Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmawiając z diabłem

Warto zaryzykować dla forumowej znajomości z nim/nią?

Polecane posty

jestem tu od niedawna jeszcze nie ogarnęłam wszystkiego :-o póki mi kto postów nie skasuje ?? w sumie dużo ich nie było, to może wyjdę z opresji cało 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie ogarnęłam wszystkiego" - tak wyglądają nowe elyty forume. Ludzie ambitni, wykształceni, gotowi poznać forum od A do Z Podziwiam takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa wypałuj se
bo to już dobranocka się zbliża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, no ... co zajrze to coraz lepiej sie rozwijacie :D:D Alicjo ma 😘 na dobranoc 🖐️ reszcie , tylko nie pozabijacie sie słowami czasem ... aaasory --Nowy (bo zapomniałam ) tak na złosć 😘 :P tylko prosze juz mnie nie tyraj bo wszystko zostało powiedziane.. :D '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój błąd zbanowana :( przyznaję się bez bicia. Mam nadzieję że sposób pogardy dla Twojej osoby, niezależnie od nicka pod, którym aktualnie się ukrywasz został na tym samym poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbanowana z Tobą wszystko w porządku ? Rozumiem że zwilżają Cie takie klimaty ale nie sądziłem że aż tak. Nie wiem może strzel sobie z paltza, by się trochę uspokoić, bo jak ty zaczniesz w miejscu publicznym wymieniać płyny ustrojowe, to może ktoś nie wytrzymać i zadzwoni by odwieziono Cię do Tworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... znam to uczucie kiedy mam już dosyć. :D Dlatego oddalę się bo na co jedynie mnie już stać, to pisanie jeszcze większych głupot. :( Na razie ludzie i było miło :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreleii
Szukam diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:00 [zgłoś do usunięcia] Nowy w mieście Zbanowana z Tobą wszystko w porządku ? Rozumiem że zwilżają Cie takie klimaty ale nie sądziłem że aż tak. Nie wiem może strzel sobie z paltza, by się trochę uspokoić, bo jak ty zaczniesz w miejscu publicznym wymieniać płyny ustrojowe, to może ktoś nie wytrzymać i zadzwoni by odwieziono Cię do Tworek. Nowy , kurva Ty o północny piejący kogucie. Co robię z moimi paltzami moja sprawa nie wnikam jak pracują Twoje rączki bo z tego co zdążyłam zauważyć zostaje Ci tylko ich używanie. Najeeeebaałeś postów na pół strony z których i tak nic nie wynika, a biedna rozmawiająca z diabłem koleżanka nie wie komu może zaufać na tym forum a komu nie 😭 Kochaniutka - polecam Ci nie konwersować z nikim kto się tutaj wpisał, bo choćby nasz Stary-Nowy w Mieście jak powiesz mu kilka słów prawdy lub nie daj Boże osądzisz jego zeksualność zniszczy Cię swoją tajną bronią "rozdeptać stopą w skarpetce ukrytą w babcinych bamboszach" - Nowy nie wiem czy się otrząsne po tym co przeczytałam :classic_cool: Tyle w temacie forumowe zera 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreleii
nakopać Ci do rzyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×