Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Ja przed @ mam to samo. normalnie odkurzać wszystko zjem. Jak nie ma czegoś słodkiego w domu to jem budyń, kisiel, cokolwiek. Mój mąż już wie kiedy będzie @ bo normalnie to mało jem słodyczy... a są dni wilczego napadu na słodkie:):) my kobietki tak już mamy i co na to poradzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dzisiaj uzupelnialam moj kalendarz i wypada 19 dc w tamten cykl byl 21dniowy czyzby szykowalo nam sie wydluzenie cyklu? czy znowu w tym samym czasie dostaniemy@?hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja bylam w pracy , teraz mam nocki. A ty co tak wczesnie? Szczesliwa mezatka - a ty ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - mi sie spoznila w tamtym miesiacu tydzien czasu wiesz co mialam te plamienia zamiast okresu. Wiec ja tydzien pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tez pomieszane wszystko, skonczyly mi sie parudniowe plamienia a dopiero @ powinna byc, rany jak juz mam dosc tego zamieszania, w poniedzialek mam wizyte u gina, ide do nowego, prywatnie, moze ktos sie wreszcie zajmie moimi problemami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny minęły mi wszystkie dziwne objawy, zawsze tydzień przed okresem bolały mnie piersi i chciało mi się coś słodkiej a teraz nic zupełnie, tyle że mam powiekszone piersi.muszę poczekać jeszcze do7 i zobaczymy co będzie... A wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny oczekujaca bez urazy ale moze te objawy sobie wmowilas a piersi przed okresem zrobily sie wieksze. mnie dzisiaj obudzil bol podbrzusza dosc mocny. Chyba @ sie zbliza. Chociaz mam cichutka nadzieje (jak co miesiac:-) ze nie przyjdzie ze beda wkoncu dwie kreski. Pogoda znowu dzisiaj brzydka. ide dzisiaj do lekarza po skierowanie na rtg kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_na
Witam, długo staramy sie z Małżem o dziecko ( ponad rok) i nic z tego. Co miesiąc ta sama uporczywa @. Jednak w tym miesiacu jest inaczej. do okresu został ponad tydzien ale juz tydzien temu strasznie bolało podbrzusze( ból jak na @, trwał 4 dni), sutki stały się bardziej wrażliwe, a piersi jakby tone ważyły...Miewam takie objawy przed @ ale zwykle pojawiają się 3,4 dni przed a nie 2 tygodnie. Wiem ze to głupie ale mam nadzieje...:( co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness może masz rację co do objaw.ale nigdy nie miałam bólów podbrzusza kilka dni po stosunku a jak owacje mam to wtedy boli mnie jajnik.dziś zauważyłam że na browarach pojawiły mi się zylki alenie wiem czemu i nie chce się nastawiac żeby się nie rozczarowac później...dziewczyny w jakim wieku wy jesteście?ją mam prawie24lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca jesteśmy w tym samym wieku:) nadzieja- czasami takie objawy sami sobie wmawiamy... niestety tak się dzieje jak długo ktoś się stara o dziecko. Słyszałaś o syndromie ciąży urojonej?? ja tu nie mam nic do Ciebie, tylko słyszałam kiedyś o takim syndromie. Ja sama też się łapie na takich objawach a tu potem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mezatka cieszę się że w jednym wieku jesteśmy i zaczęliśmy się starać w tym samym czasie:) słyszałam o tej ciąży urojonej ale narazie będę czekać do 7 i robię rano test choć korcie mnie już zrobić ale minęło jakies10 to może być za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć są takie testy bardzo wrażliwe, chociaż ja jestem sceptyczna i wolę robić test w dniu @. Pamiętam zabawną sytuację z apteki gdzie pracowałam, pewnego dnia przyszedł mężczyzna i chciał kupić test ciążowy, koleżanka wymienia jakie są ich wrażliwość na hormon w moczu ich ceny itp. mężczyzna był tak zdezorientowany i kupił 5 testów każdy inny:) jego mina była bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja_na
też słyszałam o ciążach urojonych, tez powoli zaczynam myslec ze wariuje. Jednak teraz jest inaczej, znam swoje ciało na tyle zeby zaobserowac ze cos jest nie tak. zwlaszcza ten bol podbrzusza i antypatia do piwa;) no czekam zeby zrobic test ale to jeszcze tydzien;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mężatką to musiała być zabawna sytuacja:D ją kupiłam pre test niby pisze że wykrywa 6 dni po zaplodnieniu ciążę ale czytałam komentarze różne że są dobre a inne kobiety wypowiadał się że nie skuteczne ale jak będę w ciąży to i tak pójdę do lekarza.muszę to i tak potwierdził żeby wiedzieć czy mogę mieć fizjoterapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa mężatką my po ślubie jesteśmy 8miesięcy dopiero ale ty w tej kwestii jesteś dłuższym stażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie można zrobić test, a potem iść do lekarza. Moja koleżanka tak zrobiła. Test wyszedł pozytywnie i po tygodniu poszła do lekarza i się okazało, że jest 3 tyg. tylko to była wpadka, strasznie ona to przeżywa, przygotowanie do ślubu itp. dodam tylko, że są parą jakieś 5 miesięcy. Takie maleństwo wywraca cały świat do góry nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie takie malenstwo przewraca świat do góry nogami,mój kolega również wpadł ale byli że sobą jakies10miesięcy i szykują ślub teraz chociaż szkoda mi go dla tej dziewczyny ale to nie moja sprawa.szczuesliwa mezatko a ty bralas tabletki że tyle lat po ślubie i dopiero teraz zdecydowaliśmy się na dzidzi?moja sąsiadka juz5lat po ślubie i jest dopiero w ciąży ale ona nie mogła mieć dzieci i leczyła się i teraz juz5miesiąc jest w ciąży.tak samo moja ciotką starali się i nie udawało się to zaczęła się leczyć i ma bliźniaki już roczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzien mija dziewczyny? ja tez czekam na @ wedlug poprzednich miesiecy powinnam dostac na dniach dokladnie w weekend. Zobaczymy:-). poki co poza dzisiajszym raniutkim bolem podbrzusza nie mam zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że prowadzę kalendarzyk. więc wiem kiedy mam dni płodne, a kiedy nie. Jestem taką osobą, którą bardzo interesuje medycyna... a w szczególności przebieg ciąży itp. Dużo o tym czytam, a im więcej czytam tym bardziej wydaje mi się, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa Mezatka - usmialam sie z Ciebie :) im wiecej czytasz tym mniej wiesz :) w medycynie niestety jest tak, ze jak sie szuka po objawach to duzo chorob pasuje i tylko sie zdenerwowac mozna :) ja dzisiaj znowu dostalam plamien, dopiero co sie skonczyly parodniowe plamienia i dzisiaj znowu :( zalamalam sie :( ostatnio lekarz nic nie znalazl, kazal badania porobic, a w poniedzialek mam wizyte u innego :( rany, juz nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa Mezatka - usmialam sie z Ciebie :) im wiecej czytasz tym mniej wiesz :) w medycynie niestety jest tak, ze jak sie szuka po objawach to duzo chorob pasuje i tylko sie zdenerwowac mozna :) ja dzisiaj znowu dostalam plamien, dopiero co sie skonczyly parodniowe plamienia i dzisiaj znowu :( zalamalam sie :( ostatnio lekarz nic nie znalazl, kazal badania porobic, a w poniedzialek mam wizyte u innego :( rany, juz nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftyrty
elli zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli troche niepokojace sa te plamienia u ciebie. kiedys tez tak mialam i moj M sie wkurzal ze co tydzien mam okres. pozniej po castagnus tabletkach przeszlo. moze masz cos z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A ja nie mam zadnych objawow ani nawet sexu. W tym miesiacu tylko raz bylo. Jakos nam z mezem nie po drodze do siebie hi hi :). W srode do lekarza i napewno juz bedzie mial wyniki. Mam super przystojnego i smiesznego lekarza. Wiecie tu lekarz sie traktuje na rowni z toba. Kaze do siebie mowic po imieniu. Do mnie mowi " wskakuj na fotel, zobaczymy co jest " a do meza a ty przynies nasienie bo trzeba zobaczyc co z twoja fabryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Elli u mnie cisza i spojoj. porzadki porobilam. dzisiaj Pit rozliczylam teraz tylko na zwrot czekac:-). troche dol brzucha mnie boli chyba :-) naprawde na dniach przyjdzie. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×