Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wewfewfewfew

Napisałam coś głupiego? bo on mi nie odpisuje :(

Polecane posty

Gość wewfewfewfew

odpisałam facetowi,,ja mam jutro wolne :d za to w niedziele pracuje... a teraz sie na impreze ze znajomymi zbieram ale troche mi sie nie chce isc :P A Ty co porabiesz dzisiaj wieczorem?" cos nie tak napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
a ile ci nie odpisuje?5 minut:O?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewfewfewfew
2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sobie znajdzie inną
" porabiesz" :D:D:D:D:D:D:D:DD aleś ty prościucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa90
ja tu głupiego nic nie widzę .. ale jak ci na tym faceci zależy o imprezie bym nie pisała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewfewfewfew
,,porabiasz" napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa90
a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmbn
no fakt z impreza tak wyskoczylas a swoja droga moze mial plany na wieczor>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewfewfewfew
kasia- ale my jeszcze nie jestesmy razem.. choc owszem on jest czasami juz o mnie zazdrosny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie ma hajsu na telefonie. Broń boże się nie narzucaj. Olej go, to potem nie pomyśli, że jesteś wkurzająca jak będziesz jeszcze coś pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewfewfewfew
21. mieszkamy w innych miastach wiec nie moglibyśmy razem wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa90
Wiesz co nie wiem jak to odbierają faceci ale jak ja bym kręciła z jakimś kolesiem i on by mi wypalił że idzie na impreze to trochę bym się przestraszyła .. hmm tego że po pierwsze będzie tak robiłam później jak np. będziemy razem więc nawet nie ma co z takim pisać albo że nie traktuje mnie poważnie no bo po co się idzie na imprezę ;) wiadomo żeby kogoś poderwać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100%woman
Kasia90 - ale pieprzysz! na impreze sie chodzi po to, zeby sie rozerwac! nie odpisuje bo pewnie jeszcze mysli, co by tu odpisac:) przeciez nie chce zeby jego plany, jego zycie weekendowe wygladalo na nudniejsze niz autorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie porabiesz
Nie pisz nic, może stwierdził, że skoro idziesz na imprezę to Ci nie będzie przeszkadzać. A swoją drogą może faktycznie trochę mu przeszkadza Twoje imprezowanie i chce pokazać, że jemu też średnio zależy z obawy, że tam kogoś poznasz, albo ktoś Cię będzie podrywać. Nie pisz nic, podbuduj go potem wspominając, że szkoda, że go tam nie było, i że musicie się kiedyś na imprezę umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on ile ma lat?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protefix
porabiesz czy porąbiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfnkdsjafjkłsfdłk
>>wewfewfewfew: "kasia- ale my jeszcze nie jestesmy razem.. choc owszem on jest czasami juz o mnie zazdrosny ..." Dlatego olej go, bo jak nie daj losie będziecie razem, to cię na smyczy prowadzać będzie, będzie się obrażał, jak se włosy odgraniesz na mieście, bo uzna że kokietujesz, będzie fochami rzucał gorzej niż baba i jego zazdrość zacznie wypływać ci uszami i nosem. Olej go a będzie z korzyścią dla ciebie :) Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvgy6tuh
ona porabie facetow na imprecie a on cos innego, niewiadomo co bo nie odpisal.. trzymacie swoje zwierzatka w domu, pod okiwm... niewiadomo na jakim terenie on rabie wiec cala polsko mniej dzis na oku zwierzaczki, zwlaszcza kurki- ponoc teraz taka moda jest... faceci obdywaja seks z kurka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię się że nie odpisuje
no kurna jak ty mu napisałaś zapytanie co on sobie porąbie wieczorem ,to sory, ale gościu ma chyba jeszcze szczękę na podłodze, aleś mnie rozbawiła, leżę i kwiczę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie miał nadzieję że napiszesz mu "już nie długo wezmę twego kaktusa w usta", a ty mu tu ku*wa wyskakujesz że idziesz na balety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfnkdsjafjkłsfdłk
Nie on myślał, że ona napisze mu, że myśli o nim i te inne ochy i achy a tu dziewczyna na impreze se idzie :D Bałwan z niego i w dodatku zazdrosny o nią przedwcześnie, a co dopiero jak by się zeszli. Współczuję jej wtedy i mam nadzieję, że oleje go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×