Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joan-ga

Odkurzacz centralny czy lepiej zainwestować w zwykły, ale doby?

Polecane posty

Gość JolantaKa
Ja zdecydowałam się na odkurzacz centralny. Koleżanka mnie namówiła bo też miała taki w domu. Stwierdzam ,że to były dobrze wydane pieniądze, ponieważ teraz nie męczę się w trakcie odkurzania. Swój odkurzacz centralny kupiłam tutaj http://centralne-odkurzacze.net/ dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też zainwestowaliśmy w odkurzacz centralny, firma www.komarpol.pl nam go instalowała. Uważam że to był bardzo dobry zakup, w domu jest czysto, żadne pyłki nie fruwają po podłodze i ta cisza podczas sprzątania:) naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam na odkurzacz wodny Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl, najlepszy odkurzacz jaki miałam. Sprząta się nim świetnie, ma wymienne końcówki i pochłania wszelki brud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onomatopeja41
Wydaje mi się że to wszystko zależy od powierzchni pomieszczenia, w wypadku mieszkań 2,3 czy 4 pokojowych ja bym jednak wybrał zwykły odkurzacz. Nie mówię że centralny jest zły - o czym można przeczytać np. tutaj http://wciemnosci.com.pl/odkurzacze-centralne-z-poznania/ , ale ja uważam że przy mniejszych powierzchniach po prostu się nie opłaca inwestować w centralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkurzacz centralny jest coraz powszechniejszą inwestycją domową. Tak jak wszystko ma swoje wady i zalety i ostatecznie każdy sam powinien porozmawiać z przedstawicielem firm zakładających odkurzacze centralne, ale również zapoznać się z ofertą odkurzaczy zwykłych. Jednak dla osób poszukujących informacji polecam przeczytać artykuł: http://belpol-meble.pl/montaz-odkurzacza-centralnego-i-nowoczesne-rozwiazania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam odkurzacz centralny od firmy www.komarpol.pl i jestem bardzo zadowolona wcale nie uważam że jest to strata pieniędzy. Taki odkurzacz lepiej sprząta, usuwa wszystkie pyłki, co przy alergikach jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odkurzacz centralny od www.scanvac.pl i jest niezastąpiony. Jeszcze minie trochę czasu, zanim ludzie z taką możliwością się oswoją bo to na razie nowość. Co najmniej taką była dla mnie. Warto zakupić taki, jest bardziej skuteczny i wygodniejszy, nawet cena nie odstrasza bo z czasem i tak inwestycja się zwraca. Zwykłe odkurzacze szybko się psują i ogólnie są awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się już na taką instalację w swoim nowym domu. Brat jednak zasiał we mnie ziarno zwątpienia. Oczywiście nigdy nie miał styczności z tym urządzeniem ale sugeruje że urządzenie może i będzie w piwnicy i nie będzie go słychać ale za to całe ściany będą mi dudnić przez te rury podczas jego pracy i zamiast hałasu w jednym pokoju będzie słychać w całym domu. Nie wydaje mi się żeby ludzie w to inwestowanie gdyby to była prawda ale wolę się zapytać. Jakie macie doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie masz potrzeby, kapitał, powierzchnie do sprzątania i czy cenisz sobie wygodę :) Zwykły odkurzacz zawsze będzie sprawiał problem w domu, maja centralny masz pewną dowolność. Ja jestem właśnie zwolenniczka centralnych odkąd jestem w posiadaniu jednego z nich. Polecam firmy www.scanvac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestować w centralny, u nas sprawdza się bardzo, bardzo dobrze. Do tego ceny są coraz niższe - nam wszystko wykonała firma Appia Technical - którą zresztą polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Pryć
Ja jestem zdecydowanie sprzymierzeńcem centralnego odkurzania, jak dla mnie super pomysł, sprzątanie z centralnym odkurzaczem staje się łatwe i przyjemne. Warto zadbać jedynie o dobrą instalację, bo od tego zależy efekt sprzątania:) My kupowaliśmy w Hydro Thermo na ich stronie: http://hydrotermo.pl/komfort-plus/odkurzacz-centralny . Wszystko przyszło super, bardzo zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systemy centralnego odkurzania bardzo dobrze się sprawdzają, zwłaszcza w obiektach przemysłowych. Nie można jednak zapomnieć o podstawowej konserwacji takich urządzeń i systematycznym wymienianiu filtrów. Bardzo dobrej jakości filtry do odkurzaczy centralnych dostaniecie w http://proton-filters.pl/filtry-oferta/filtry-do-odkurzaczy/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalindaSharma89
zwykły, ale dobry. centralne sa bez sensu ;) ja mam electroluxa i9 pure i jest serio spoko, a dom mam dosc duzy. sprawdz sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zamiana zwykłego odkurzacza na centralny w domu to był strzał w dziesiątkę. Dużo łatwiej się sprząta te prawie 200 metrów kwadratowy...I też fajnie że cały ten brud idzie na zewnątrz, mniej mi się kurzy w domu. Odkurzacz kupowałam ze strony centralne-odkurzacze.com.pl. firma z Krakowa Wydajny, bezawaryjny, na bardzo długiej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprzedawcę ze strony http://www.centralne-odkurzacze.com.pl/, bardzo fajna szybka obsługa, uczciwe doradztwo, dobrali mi system odkurzania pod mój obiekt, pod mój piętrowy dom. Odkurzacz rzeczywiście się sprawdza, duża moc ssania, można szybko sobie kurze ściągnąć z podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykły. Bo jak się odpukac zepsuje to kupujesz nowy i śmigasz dalej. Nilfiska kup http://variotrade.pl, będzie długo chodził a odkurzysz nim wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwiM

czytałam o centralnych, bo był moment że mąż chciał takie coś, ale się nie zgodziłam. zdecydowaliśmy się na irobota, bo wg mnie taki robot odkurzający to lepsze rozwiązanie. mam model i7+ 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dnia 22.10.2019 o 06:38, Gość elwiM napisał:

czytałam o centralnych, bo był moment że mąż chciał takie coś, ale się nie zgodziłam. zdecydowaliśmy się na irobota, bo wg mnie taki robot odkurzający to lepsze rozwiązanie. mam model i7+ 😉

to ten z bazą? jak się sprawuje? często czyścisz tę bazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka

Ja już tradycyjnego odkurzacza wcale nie używam odkąd mam roombe. Wracam do domu jest już posprzatane więc nie mam potrzeby. Polecam roombe 980 bo właśnie taki posiadam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×