Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POLKA KUCHENNA

DZIEWCZYNY,KTORA KUCHNIA NAJBARDZIEJ WAM SIE PODOBA?

Polecane posty

Gość POLKA KUCHENNA

:) BIORE UDZIAL W OWYM KONKURSIE:) NIE,NIE PROSZE WAS O GŁOSY I NIE POWIEM,KTÓRA TO MOJA:). NIE O TO CHODZI... PO PROSTU TUTAJ,NA KAFE SA BEZINTERESOWNE OSOBY...BO WYDAJE MI SIE,ZE TAM JAKIES TO NIESZCZERE I ZŁOSLIWE:)WYCHODZI NA TO,ZE JEDEN DRUGIEMU DAJE 1 PUNKT:) WIEC PYTAM ZCZYSTEJ BABSKIEJ CIEKAWOSCI... PROSZE O WYMIENIENIE 3 MIEJSC:) http://www.weranda.pl/konkurs/?controller=konkurs&kid=51&page=1 I PRZEPRASZAM ZA DUZE LITERY-AWARIA KLAWIATURY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA KUCHENNA
PROSZE TYLKO I WYLACZNIE O SZCZERE ODPOWIEDZI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioczka
Mi najbardziej podobają się zdjęcia "saskia", "manulkam", "Nastka" i "Jarosłam Berdak" :) Ale jeśli potrzebujesz pomocy w konkursie to polecam zajrzeć na stronkę http://hellbuzz.pl/ - tam znajdzie się wiele dobrych dusz, które zagłosują "na szóstkę" ;) To strona, która służy do wymiany głosów, rejestracji i klików w reflinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA KUCHENNA
DZIEKI ZA ODZEW:) NIEEEEE....NIE CHCE KORZYSTAC Z TAKICH STRONEK;) NAIWNIAK ZE MNIE I CHCE WIERZYC,ZE KONKURS ODBYL SIE TAK JAK NALEZY-UCZCIWIE;);) NAWET NIE WIEDZIALAM,ZE COS TAKIEGO ISTNIEJE!:) CHOCIAZ..LUDZIE JAK TO LUDZIE...POWIEDZA,ZE KLIKNA NA 6 A WCISNA 1;) ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
Najfajniejsza "edysmo", świetna "Jarosław Berdak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
polska, włoska, francuska pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja kaaaaja
Mnie się żadna nie podoba dlatego nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak huśtawka:)
ULUBIONE MIEJSCE GOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niektore osoby masakry kuchenne wklejaja:Onie wiem czy to tak dla zartu czy serio?????:Oo co kaman z ta kuchnia bozonarodzeniowa?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
Ewelina z Krzelowa - zdecydowanie najbardziej mi się podoba brat_ek - bardzo fajna dla pary saskia - fajne okno przy kuchennym stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia63
mnie tez podoba sie kuchnia Eweliny z Krzelowa.ciepla,jasna,fajnie by mi sie w niej pilo kawke z przyjaciolka:). nastepnia to brat ek-fajna,bez zadecia .a z trzeciem miejscem mam problem-za duzo kandydatow wiec nie podam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA KUCHENNA
MAM CZWARTE MIEJSCE!:) MILO,ZE PODOBALA SIE WAM MOJA KUCHNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaksmkjas
mi białe, kwiatuszek, durkurka i jakiestam jeszcze ale nie pamiętam autorek ale to wyłącznie kwestia gustów! no i faktycznie śmieszne to jest bo i wypasione kuchnie z meblami za 20tys i takie bardzo skromne, z meblami za 1200 są ocenione tak samo rożnica 5 klas a oceny takie same, muszą yć jurorzy w tym konkursie bo autorki kuchni niewyiorą faworytki, każda głosuje na swoją:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podoba kwiatuszek1 bardzo ładna przestronna kuchnia oraz anulkaa i lizzie manulkam też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA KUCHENNA
PRAWDA,ZE PWINNO BYC JURY?:) RACJA,O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE... ALE JESLI WYGRYWA KUCHNIA,KTORA PRZYPOMINA MI TROCHE GARAZ,A TROCHE "KUCHNIE POLOWA' TO ZACZYNAM MIEC WATPLIWOŚCI;) I TE SCIERKI....I ŻELAZKO....TAKA ARANZACJA CHYBA;) MYSLE,ZE LICZY SIE JAK LICZNA KTOS MA EKIPĘ:) CIOCIE,ZNAJOMI ITP:)NIE O KUCHNIE TU CHODZI:) NIE WAZNE:)LICZYL SIE FUN!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×