Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) U mnie pada caly dzien Agnes daj znac jak przyjdzie @ ale mam nadzieje ze nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda do bani, wieje, pada mi sie tak wiosna juz marzy, jakos tak optymistycznie mnie nastraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka napewno dam znac chociaz narazie nic na to ze dostane @ nie wskazuje. co do pogody to u mnie cieplej sie zrobilo troszke wiosna powialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wiosna ale tez pada caly dzien. Jeszcze 2 miesiace do wiosny. I mi zostali jeszcze 2 miesiace do konca zaloby. Wkoncu zaloze cos kolorowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka twój ostatni wpis mnie zdziwił bo piszesz że przez żałobę musisz chodzic na czarno.żałobę nosi się w sercu a nie na pokaż dla ludzi bo liczy się to co ty czujesz i przezywasz a nie jak ubrana jesteś.mam nadzieję że cię nie urodziło to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - oczekujaca ma racje, zalobe ma sie w sercu, nie na ciele :) ale szanuje Twoja decyzje :) znam osoby, ktore cala zalobe chodzily normalnie, kolorowo ubrane a na znak zaloby mialy czarna tasiemke w miejscy gdzie bransoletki sie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jak weekend mija? u mnie za oknem okropnie a w domu ciepelko i fajnie. czekam na okres i zglupialam bo w sumie jutro powinnam dostac a tu nic oprocz lekkich bolow podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agnes - u mnie pogoda taka, ze tylko pod kocyk wskoczyc z ciepla herbatka, albo goraca czekolada :) moze nie bedzie okresu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewien Elli nie chce sie nakrecac. wogole jestem zdziwiona bo piersi mnie nie bola a przed okresem zawsze mnie bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zapeszajmy, moze nie przyjdzie :) patrze kiedy zaczelam watek, juz 7 miesiecy staran mam za soba :) chociaz ostanie 2 miesiace niespecjalnie sie staralismy, odpuscilam poki sie nie wylecze z plamien i nieregularnych cykli. agnes - a ile to juz u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli my sie staramy juz prawie trzy lata ale tak na powaznie odkad zaczelam pisac tutaj dowiedzialam sie duzo i zaczelam cykle liczyc i obserwowac cialo swoje. w sumie to pare miesiecy tak na powaznie do tego podeszlam. wczesniej to na chybil trafil bylo :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - tak mi sie marzy, ze bedziemy rozmawiac o usg, porodach, brzuszkach, ciuszkach, ... ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo i zmienimy tytul forum na doczekalysmy sie dwoch kreseczek :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) u mnie też paskudnie na dworze pada ciągle zimno ,siedzę cały dzień w domu trochę z siostrzencem pobawilismy się,czekam aż nastąpi ten dzień i okaże się czy będzie dzidzi ale zaczyna mnie brać na słodkości więc może być @ ,chociaż rano jak wstawilam to strasznie w głowie mi się kręciło i mam trochę zgage blee:p widzę że wy dziewczyny długo się stracie a ją za 2 cyklem chce już zajść więc pewnie mało realne no okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - zycze Ci zeby sie spelnilo :) agnes - oj tak, zmienimy tytul :) :) :) wiecie co dziewczyny, 30-tka na karku i mnie przemyslenia naszly, ze za dlugo czekalam, za dlugo dojrzewalam do decyzju zeby zostac mama :) moze trzeba bylo "wpasc" wczesniej, moze by teraz takich roblemow nie bylo :) ehh :) starosc idzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - jedne zachodza po jednym cyklu a inne niestety po wielu wielu cyklach. wiec nie jest powiedziane ze akuraty tobie sie nie uda. trzymam kciuki :-). elli ja zaczelam chciec bardzo dziecka w wieku 31 lat po poronieniu. wczsniej nie myslalam o dziecku. mam nadzieje ze niedlugo sie doczekany kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku--
do elli tak podczytalam sobie wasz topik troche. jestes w ciazy?czy jeszcze sie staracie zmezem? sorry,ze tak zgrubej rury,ale mnie to zaciekawilo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciazy nie jestem, jeszcze, staramy sie :) a o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku--
tak pytam,bo widzialam ze zalozylas topik pol roku temu i mialam nadzieje,ze sie udalo. No to trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) mam nadzieje, ze w koncu mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku--
dodam jeszcze,ze zaczelam czytac kafeterie bo u mnie zaczelo sie cos dziwnego dziac. Od kilku dni spie juz o 20stej,jestem caly czas zmeczona,nieprzytomna. I dzis dostalam bol brzucha i rozowe plamienie-jestem 3 dni przed okresem.Myslalam ze sie rozkreci do wieczora,ale jest cisza. Mam dziwny smak w buzi. I do tego bola mnie piersi,dostalam na nich takie rozowe plamy. Podejzewam ciaze,ale testu nie chce jeszcze robic. Juz mam jedno dziecko i w 1 ciazy mialam wlasnie podobne objawy. Nie nastawiam sie jakos bardzo,ale te objawy troche mi nie pasuja do zblizajacego sie normalnego okresu. Cos mi tu nie pasuje. Ale wiadomo,nie ma co sie za wczysu nakrecac,bo wszystko sie moze zdazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki w takim razie :) powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj pol dnia spalam niewiem czy to przez pogode czy jak. okresu nie mam jeszcze. czekam. a nie mowilam wam moj maz rzuca palenie tydzien bierze tabletki Tabex no i mniej pali mam nadzieje ze niebawem wogole nie bedzie palil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jakoś pusto się robi na forum:( mało kto odwiedzą go.agness ją też dziś dziś mam jakoś dziwny dzień pół dnia spalam jedynie to w kościele byłam i mało mnie nie przewróciło raz gorąco raz zimno i mgłą przed oczami masakra a zaraz kładę się spać bo ledwo siedzę już także dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo nas wiecej, ale chyba wszystkie pozachodzily w ciaze i tylko my zostalysmy :) no coz, taki los forum dla staraczek, potem wszystkie przenosza sie na forum dla ciezarnych :) ja poki co jestem, mam nadzieje, ze Wy takze bedziecie, narazie :) potem tez sie przeniesiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Oczekujaca - nie urazilas mnie. Ja wiem ze zalobe nosi sie w sercu ale ja napewno nie robie tego dla kogos na pokaz. Mieszkam w holandi a tu ludzie nie znaja zaloby takiej jak my mamy. Ja robie to z szacunku i milosci dla mojego taty. Gdybym zalozyla cos kolorowego czulabym sie jakbym go w jakims stopniu zdradzila. Tata byl najwazniejsza osoba w moim zyciu i robie to dla niego. Z szacunku dla taty a nie na pokaz dla ludzi. Chodze juz 10 miesiecy na czarno ubrana wiec czemu nie mialabym jeszcze 2 miesiace? Wiem ze ludzie roznie do tego podchodza i szanuje wsystkich za to bo kazdy ma prawo nosic zalobe jak dlugo chce. Agnes - juz jutro okres? Zycze abys nie dostala :). Zdawaj relacje obowiazkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nic nie wskazuje abym go dostala. glowa jedyne co mnie boli ale to zadna oznaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no i super :)) mam nadzieje ze sie udalo :)). A mi sie znowu zdaje ze ja dostane przed czasem. Choc dopiero co sie skoncza. Dzis jak skonczylismy sie kochac to maz powiedzial ze mam krew bo on caly rozowy jest. Poszlam do ubikacji i wyleciala rozowa sperma. Teraz mnie ciagle jajnik lewy boli. A 1,5 tygodnia temu dopiero co mi sie okres skonczyl i teraz znowu mam dostac? Dobrze ze w srode mam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka7775
witam ja robilam test niedawno.@spoznia sie 5dni.piersi okropnie bola a na tescie ledwo widoczna zanikajaca jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) a ją wczoraj to leże z mężem już miałam spać a później nagle bez powodu w płacz mąż się przestraszył a ją becze później chwilą przerwy i znowu becze,później zaczęłam oglądać film plan gry i znowu w płacz i w śmiech masakra.zawsze przed okresem robiła mi się krostka na nosi a teraz nic,piersi nie bolą a za to mam straszna wydzielina taka biała a tu jeszcze 3 dni do @ a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×