Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmawiając z diabłem

Warto zaryzykować dla forumowej znajomości z nim/nią?

Polecane posty

Gość rozmawiając z diabłem

Pytania zostają postawione: Kogo znacie z forum? Z kim sie spotkaliście? Z kim rozmawialiście przez telefon? Może ktoś z kimś regularnie mejluje? Może poznaliście tutaj swoją 2 połówkę? Wymieniacie się zdjęciami? Jakie są wasze wrażenia, warto wchodzić w takie relacje i znajomości ? na kogo lepiej uważać i komu nie można ufać? Spotkania to tylko przy kawie czy może coś więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incooognito
Hmm tu każdy ma kilka czarnych pseudo i nigdy nie wiesz z kim piszesz czasem niby 3 osoby a to 1 i ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incooognito
Podobno cześć się spotkała i wrażenia były różne... ale niech się wypowie ktoś kto się z kimś spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbanowana za twarz alajka
ciekawe o kim piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incooognito
o "nas" tu prawie wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE UFAJCIE
duchowi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incooognito
no tak.. ale ten to akurat 1 i każdy wie :) a reszta.... mamy tu pakiet innych cfaniakuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiając z diabłem
16:00 [zgłoś do usunięcia] incooognito o "nas" tu prawie wszystkich ale co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incooognito
posiedzisz tu trochę to się dowiesz ze czarne charaktery mają rożne wcielenia :) tak dla odświeżenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incooognito
a i każdy lubi się pobawić nową osobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incooognito
ciekawe kiedy przestaje się być tą nową osobą..... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiając z diabłem
Bo ja mam obawy co do wysyłania swoich zdjęć! Nie chciałabym patrzeć później jak latają po internecie. Zawiedliście sie na kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głoopia dziewczyno ! - ja się sprzedaje codziennie na prawo i lewo :classic_cool: Jak masz uszy jak gargamel, nos jak pinokio i zęby jak szczur to faktycznie lepiej nie ufaj nikomu bo na takie foty jest największe branie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja niekulturalna nie odpowiedziałam na postawione pytania : Kogo znacie z forum? NIKOGO Z kim sie spotkaliście? Z BOGIEM CO NOC Z kim rozmawialiście przez telefon? NIE STAĆ MNIE NA TELEFON ALE MOGĘ PODAĆ NUMER BLISKIEJ MI BUDKI TELEFONICZNEJ Może ktoś z kimś regularnie mejluje? NIE BO NIE UMIEM PISAĆ MAILI Może poznaliście tutaj swoją 2 połówkę? TU JEST OBECNA MOJA GORSZA 2 POŁOWA Wymieniacie się zdjęciami? ZDJĘCIA SWOJE WKLEJAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NA FORUM DO PUBLICZNEJ OCENY ... WIEC ODP> BRZMI TAK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kogo znacie z forum? Z kim sie spotkaliście?" Vera, Zetu, Chamu, Juken. "Z kim rozmawialiście przez telefon? " Kotka. Było w planach spotkanie, ale plan się był zawalił. :( No i jeszcze kilka osób, o których nie chcę/nie mogę mówić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiając z diabłem
Perwersja czy tym osobą można zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nikt nie lubi na tym forum, nikt do mnie nie pisze, nie odpowiada na moje maile, posty, telefony, nawet wysłałam kilka przesyłek kurierskich i bez odzewu, nikt też nie wysyła mi swoich zdjęć i nie chce patrzec na mnie 😭 świat jest niesprawiedliwy a życie mnie okrutnie po twarzy zbanowalo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiając z diabłem
Zbanowana za twarz ale nawiązujesz tutaj jakieś znajomości? Perwersja to znaczy że osoby wymienione są lojalne tak? Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama elita kaffe
16:13 [zgłoś do usunięcia] Perwersja "Kogo znacie z forum? Z kim sie spotkaliście?" Vera, Zetu, Chamu, Juken. i co jak wrażenia Perv. po spotkaniu z tym towarzystwem? Był zeks :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator nr 3
zbanowana za twarz zaliczona :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×