Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bantit

Dlaczego kobiety sądzą że facetowi chodzi tylko o sex?

Polecane posty

Gość lillas
Ponieważ dużo facetów tylko tego chce od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego kobiety oceniają ogólnikowo? Nie wszyscy faceci są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillas
jak to mówią-ból doświadczeń:), niby wiadomo,że wszyscy tacy nie są tylko jak ich znaleźć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillas
nie wszyscy tacy są miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie,ja taki jestem. w związku najważniejsze jest zrozumienie,akceptacja drugiej osoby,nie trzeba wcale od razu iść do łóżka żeby tworzyć szczęśliwy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie takich znaleźć?
Przede wszystkim przestać zachowywać się jak księżniczka co czeka na księcia z bajki i ruszyć w końcu "cztery litery". Zdajcie sobie w końcu sprawę, że jeśli chcecie znaleźć takiego faceta stanie samo nic nie da. Dziś w większości mężczyznom w kwestii relacji damsko-męskich chodzi tylko o seks i tacy w 99% podchodzą do kobiet, zagadują itp. Wy stoicie a oni podchodzą a później pretensje, że wszyscy chcą tylko seksu a to się tyczy tylko tych co Was "podrywają". Porządny mężczyzna sam nie podejdzie bo: - porządność nie jest w modzie więc większość się z tym tak nie obnosi by być zaakceptowanym przez społeczeństwo i by móc w miarę normalnie żyć bez zaczepek czy kpin z tego tytułu. - kobiety nie traktują takich mężczyzn poważnie jako potencjalnych kandydatów na partnerów. Taki mężczyzna w młodości kończył tylko i wyłącznie jako kolega/przyjaciel. Po wielu latach przyzwyczaja się do takiego stanu rzeczy i duża część z nich przyzwyczaja się do życia w samotności gdyż tylko ją dobrze znają. Krótko mówiąc Wasze zachowanie w stosunku do porządnych mężczyzn w czasach nastoletnich skłania ich do myślenia, że taki mężczyzna nie jest "atrakcyjny" dla kobiety jako partner a jedynie jako przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś wysmażył
a tak po za tym to dobry seks nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllas
Bantit -chyba niewiele osób myśli jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tej kwestii mój przedmowca ma rację aczkolwiek nie do końca bo jak można poznać kobietę nie zagadajac do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie gdzieś
ze swoim wątkiem dydaktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PETARD z dupy
ja taki właśnie byłem odrzucany przez dziewczyny aż odkryłem że najbardziej lubię chłopaków. Potem pojawił się ON - Mbala Ukulele i całe moje życie nabrało barw. KOCHAM WAS, CIAPACI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zmusza cię do wypowiedzi a widzę że do powiedzenia masz bardzo mało. Jest jedna ważna zasada,jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz. Mowa jest srebrem a milczenie złotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie gdzieś
no właśnie mam mało srebra a dużo złota odwrotnie niż ty która pieprzysz 3 po 3 te swoje zyciowe mundrości rodem z gimnazjum, chociaż jesteś już dużo starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PETARD z dupy
jeśli chodzi o ból doświadczeń to pierwsza randka z Mbalą była bolesna, potem sie przyzwyczaiłem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie gdzieś
a ty umysłowość lotną jak kura nioska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PETARD z dupy
no bo ja specjalne inteligentny nie jestem, za to kocham CIAPATYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to kobiety takich
wybierają co im tylko seks w głowie. Nie wybierajcie takich to nie będziecie miały problemu no chyb, że takich lubicie to będziecie ich wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem to masz ty
ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kobiety sądzą że facetowi chodzi tylko o sex?" Bo kobiety kochają i uwielbiają stwarzać sobie problemy :) Dokładnie jak ktoś wcześniej napisał ... Wybierają takich jakich chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallimalla
coz przeciez faceci to nie rycerze bez skazy ktorzy czca damy i ciesza sie jak dama da im chusteczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ogół ludzi wypowiadających się na tym forum zachowują się jak młode podlotki.Teraz widzę po wypowiedziach dlaczego kobiety mają takie zdanie o mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata czuje koniec swiata
kurwa, poznalam mężczyzne ideanego jak mi sie wydawalo. ;) przy poznaniu na wstepie zaznaczyl, ze powinnam pic w gronie jego towarzystwa, bo mam słabą głowe i wzbudził we mnie tym swoje zaufanie. narąbalam sie przy nim i to wykorzystał. :D a myslałam, ze to moj przyjaciel.. no to sie pomyliłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja szłysze od facetów , ze kobieta ma byc posłuszna , sprzatac w domu i zajmowac sie dziecmi , to wszytsko............. ale ja kobieta uwazam ,ze facet jest potrzebny , zeby przynosic do domu duza kase , nie biadolic i czasmi dobrze zerżnąc dupe , duzo wymagam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbgyuiok
wolna i zadowolona z życia Ty szukasz sponsora i ruchacza jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rozsadna cena
za bycie wasza osobista dziwka, sprzataczka i opiekunka do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×