Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam_dziewczyn11111

szukam_ dziewczyny

Polecane posty

Gość takajednaaa
To bardzo dobrze ale powinienes myslec tez o sobie bo takim zachowaniem pokazujesz ze nie masz do siebie szacunku- to moje zdanie, ale na pewno sa kobiety ktore nie lubia zobowiazujacych zwiazkow i seksu z jednym partnerem wiec twoja propozycja bedzie dla nich atrakcyjna aczkolwiek ja uwazam ze nie darzyla by Cie uczuciem w tym ukladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
.....strasznie trudno znaleźć dziewczynę która chciałaby być ze mna, ale również spotykać się z innymi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
...czy są jeszcze takie kobiety co by chciały mieć faceta i spotykać się z innymi????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .incognito.
a jesli by sie taka znalazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do..Blondyneczka 85...właśnie taka HotWife by mi odpowiadała, i o takiej marzę:) Żona by czerpała przyjemność z kochania się z innymi a ja bym czerpał przyjemność z tego że jej jest dobrze:P...niesamowicie mnie to kręci:) hmmm do .incognito....jakby sie taka znalazła, to bym dla niej zrobił wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia...:)
ja z moim facetem poszłam na dyskoteke....on siedział przy barze a ja lekko podpita tanczyłam z innym przystojniakiem:)...zaczął mnie macać pieścić raczkami po pupci a ja nie protestowałam...wiedziałam że gdzieś tam moj facet patrzy:P...tanczylam ocierajac sie o jego krocze pupcia...i czułam jak rośnie jego ku..as w spodenkach:P...w pewnym momencie miałam aż mokrutko w majteczkach:P....byłam lekko podpita i napalona a on zaproponowal mi wyjscie na zewnatrz:P...poszłam z nim do jego autka odjechalismy troche dalej zeby nikt nie widzial....po czym schylilam sie i ustami....doprowadziłam go do szczytowania...hmm:P....po czym grzecznie wrocilam na disko....moj chlopak sie obrazil i mnie zostawil:(:(:( a sam mnie namawial zebym kusila innych, chcialabym takiego faceta co nie bedzie az tak zazdrosny:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol 2.
posikam się z beki :) dobre dobre :) brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol 2.
zapomniałaś zapytać czy lubi zdradę kontrolowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do niunia...:)...hmmm....skarbie już cię uwielbiam:P....taka dziewczyna byłaby dla mnie idealna, marzę o takiej:P....dla mnie jesteś cudowna:)....pragne mieć taka odwazna i swobodna kobiete:) Ja uwielbiam zdrade kontrolowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczka..hmm
do szukam_dziewczyn11111...hmmm ja to bym chciała mieć takiego faceta co by mi tak pozwalał:P....nie powiem....korzystałabym ile się da:P:P:P ....słodki jestes misiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do mroweczka..hmm...jestes cudowna skarbie :P takiej kobiety szukam cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×