Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joaanna111

Panowie, czy kobieta zaprosiła Was kiedyś pierwsza na randkę?

Polecane posty

Gość joaanna111

może to trochę niecodzienne, ale czy zdarzyło się komuś, żeby kobieta zaprosiła pierwsza faceta np. na kawę . Jak zareagowalibyście w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Kafar
Nie, ale jestem ciekaw jakby to miało wyglądać. "Yo, piękny, spodobała mi się twoja buźka/ciałko/że przyjechałeś drogim samochodem(niepotrzebne skreślić) i pozwolę ci się zaprosić na kawę. Masz nawet przywilej zapłacenia za mnie. Deal?" Wybacz, mam trochę gównianą wyobraźnię. Totalnie mi się to nie widzi. Śmierdzi desperacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girgisku
Kiedyś zaprosiłam faceta do kina ale to jak byliśmy przyjaciółmi, wykręcił się nauką, po 3 miesiącach on mnie zaprosił już nieprzyjacielskie piwko ;> Byliśmy ze sobą rok. Jak miałam 15 lat to rzuciłam hasło do chłopaka aby wziął smycz i pójdziemy z psami na spacer. Byliśmy później 3,5 lata. Pół roku temu rzuciłam hasło do kolegi, aby ubierał kurtkę i pójdziemy poczuc swieze powietrze. Później były jego chęci spotkania. Jesteśmy razem. Grunt to tak zaprosić faceta na randkę aby nie domyślił się, że to randka. Później już pójdzie jak z płatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacperosz
Może nie wprost na randkę, ale na piwo. Jesteśmy ze sobą cztery lata. Podobała mi się, ale wydawała mi się nieosiągalna. Gdyby mnie wtedy nie zaprosiła, nie bylibyśmy parą, nie odważyłbym się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi piter
Tak miałem taki przypadek.Laska na studiach podeszła i zaprosiła mnie na kawę.Byliśmy razem 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egagdaw.g
Mnie nie. Ale może któraś się zrehabilituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×