Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc :) bylam u lekarza, stwierdzil ze to niedomoga lutealna, musze dokladnie przeczytac co to, i zapisal mi luteine od polowy cyklu :) mam nadzieje, ze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nic cisza zadnych objawow. Bullitka tez mialam tak ze ledwo skonczyla sie @ a za chwile znowu. Castagnus jakos pomogl mi naszczescie. Elli dobrze ze wkoncu lekarz poznal co ci jest. wyleczych uregulujesz i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - moze Ci sie udalo? :) :) :) mi castagnus nic nie pomogl, ale pewnie co organizm to inaczej dziala :) ja czytam o niedomodze lutealnej, z tego co czytam to nie powinno byc owulacji, ale dam sobie palec odciac, ze jest u mnie raz gesty sluz, raz rozciagliwy owulacyjny, hmmm, nic juz nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem Elli czasami mnie jajniki bola. i nic wiecej. poczekam jeszcze tydzien. a tak w skrocie to co to ta niedonaga lutealna? net mi wolno chodzi i nie moge otworzyc stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaburzenia w drugiej polowie cyklu, spowodowane niedomoga cialka zoltego, ktory wytwarza malo progesteronu, dlatego sa plamienia i nie mozna zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywnioskowal to z mojego opisu, zadnych badan mi nie zlecil, opowiedzialam, ze pare miesiecy temu odstawilam tabletki, od tego czasu mam nieregularne @, cykle trwaja po 30 - 33 dni, tydzien przed spodziewana @ mam plamienia, teraz wogole nie mialam @ tylko same plamienia ktore sie ciagna juz drugi tydzien, zrobil mi usg, nic go nie zaniepokoilo i dal mi luteine, ktora mam brac od 16 dnia cyklu, i na poczatek luteine 5 dni na wywolanie prawdziwej @, mowil ze 3 miesiace powinno sie unormowac, jezeli nie to zrobimy monitoring cyklu i badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - wkoncu jakis lekarz ktory sie zna na rzeczy :). Mam nadzieje ze te 3 miesiace to czas ze zajdziesz w ciaze :) Agnes - to ile ci sie juz spoznia? Oby oby oby to bylo to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - mam tez taka cicha nadzieje, ze cos sie wreszcie zacznie :) :) agnes - ja bym nie wytrzymala, zrobilabym juz dawno test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powinnam dostac w sobote albo wczoraj. maz tez mowi zebym test zrobila. ale ja sie wacham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - rob, nic nie tracisz, a mozesz zyskac :) :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, zrobiłam wczoraj test 2 dni przed okresem, ale nie mogłam już wytrzymać, test pokazał mi drugą kreskę grubą jasną ale widoczną, po pół godziny zniknęła i została taka prawie niewiodczna tylko pod pewnym kontem słaba blado różowa kreska! Co to może znaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze powtorz test w dniu spodziewanej @. i zobaczysz co wtedy wyjdzie. wydaje mi sie ze skoro test pokazal dwie kreski to ciaza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez teraz sa testy takie czule ze zbytnio nie ma.znaczenia czy rano czy wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale zawsze najwiarygodniejszy to z porannego moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz poczekam na @. jesli przeze tydzien nie bedzie to zrobie jeszcze raz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - a juz myslalam, ze ciocia bede :) szczerze Ci zycze, zebys byla mama :) co planujecie teraz zrobic, jakies kolejne badania? inny lekarz? jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli najpierw poczekam na @. a poznoej do endokrynologa sie zapisze. i wtedy zobacze co po wizycie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale napisalam glupio ze jak nie dostane @to test zrobie. teraz mysle ze po co? skoro jeden nie wykazal ciazy to nastepny tym bardziej. dzisiaj ide do ortopedy ciekawa jestem co powie na temat kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,niestety dostałam @ i nici z dzidziusia trochę się podlamalam no ale może następnym razem się uda.teraz będzie miesiąc przerwy w staraniach bo muszę odbyć fizjoterapie.nie wiem czy iść do lekarza i porobic badania bo kiedyś miałam problem z tarczyca i moenchengladbach przez to się nie udało nam:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca badanie zawsze mozesz zrobic zwlaszcza ze poziom tarczycy musi byc unormowany. skoro mialas kiedys problemy moze warto sprawdzic. u mnie nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - jak tam kolano? moze tez idz do jakiegos dobrego ginekologa, moze cos poradzi na te dlugie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×