 więc podobno w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw upewnij się, że owulacja naprawdę nie występuje. Najlepiej zgłoś się do ginekologa-endokrynologa. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdik
oglądam teraz zdjęcia z usg i na jedny z nich jest na jajniku jakby kilka kulek? dziurek nie wie co to . w wyniku napisane ze jajniki o prawidłowej wielkości, zatoka czy cos douglasa wolna od płynu, i tyle .... wystraszylam się ze te kulki to moze PCO :( ale nic nie wspominał lekarz o tym. mówil ze wg niego nie bylo owulacji w tym cyklu, pytał czy przytyłam po tabletkach anty i ile... i od razu narałam podejrzen ze on moze uwaza ze to PCO. ale cykle mialam zawsze regularne, to byl pierwszy dłuzszy o 4 dni i to poierwszy cykl brania FF. czy lekarz napisałby w opisie usg coś o PCO jAkby to bylo to? kazał mi za pół roku się zgłosić jak w ciąże nie zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×