Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

Pomóżcie mi wybrać bobasa !

Polecane posty

Chciałabym córce kupić lalkę - bobasa, taką która coś robi. Głównie zależałoby mi, żeby płakała, śmiała się, mówiła mama i tata. Jest tego pełno, nie wiem którą wybrać. Fajnie by było, gdyby odgłosy wydawane przez lalę były jaknajbardziej naturalne, a nie takie wściekłe skomputeryzowane. Bobas nie może być też zbyt duży, tak do około 35 cm długości. Ostatnio do czynienia miałam z lalkami jak sama byłam dzieckiem, a w tamtych czasach jeszcze takich cudów nie było. Teraz kompletnie się w temacie nie odnajduję, póki co :D Możecie mi jakąś polecić ? Dziękuję z góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mamy lalek
poszukaj na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiej małej córce
już chcesz kupić bobasa? po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miała 9 miesięcy dostała od babci taką zwykłą odpustową lalę, która bardzo wzbudziła jej zaintersowanie i ku naszemu zaskoczeniu po krótkim czasie wiedziała jak się nią bawić, tzn. bujała ją na rączkach na swój sposób, mówiąc "aaa", kładzie ją sobie na łóżku i głaszcze, a jak jej powiemy: " Martynka zobacz, dzidziuś płacze !" - to biegnie i ją przytula, kiedyś nawet wzięła swoją szczotke do włosów i czesała lalę innym razem chusteczkę nawilżającą i wycierała jej buzię. Nikt jej tego nie pokazywal. Dla jednych może to za wcześnie na lale, dla innych nie. Chcę kupić jej bobaska i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka dostała na roczek bobaska bardzo lekkiego , ma przyjemny zapach , oraz wydaję bardzo naturalne niemowlęce - delikatne dzwięki . Jest to lalka Natalka . Bardzo polecam z powodu na lekkość i bardzo łątwy sposób wydobycia z niej dźwięków (nawet przy delikatnym szarpnięciu ) http://allegro.pl/artyk-natalia-bobas-funkcyjny-i2493859482.html (dobrze poszukasz to kupisz ją już za 60zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja starsza córka
ma lalki chou chou - są bardzo fajne i "trwałe". Ma też baby annabell i też jest ładny bobas. Moja malutka lubi lale, ale te są dla niej za ciężkie. Najchętniej bawi się małym bobaskiem nenuco, też świetnej jakości, pachnącym, ale bez funkcji. Popatrz na allegro, lalki podanych przeze mnie firm są porządne i można znaleźć w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ! Choć niewiele się wypowiedzialo, przejrzałam różne na allegro i te które polecałyście i chyba ta Natalia mi najbardziej przypadła go gustu. Może jeszcze ktoś coś poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce kupić córce
na 2 latka taka laę ;). Wiem, że jest mała ale doskonale bawi się swoimi szmaciankami. Wozi je w wózku dla lal, usypia, karmi Natlka extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooozkiiki
ja kupilam lalke agatka z misiem jest super, bo: jak przylozymy do niej misia to chrapie.... unosi sie jej brzuszek i zasypia przy czym unosi sie jej brzuch uspypia wyglada realnie;) rusza buzią sama gdy pije mleko i ciamka smoczek realne odglosy ciamkania smoczka;) ma duzo dodatkowych akcesorii mowi mama tata dada, gege itp;) oraz placze i cieszy sie gaworzy sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa od ponad roku bawi się bobasem firmy Berenguer. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodatkowy plus jest taki że lalki tej firmy są produkowane w Hiszpanii a nie w chinach jak np. Agatki. Mielismy kiedyś interaktywną Agatkę i szybko się zepsuła. Ja Berenguer'a kupiłam przez internet na tej stronie http://lalki-berenguer.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×