Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość Eve_87
kolo polo dera ja też mam wrażenie, że mam @, do tego takie dziwne, że to nazwe "bąblowanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
eve 87 ja to co chwila latam do wc i sprawdzam czy juz dostalam @..normalnie czuje ze juz mi leci...no i ten brzuch brzucha jak na @...ajcc trzeba czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
ja robilam jeden test w dniu spodziwanego okresu i wyszla 1 kreska..no ale minelo ok.11-12 dni od stosunku..moze to za wczesnie na test??no ale chyba wykrylby w dniu okresu!!ajjccc:(nie chce sie nakrecac ze moge byc w ciazy bo okres pewnie i tak przyjdzie:(((ale chcialabym bardzo zobaczyc te 2 kreseczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
o widze ze nowe osoby na forum sie pojawily. ja wlasnie pozegnalam sie z mezem znowu wyjechal ale zdazylismy pobaraszkowac:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
czesc agnes:D...wszystkie czekamy na te 2 kreseczki....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
a ja czekam na dni plodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
POZNIEJ bedziesz czekala na 2 kreseczki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Popierniczone to wszystko, przed ślubem każdego miesiąca czekałam aż dostane @. Każdy dzień zwłoki przypłacałam nerwami i obgryzionymi paznokciami, a teraz mam nadzieje, że nastanie taki dzień, że ta małpa w końcu nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ojjj tak. ja w nastepnym tygodniu mam dostac @ale mam nadzieje ze jej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
dziewczyny a czy slyszalyscie zeby objawem ciazy bylo odbijanie sie??? moze to glupie ale od jakiegos tygodnia strasznie mi ie odbija,normalnie po wszystkim co zjem lub wypije...baaa nawet po gumie do zycia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
zobaczycie ze w koncu doczekamy sie. Ciekawa która pierwsza bedzie :) Pewnie nie ja, bo dopiero zaczynam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
tak! ja slyszalam o o9dbijaniu w ciązu, zgadze itp. Serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
roletkaa to nie znaczy ze nie mozesz byc pierwsza....zycie to jedna wielka niespodzianka:)))roznie moze byc:D powodzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
echh te objawy jz sie tyle o nich czyta kazda ma co innego. lepiej sobie nie wkrecac nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Moja siostra też dopiero zaczeła, w czerwcu i jest już w 9 tygodniu, także wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
roletkaaa ale w poczatkowej fazie ciazy??bo wedlug moich olbliczen to bylby dopiero wczesne poczatki..od stosunku minelo DOPIERO 13-14 DNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
nie wkrecam sobie nic...a bynajmniej staram sie tego nie robic:(ale ciezko jest bo tak bardzo chce tych 2 kresek..a ten brzuch boli jak na okres...i do tego to wrazenie ze juz leci....no i u mnie to dopiero 2 dni po terminie..malo:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja Ci powiem ze tez jestem okolo 14 dni po stosunku dzisiaj byly i wczoraj znowu. wcziraj rano mialam wymiotu zle sie czuje brzuch mnie boli. i tez czekam i lekko wkrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, nowe i stare :D widze ze sie duzo dzieje, tyle czytania ... kto ma ochote zostac na dluzej to prosze zeby sie dopisal do tabelki, zebysmy sie lepiej poznaly ... i powiedzialy cos o sobie Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląs kie..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Ja co miesiąc mam wszystkie objawy, od apetytu, przez zawroty na mdłościach kończąc :) wszystko ustaje z momentem zrobienia testu lub @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
ja mam bol brzucha..podbrzusza...jakby klucie w jajnikach..typowy bol jak przed @,mam jakis wzdety i twardy brzuch,nabrzmiale i ciezkie piersi,odbija mi sie po wszystkim,mam mega wielki apetyt no i to glupie wrazenie ze juz mi leci....nawet podpaske zalozylam:/ nie wkrecam sie..mam tylko nadzieje ze beda 2 kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
24 lata, 4 cykl starań, województwo pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
eve wkoncu ktos z mojego wojewodztwa.:-) z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląs kie..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kobitki dzien minal? u mnie pochmurno, deszczowo, liscie leca ... idzie jesien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Z pod Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
26 lat....2 cykl staran....mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tak na chwilke bozaraz gosci mam :)witam nowe kobietki staraczki u mnie 8 dzien opoznienia@ heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
U mnie była dziś burza z piorunami, grrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
u mnie dzien w lozku z mezulkiem :-) padalo troche i lekka burza wlasnie sie skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×