Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuśśśiakówka

---On jest prawiczkiem---?

Polecane posty

Gość anuśśśiakówka

CZEść Chciałabym Wam o czymś powiedzieć, spotykam się od pewnego czasu z chłopakiem (23l) w sprawach intymnych staneło na pocałunkach i na tym ze zrobilam mu loda. Na następny dzień gadaliśmy o tym przez sms, no i wlasnie : w trakcie rozmowy napisał że jest niedoświadczony , że niby mial dziewczyne... ble ble zaczoł coś ściemniać.Ja w łózku miałam już paru mężczyzn , nie chcę go rozprawiczać nie umiem jeju! Pocieszyłam go zeby sie niczym nie martwil a sama sie martwie bo nam zalezy na sobie. Dziwnie sie z tym czuję, moze napiszecie co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
lodzik to nie sex :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfjfhd
a to jakieśkursy rozprawiczania trzeba skończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
no nie, chyba najbardziej się boje że pożniej, po jakimś czasie już po naszym zblizeniu pójdzie do innej zobaczyć jak to z inną jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfjfhd
to zalęzy , jak będziesz słaba to tak jak będzie chciał wiećej to nie , spraw się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
ja sie mam starać? a on to co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Brzechwa
Jasne, lodzik, to nie seks, a przy rozdziewiczaniu nie można zajść w ciążę...Ja pierdolę, co za gimbaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfjfhd
a się nie stara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
Jan Brzechwa Nie mozna zajsc?Chyba jesteś niedoinformowany! Zresztą mówimy o rozprawiczeniu a nie o rozdziwiczeniu. jkhfjfhd w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewicą też już dawno nie jesteś bo dziewictwo to nie stan błony tylko brak kontaktów seksualnych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
nie podskakuj z takimi wywodami :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
Nie piernicz, tylko mów czy mnie w dupe nie kopnie po łozku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69 to twój rocznik
Morda krótko puszczalska dziffko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
69 to twój rocznik odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywodami? wyobraź sobie babke która odbywa anal i oral z każdym ale do cipki nikogo nie wpuszcza i jak taka można nazwać czystą dziewicą skoro pieprzy się z każdym? poza tym błonę można przebić palcem wiec co stracisz dziewictwo z palcem? albo można w skutek jakiegoś urazu ją przerwać i co wtedy też przestaniesz być dziewicą bo się np. wywaliłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
Levviatan Ale ja tutaj nie mówię o dziewictwie, bo ja dziewicą nie jestem.Chodzi mi o niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
Levviatan No dobra, powiedzmy ze ten lodzik to rozprawiczenie było, ale jeśli ja byłam jego pierwszą to myslisz ze bedzie czy nie bedzie chcial spróbować tego z inna? Moze nie teraz ale w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska częstochoska...zrobiłaś mu loda, to teraz zapragnie zbadać inne twoje otwory, bo widzi, że chętna jesteś, a po co ma znowu skakać dookoła innej żeby wsadzić skoro chętną ma po ręką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
Ej ale nie to że ja jestem chętna, on chciał mi zrobić minete, ja nie dałam! I co bylam chetna? nie chcialam od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nuśśśiakówka
dlaczego myślisz że będzie chciał spróbować z inną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie chciał ale jeśli wasze uczucie to będzie miłość a nie "przywiązanie czysto fizyczne" to nie będzie się seksił z inną. No chyba że mu zaproponujesz trójkąt z koleżanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
do nuśśśiakówka Dlaczego? Bo może ciekawość go będzie zzerać czy z inną jest też takie uczucie czy moze inne? Levviatan masz rację, aż się nad tym zastanowiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nuśśśiakówka
nie rozumiem czemu ma go zżerać ciekawość jak to jest być z inną skoro ma Ciebie (sorki za określenie ma :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśśśiakówka
Levviatan masz rację, za pohopnie do tego podeszłam za dużo głupich myśli, pozdrowienia z ns:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×