Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mich@l,./,./

Uraz kolana

Polecane posty

Gość mich@l,./,./

Witam wszystkich. Jadąc rowerem na stojąco spadł mi łańcuch ;/ no i straciłem równowagę uderzając kolanem o jakąś część roweru. Kolano trochę podrapane w jednym miejscu niewielkie zadrapanie ale w tym właśnie miejscu było najmocniejsze uderzenie. Początkowo czułem ból, taki nawet nawet. Wróciłem do domu, już piechotą ;) torchę noga bolała ale uderzenie poczułem więc wiedziałem, że na pewno będzie opuchlizna. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godziny 19 do tej pory kolano już trochę spuchło, ale nie jakoś potwornie i zastanawiam się czy będzie potrzeba jechać do lekarza i co najgorsze czy to może być woda w kolanie po stłuczeniu? Jakby ktoś pytał chodzić chodzę jednak troszkę pobolewa, normalne po stłuczce a zginać za bardzo nie chcę bo jak mówiłem wcześniej mam niewielką ranę, która przysycha i kiedy za bardzo zegnę kolano no wiadomo co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jakis czas temu doznałam powaznego urazu w kolano. Zapisałam się na zajęcia rehabilitacyjne i zaczeły mi bardzo pomagać. Znalazłam bardzo fajną klinike Rehaorthopedica w Krakowie i godna plecenia , mają tam bardzo dobrych specjalistów od rehabilitacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnulka

W Reha Expert mają rzeszę dobrych specjalistów. I gdybym nie trafiła na odpowiednich lekarzy u nich to nie wiem jakby to mogło się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w takim przypadku robi się badanie USG, żeby w ogóle ustalić, co tam się dzieje. Nie musisz czekać tygodniami na wizytę - przecież takie rzeczy w Multimedzie załatwia się w ciągu kilku dni, więc po co kombinować? Tzn. mnie się tak udawało robić to w Wawie. Od razu załatwialiśmy to z konsultacją i wszystko było w najlepszym porządku. Na szczęście w moim przypadku nic się nie stało i za każdym razem radzę taką weryfikację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×