Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość volleyka

22 000 zł - jaki poziom zycia?

Polecane posty

Gość do dziunia
Dlatego że ktoś z takimi dochodami nie siedzi od rana do wieczora na kafe - jak ty , tylko ma inne zajecia by pieniądze trwonić. Nie wierzę bo znam realia a bogaci ( lekarze, prawnicy, własciciele firm) uwierzcie,ze nie mają pojęcia co to jest kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że mając takie dochody można żyć na bardzo wysokim poziomie. No i przede wszystkim ma się z czego odkładać. Na polskie warunki są to bardzo wysokie dochody - większość rodzin całkiem nieźle żyje za duuużo mniej i to mając dzieci. No ale jak mówi porzekadło, apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jaki się ma cel w życiu
no i na ile te dochody są trwałe (stała pensja, firma, wybieralne stanowisko na kilka lat).... ... ostatnio usłyszałam, że jestem mega bogaczem skoro płace ok 7 tys vatu miesięcznie .... tyle, że moim celem jest rozwój firmy, więc na życie z dochodu staram się dać jak najmniej to raz, dwa, dużo kasy ładuję w dom, a trzy autami afiszować się po prostu nie lubię. Myślę, że szpanują drogi autem i wczasami bóg wie gdzie specyficzni ludzie... często groszem nie śmierdzą, wszystko jest na kredyt... ale lansik musi być.... ich sprawa, ja od takich stronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×