Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość Wiem to na pewno
W ciąży macica jest miękka natomiast szyjka twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca dziewczyno Ty się tak nie stresuj :) napewno wszystko jest dobrze a martwisz się to normalne bo w ciąży jesteś toooooooo takie odruchy zobaczysz wszystko będzie ok dbaj o siebie i nie przejmuj się teściowa traktuj jak powietrze bo nie wskazany Ci stres babskiem jakimś teraz leczysz się Ty i mąż i dziecko :) a co do macic haha to się nie znam osobiście więc już się nie udzielam skoro ma być miękka tzn że ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresuja się bardzo i dziś wogóle nie mam humoru spać mi się chce kręgosłup mnie boli strasznie a jeszcze teściowa każe mi rozwieszac firanki pracować i zawieszać masakra i jeszcze z mężem się poklucilismy bo on zamiast robić dla nas co trzeba idę pomagać swojemu bratu bo przecież mamusią mu karze a ją mam dosyć tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - ty jak najszybciej powinnas poszukac innego mieszkania i z mezem sie wyprowadzic a niech brat was splaci. Inaczej sie wykonczysz psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca- zobaczysz wszystko się ułoży. Wiem, że czasami nie da się nie denerwować, ale musisz spróbować dla twojego i dziecka dobra. My tu jesteśmy z tobą, zawsze możesz się nam wyżalić:):):) Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to się przestałam opieprzac z teściowa przyszła , firanki se niech wiesza sama a nie rozkazy wydaje powiedz żeby se z sąsiadki ciecia zrobiła cwaniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jeszcze pół godzinki i do domku,koniec pracy na dziś i będzie więcej czasu dla siebie. Oczekujaca a Ty pytalas swojego czy nie chce się wyprowadzić i spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny leków żyje leże cały czas na łóżku bo wstać nie mam siły słabo mi zgaga mnie męczy i najgorsze że mam straszne gazy aż wstyd;( niestety nie możemy się wyprowadzić bo mieszkamy w małej miejscowości i mąż ma dom razem z gospodarstwem przepisane,ją pracowałam ale niestety upadł interes ,przez cały dzień zjadlam kanapkę i mandarynke na siłę masakra normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgage dobry napar z majeranku i wzmocni Cię troszkę,odpoczywaj bidulko bo przez te firany może od rana żeś się za robotę wzięła,nie słuchaj tej baby tylko odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ale sie rozpisalyscie :) az nie nadazam czytac :) a powiedzcie mi co planujecie na walentynki? :) oczekujaca - to wiadomo, dobra wiadomosc bedzie miala dla meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje walentynki ha grafik napięty bardzo rano lekarz o 13 tej sprawa w sądzie o 18 jakas niespodzianka niby od mojego i mam być gotowa i ciekawe co bo do ludzi pomysłowych to on nie należy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pomysłu na prezent dla niego a mam pytanie kobitki czy Wasi faceci biorą jakieś witaminy? Mój nie pali i nie pije i kupiłam mu vitotal dla mężczyzn bo do ludzi chrupiacych warzywka to nie należy i dobrze że chociaż owoce je jak mu podsuwam bo tak to tylko mięcho i mięcho :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) a moze cos wymyslil wystrzalowego :) mam nadzieje, ze sprawa w sadzie ... nie jestes jakims morderca ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z mezem idziemy do restauracji a potem do kina. Elli a jak prawko? Wiadomo juz kiedy egzamin? Agnes a ty gdzie??? Zyjesz jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - witaj :) co do prawka to narazie sie szkole jeszcze, jeszcze mam 9 godzin jazdy :) a potem egzamin wewnetrzny :) no i prawdziwy egzamin :) jak juz bede miala termin to sie pochwale i bedziecie trzymac za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli bo ja już go znam na wylot hahahaha roze , czekoladki i albo jakąś biżuterię albo bielizna i perfum na którym się nie zna i myśli że jak francuskie i drogie to dobre a ja wolę tanie i zwykle aby ładne :) a potem pewnie kolacja na której zamówi golone jak pół stołu haha i będzie jeczal przez pół nocy że brzuch go boli i żeby go masowac bo umiera już znam scenariusz :p hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę być mamusią - no to dobrze, ze nie o morderstwo ;P co do prawka to warto probowac :) chocby zeby potem dzieci wozic :) ( a propo - musimy Ci wymyslec jakas ksywke, bo Twoja za dlugo sie pisze hihi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bardzo moi miło drogie Panie :p a kobitki w jaki sposób jeszcze przyczyniacie się do poczęcia? Mi lekarz kazał brać folik i witaminy dla kobiet planujących to biorę i zrezygnowalam z kawy na rzecz bezkofeinowej no i więcej się ruszam nie pije już żadnych drinków tylko sama robię sobie świeże soki ale co więcej ? Chyba już nic się zrobić nie da poza seksem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kwas foliowy biore, musze jeszcze witaminki jakies kupic, bralam omega3 przez jakis czas, a teraz musze sprawic sobie jakies dobre witaminy, ale jeszcze nie wiem jakie :D uzywek nie mam wiec nic nie odstawiam :D no i tylko przytulanki pozostaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi kazał 2 razy dziennie ten kwas foliowy i te witamine dla planujących i w ciąży jakiś prenatal mi napisał kupiłam to 1 tab co drugi dzień to wszystko no i ta lutka teraz i od 16 dc zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi kazał 2 razy dziennie ten kwas foliowy i te witamine dla planujących i w ciąży jakiś prenatal mi napisał kupiłam to 1 tab co drugi dzień to wszystko no i ta lutka teraz i od 16 dc zawsze no i biorę atenolol 25 na wyrównanie ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) co u was ciekawego?ją już po śniadaniu i leże w lozeczku z mężem ,dziś rozmawialiśmy o imieniu dla dzidzi:) mi podoba się bardzo imię oskar oliwier maksymilian i bartłomiej a mężowi bartłomiej i jakub a dla dziewczynki mi lena nadia i najbardziej anastazja a jemu wiktoria.dziewczyny mam takie pytanie jak myślicie czy w mojej sytuacji można współżyć ,boję się żeby później nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca kochana jeżeli nic Cię nie boli i nie masz plamien a lekarz twierdzi że jest ok to pewnie że możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×