Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karioka.

Piszę, bo potrzeba mi bezstronnej, suchej opinii.....

Polecane posty

Gość karioka.

Jestem samotną mamą 40lat-niby dojrzała kobietą.Poznałam pana-samotnego tatę.Na poortalu Samotny Rodzic.Najpierw maile, potem gg, potem Skype.Codzienne rozmowy i coraz większe zainteresowanie.Pierwsze spotkanie-motyle w brzuchu, jakbym z powrotem miała 20 lat.Drugie spotkanie po tygodniu i to samo wrażenie.Deklaracje,że to obustronne odczucie.I kubeł zimnej wody-że dzieli nas odległość ( 80km),że brak czasu nie pozoli na spotkania częstsze niż raz w miesiącu, ze koszty dojazdów wysokie,że on by bardzo, bardzo chciał ale duzo pracuje itp. Więć zaproponowałam,zebyśmy byli tylko znajomymi , napisali cos od czasu do czasu itd-chciałam uniknąć angazowania się w coś co nie ma szans bytu.Usłyszałam,że podcięłam mu skrzydła,że tak sobie pracę poorganizował,żeby za 2 tyg.przyjechać,że nie rozumie mojej decyzji. I co ja mam o tym mysleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron.lubella
Ja bym napisała, że po jego planach widać, że interesuje go bliższa znajomość. I niech będzie tak - będzie co ma być. Pozwól sytuacji samej się rozwinąć lub umrzeć śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron.lubella
hahaha miało być, że po jego planach widać, że NIE interesuje go bliższa znajomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka.
Dokładnie takie samo wrażenie miałam.Tzn.interesuje go bliższa-ale z kimś bliżej-żeby kosztów materialnych ani czasowych nie było.Nie rozumiem tylko oburzenia ;gdy się wycofałam i powiedzialam,że w coś takiego angazowac się nie chcę.Urazona męska duma??Bo jeszcze napisał,ze dla wiekszości kobiet jest nieosiągalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdfg
po prostu jestes dla niego za stara.... on by pewnie wolal jakas 25-30 latke, a nie taką starą jak ty, zajmij sie lepiej dzieckiem a nie lataniem za facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka.
ds...... w kazdej odpowiedzi na kazdym topiku musisz być taka uszczypliwa?? Stres jakiś odreagowujesz czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karioka.
Masz tyle lat i nie wiesz o co temu facetowi chodzi?Ja ci napisze o co mu chodzi:chcial sie z toba spotykac od czasu do czasu(a dokladnie tak jak mu bedzie pasowalo)zeby miec niezobowiazujacy seks i tyle.Myslal ze sie zgodzisz aby wpadal do ciebie gdy mu sie zachce w lozku poszalec,wybzyka cie i wroci do swojego i tylko swojego zycia. Mysle ze jest to mozliwe ze jest w zwiazku lub ma zone pomimo tego ze ma konto na takim portalu,dlatego tez odrazu zaznaczyl ze nie zamierza ;wprowadzic; cie do swojego zycia.To dupek jakis i tyle.Nie trac na niego czasu,bo jeszcze nie jeden ci sie facet spodoba a on zadufany w sobie skapiec,ktory chcial miec bzykanko na zawolanie.Napisalabym mu tylko ze ty tez nie jestes osiagalna dla wszystkich i on zalicza sie do tego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zadufany dupek,no i jeszcze tak się ceni ten tatuś:D och,ach,jaki to nieosiągalny,a ja go bym nawet w zad nie chciala kopnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za odległość 80km? Nie przesadzajcie, ciut więcej niż godz jazdy :-) Może coś z tego bedzie, dajcie sobie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz doczytałam o jego wysokim mniemaniu! Niech spada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×