Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie87

w co spakować rzeczy dla dziecka do szpitala?

Polecane posty

przepraszam,jesli uznacie,że temat jest bzdurny ale to moje pierwsze dziecko, powoli przygotowuję sie do porodu i chciałabym spakować już maluszka do szpitala. torba podróżna? Reklamówka? w czym wygodniej? będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała
torba podrózna z reklamówką będzie wam niewygodnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
w torbę podróżną wygodniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, też myślę o torbie, moja mama nawet stwierdziła,że trzeba małemu nową kupic żeby już miał swoją;) w szpitalu gdzie mam rodzic pytałam co jest potrzebne dziecku, a pielęgniarka odp.że wszystko.. także teraz staram się to logicznie rozplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfheuiwbn
Jezy, skad sie biora tak glupiutkie dziewczyny, niby przyszle matki? O kazda bzdure pytaja na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + czy -
Zależy gdzie rodzisz. Są szpitale gdzie nie wolno mieć rzeczy w torbie podróżnej czy walizie-musi być reklamówka. Sprawdź na stronie szpitala lub tam zadzwoń. Jak nie mają w tej kwestii wymagań to torba lepsza od reklamówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + czy -
Zależy gdzie rodzisz. Są szpitale gdzie nie wolno mieć rzeczy w torbie podróżnej czy walizie-musi być reklamówka. Sprawdź na stronie szpitala lub tam zadzwoń. Jak nie mają w tej kwestii wymagań to torba lepsza od reklamówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam się za głupią, chyba lepiej zapytać doświadczonych kobiet niż wyjść na głupią. Nikt Cię nie prosił o odp jeśli uważasz,że to nie Twój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ czy - - dobra podpowiedź ,nie pomyslałam,żeby o to zapytać jak rozmawiałam z pielęgniarką. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała
nie stresuj się tak;) Jakie masz nastawienie do porodu? Jesteś wytrzymała? Na kiedy masz termin? Bedziesz rodziła z męzem czy sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol techniczny
W WOREK NA SMIECI :D glupia babo :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę właśnie zaczynam się stresować.. do tej pory spokojnie, a od kilku dobrych dni tylko o tym myślę.. Boję się po prostu, tyle się naczytałam,nasłuchałam.. Termin na 29 września, jeszcze trochę . Chcę sama rodzić,wiem ,że mój mężczyzna bardzo by chciał byc ze mną ale ja się uparłam,że sama i już. Chyba,że zmienię zdanie w ostatniej chwili... ja tez bym chciała- też się spodziewasz maluszka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała
nie,ja juz jestem mamą;) pamiętam jak rodziłam jakby to było wczoraj,a syn juz ma 12 wiosen:P :P Tak bym chciała mieć drugie dziecko,ale niestety ułozyło sie inaczej i podejrzewam,ze raczaej już nie będzie mi dane zostac mamą po raz drugi:O :O Trzymam kciuki za bezbolesny poród;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała
ja też tak sie pod koniec stresowałam jak ty:P to naturalne,ze człowiek się troszkę lęka nieznanego. dla mnie ciąza i poród były najpiekniejszym okresem w moim zyciu. Mimo,ze poród troszkę bolał to wspominam go cudownie. zobaczysz jaka to niesamowita radośc jak ci dziecko położą na brzuchu;) BAJKA I MAGIA. super uczucie dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony nie mogę się doczekać już tego momentu, a z drugiej obawiam bólu choć wiem,że to będzie "najpiękniejszy" ból... Dziękuję za miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała
ja tak się bałam,ze jak odeszły mi wody to jak pojechalismy na izbę przyjęc i miałam juz iść na sale przedporodową rodzić synka to nie chciałam męża puścic za rękaw. płakałam,żeby został ze mną. Nie miał wyjścia,kupił taki zielony fartuch i został. nie żałuję. duzo mi pomógł,jak syn się urodził to były takie emocje,ze płakalismy oboje. przemysl ten poród rodzinny. warto . Przez takie wspólne przezycie pogłębia się więź z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
najlepiej w jakąś zrywkę z tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wykluczone,że porodem rodzinnym to sie skończy, jak widzę u siebie ten coraz większy lęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym to się widzę bardzo nudzi. Dajcie spokój z tymi głupimi wklejanymi linkami. Bawi Was to ? żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + czy -
U mnie niewiele brakowało a byłby poród rodzinny,bo mąż parę razy zaglądał...:) ale go gonili bo w tym jak i w większości szpitali cc nie odbywa się "rodzinnie" :( ale nie bój się,ani się obejrzysz a dziecko już będzie chodzic. Czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Ja pakuję w torbę podróżną. Lekarz prowadzący pracuje w szpitalu, gdzie będę rodzić, i nic nie mówił, żeby nie wolno było przynosić walizek albo toreb podróżnych. Zresztą nigdy od nikogo o takim zakazie nie słyszałam (na żadnym oddziale). Też mam termin na wrzesień, ale jakoś się nie boję. Chciałabym nie mieć już brzucha i założyć normalne ubranie, a nie ciążowe (tak wiem, że nie od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia- tez by mi ulzylo bez brzuszka;) niby nie jest az taki duzy ale moj kregoslup go odczuwa.. Ja cala wiosne i teraz smigam w legginsach i tunikach, sukienkach. Nie kulowalam specjalnie ciazowych ubran tylko teraz troche wieksze. Ale tesknie za swoimi ulubionymi dzinsami;) bede miala motywacje zeby wrocic do formy sprzed ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×