Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
jesli chodzi u mnie o prace to jak znajde to oki a jak nie znajde to sie nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macchiato - jak tam twoj fryz? :) pochwal sie co robilas z wloskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiemmm - a czy ja gdzieś pisałam, że mam jakieś wybitne problemy z zajściem w ciążę? co jakiś czas podkreślam, że to dopiero drugi cykl starań i że badania robiłam na własną rękę (a robiłam dlatego że już wcześniej miałam problem z prolaktyną i tarczycą). Naucz się czytać, albo chociaż nie oceniać wypowiedzi po przeczytaniu jednorazowego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bloody - trafiło mi się, że miałam stare, niewykorzystane skierowanie na badania (tsh, ft3 i ft4), więc te miałam za darmo i tylko zapłaciłam za prolaktynę... chyba ok. 30zł jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... a może coś tam płaciłam za te na tarczyce... no ale to nie był duży wydatek... nie pamiętam dokładnie. Wiem tylko że płaciłam pełno płatnie za prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli-- wloski podcinalam lekko jak co miesiac. ale jakos mi wysuszyla dziwacznie fryzjerka i wygladam jak pudel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja tez musze isc do fryzka. a.dziewczyny moze cos zaproponujecie mi mam bardzo cienkie wlosy i codziennie musze myc bo sie przetluszczaja. jakiego szamponu uzywac czy jakiejs odzywki.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes-- moje sie straszliwie przetluszczaly, zmienilam na elsev do farbowanych, przetrzymalam pare razy dluzej - jak nie musialam wychodzic z domu i teraz myje co 3-4 dzien, a odzywki uzywam co 2-3 mycie, aha i nie uzywam zelu tylko pianke do wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja nie uzywam nic czasami lakier. to musze kupic ten szampon i wyprobowac a odzywke tez z tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także używam Elseve, dla wypadających (ten czarny) mam także odżywiający, natomiast odżywki używam Dove dla włosów farbowanych. Nie używam jednej linii, ponieważ bardzo szybko się przetłuszczają. Ale każdy jest inny :P Ja też mam cienkie wlosy, muszę sobie loki tworzyć, bo wyprostowane tworzą efekt kilku zapałek na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym sie przyłączyć. Jeśli można:) To mój 2 cykl starań po 8miesiecznej przerwie podczas której zmagała sie z innego typu problemami zdrowotnymi. Wcześnie staraliśmy sie przeszło rok bezskutecznie. Dziś jest mój 10 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no to napewno kupie ktorys z szamponow. ale glowa mnie dzisiaj boli i brzuch. ciekawa jestem czy to na @czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mowa o wlosach to mi strasznie wypadaja, juz nawet badania robilam i wszystko ok, wystraszylam sie niezle jak myje glowe to normalnie garsciami :( szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Mnie też dziś brzuch boli, 7 dzień z rzędu, mam nadzieje, ze to jednak nie na @ :) Dziś mam 25 dc, testy zakupiłam juz 3 i mam nadzieje, ze wytrzymam jeszcze te 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a u mnie 31dc i tez czekam do konca tugodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ci sie udalo agnes, ja niestety dopiero zacznam nowy cykl :( tak bardzo bym chciała w tym roku zafasolkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja wczoraj juz do meza powiedzialam ze musi mnie zaplodnic do pazdziernika bo pozniej najprawdopodobniej wyjezdza w delegacje do niemiec na 3 miesiace :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
nooooo prawie caly wczorajszy dzien i troszke soboty. no i zostaje caaaly wrzesien akurat bedzie maz w domu. a takie mam pytanko czy moze byc tak ze teraz dostane okres a w nastepnym m-cu nie i ze juz w ciazy bymbyla. troche jakos dzuwnie napisalam ale mam nadziwje ze wiecie o co mi chodzi?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Napewno wszystkim nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - bywa tak, ze ma sie okres, ktory okresem nie jest, tylko plamienie swiadczace o zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Moja koleżanka też piała plamienia do 4 m-ca i urodziła zdrowego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
*miała, a nie jak napisałam "piała" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×