Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmawiając z diabłem

Warto zaryzykować dla forumowej znajomości z nim/nią?

Polecane posty

Nowy - nikt nie jest ten sam :O Ala napisała ze wypiękniałem przez tel 6 lat tu :( starość dotyka wszystkich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co moderacja mi pisała to miałeś jakieś schizy i zachwiania nastroju , ujebali cię za bycie płaczliwą , niestabilną emocjonalną psychicznie ciotą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie przesadzaj Juken , jakby Ci zagrali podskoczyłbyś jeszcze. :D Sam czasami mam ochotę wkurrwić Ciebie i klasycznie pojeździć jak bo burej suce, ale skoro wtedy mi się nie udało, to dzisiaj tym bardziej. Po za tym jesteś w chuuj nudny a takie pierdoły jak "zbanowana" wydają się łatwiejsze do rozdeptania. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest buszku kaffe ? 40 tys postów i fajka wymiękła po 5 ripostach ? :D :D :D takich gamoniów jak ty mógłbym napierdlać pisząc tylko jedną ręką i oglądając jednocześnie IO :classic_cool: zaraz , zaraz ja tak właśnie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś Juken nie przemawia do mnie te Twoje inwektywy.Znałeś Pomarańczoego Skurvysyna? Ten przynajmniej scalał swoje wypowiedzi i był doskonały.Ty jestes maluczkim .Mówisz ze znasz seti A Travnika poznałeś kiedykolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wkurwić" czy tak rozumiesz zebranie intelektualnego wpierdolu od mnie i długotrwałe ośmieszenie jakie dzieje się za każdym razem gdy dochodzi do wymiany postów ? :classic_cool: ok , możesz mnie tak "wkurwić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moorderca
napierdalać przez net :O co za kurva pajace :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro odpisujesz na moje posty oznacza to że przemawiają , gapowata małpko ;). co więcej za każdym razem kiedy cię upokarzam, twoje "myślenie" i zdolność do syntezowania myśli w słowa drastycznie spada , co oznacza że wchodzisz w jakiś psychotyczny szok uwsteczniający od nadmiaru tyrki . Traw pisał z musztardą i jej towarzystwem, typowy dupoliz 😴 ale choć bronić się umiał , nie to co ty, ogon pod siebie i postawa uległości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może od razu sobie obciągnijcie i będzie po sprawie. Chcę wam tylko przypomnieć koguciki że piszecie na babskim forum i chyba nie muszę pisać jak to w tej sytuacji wygląda. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiła się kolejna "gwiazda" obecnych czasów - vieviór gangster przez neta, co rano rzarzucający agresywną historyjkę jak to nie okrzyczał przygłuchej emerytki w osiedlowym sklepiku :D :classic_cool: bandyta rzucający do kobiet płaczliwe "jestś guba 😭 " wyborowe towarzystwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Ty mnie nawet nie drażnij. Kolejny rozchwiany emocjonalnie pajac który na jednym topie liże doopsko a na drugim mówi jak to by rozdeptywał i gnoił. Kurva mać czytam ten tekst od jakiś 3 miesięcy :O Deptaj, kurva no deptaj SLYSZYSZ? ! Czy masz sandały und skarpetki na sobie i nie masz jak tego zrobić? A wg pierrrrrdolicie jakieś pseudo inteligentne wywody tutaj 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy - przypomnę ci że powtarzasz tę kwestię od 4 lat i ona NIE DZIAŁA więc albo rozgrzewaj się i zaczynam tyrkę albo siedz cicho i patrz jak emerytowany troll (by alayka) daje nauczkę młodzikom :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia basia dawaj , pokaż na co stać obecnych kafeterian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek ty trollu
zostaw Wievióra w spokoju :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zostawię a może nie , zależy kto rzuca białą chustę na głowę tego nieszczęśnika :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×