Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekspertkamuzyczny121

Wesele z muzyką rockową! Stop dla disco polo!

Polecane posty

Gość Doktor Piotr
Mówcie w ten sposób przy zapraszaniu gości...Wtedy przyjdzie sama elita...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Nie chodzi o to. Ja kocham całą (no może prawie całą :) rodzinę. Ale na naszym ślubie będą musieli słuchać czegoś innego niż disco polo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
jak ktoś zrezygnuje to daj mi cynk. przyjdę jeśli tylko opamiętasz się i nie będziesz sprawdzać ile dałam w kopercie :classic_cool:. mam nawet sukienkę i buty odpowiednie. aha i nie szykuj mi curry i cebulki bo mam niestrawność :classic_cool: do Ciebie trzeba z osobą towarzyszącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Piotr
Byłem na takim weselu i już nigdy się nie wybiorę. Do północy wykruszyło się 3\4 gości a po pierwszej było już po weselu. O rodzaju muzyki mówcie przy zaproszeniach, żeby było uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle o "weselisku" ze schalnymi dziadami nie myślę. Ale byłam na weselu niemieckim, gdzie od tej 19 dp 22 było jedzenie, a potem... dyskoteka... Nie, nie, nie, ale rock-pop byłby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Oczywiście o stylu powiemy przy zaproszeniach. Nie będzie też oczepin standardowych, a coś w tym stylu: "Przygotowuje się około stu balonów. Do dwóch wkłada się karteczki z napisem "Pan Młody" i "Panna Młoda". Ten kto je znajdzie poprzez nakłuwanie igłą balonów wygrywa..." Pomysł z wikipedii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamaaaa a a a
bylam kiedys na weselu gdzie nie bylo zanego discopolo i zadnych hitow, bylo nudno jak sie masz! nie musi caly czas leciec disco polo, wystarczy pare takich kawalkow. Moga leciec jakies hity na czasie, jakies kultowe kawalki, ale caly czas muzyka rocowa to chyba nie za bardzo dobry pomysl... chyba chcecie zeby goscie sie dobrze bawili? a niestety nie oszukujmy sie, muzyka musi byc taka zeby chcieli tanczyc, szlec, bawic sie, anie tylko jej sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam takie coś, że na weselu państwo mlodzi zdjęli buty i oboje mieli dwa buty- jeden męski, drugi kobiecy. I ktoś zadawał pytania np. Kto będzie gotował? I oboje podnoszą buty, jeżeli podniesie biały bucik to odpowiedź- ona, a jak czarny to on. Przy tym pytaniu oboje podnieśli białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Powiedziałam przecież, że nie będzie tylko disco polo, gdyż będzie także troszkę piosenek popowych, pop-rockowych. A wieczorem planujemy koncert pod gołym niebem z jakimś zespołem rockowym w roli głównej. Jakiś znany polski zespół :) Widzieliście: http://www.youtube.com/watch?v=7uGooxEpIig http://www.youtube.com/watch?v=t7Gsi3goSJw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosztowne... A i wiesz limaty koncertowo-rockowe mogą się nie spodobać ciotom, babkom i wujkom... Mimo wszystko to nie jest zły pomysł, ale brooń Boże ciężki rock! Tylko ten lżejszy, zahaczający o pop, a będzie ok :) Ale Zbyszka i Danusię wymuszą na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamaaaa a a a
no to ja nigdy nie bylam na weselu, gdzie grali tylko disco polo. Na naszym weselu byl zespol, grali wszystko na zywo, glownie polskie przeboje, troche zagranicznych, troche disco polo zeby ludzie sie wyskakali i wybawili. ja bym nie przesadzala z jakims zespolem pod golym niebem, chyba, ze cale wesel bedzie pod jakimis namiotami czy pawilonami. goscie raczej chca sie bawic, pic i smiac niz barc udzial w koncercie... no ale to Wasz wybor :) zycze udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamaaaa a a a
a takie polaczenie z pop-em jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamaaaa a a a
na pierwsza piosenke mielismy chlopcow z placu broni kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry pomysl i
fajnie by bylo gdyby wszyscy goscie byi rockowo ubrani np. panie w skórzanych sukienkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Co do strojów to raczej nie będziemy ryzykowali. Za dużo wiejskich ludzi, którzy są bardzo ograniczeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na weselu też będzie muzyka raczej podchodząca pod rock i pop, ale tylko do 1 w nocy. Potem wesele dla geriatrii się kończy, zostają tylko młodzi i rusza prawdziwa impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka bez listka
''Za dużo wiejskich ludzi, którzy są bardzo ograniczeni ''- chyba mówisz o sobie wieśniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka bez listka
U mnie na weselu był zespół, który grał najnowsze hiciory i stare kawałki. Muzyka była mieszana. Oprócz tego był występ DJ'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy luizy
a dlaczego ma ją obchodzić to czy się cioci albo wujkowi nie spodoba? przecież to jest ich dzień i jak sobie zażyczą to mogą zrobić sobie wesele tylko muzyką klasyczną, ja bym w pompie miała co innym się podoba to jest ich ślub, a nie dzień robienia wszystkim dobrze żeby sobie mogli wężyka zatańczyć do "majteczki w kropeczki" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka bez listka
były standardowe oczepiny, ale nie było innych zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabolka 543
jesli chodzi o "wiejskich ludzi" to chodziło mu zapewne o stan umysłu a nie pochodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMia1987
My długo szukaliśmy piosenek. Naszą listę zrobiliśmy na podstawie strony www.piosenki-na-wesele.pl Wszystko fajnie posegregowane na gatunki, sporo nowości i najważniejsze że prawie same piosenki do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rock'n'roll
popieram takie pomysły...mi osobiście marzy się wesele bez wódki(nie bardzo chcę mieć na swoim weselu pijanego wujka próbującego tańczyć coś na kształt breakdance),ewentualnie na stołach może znaleźć się dobre wino ale w przyzwoitych ilościach,bez żadnych idiotycznych konkursów,zabaw i przyśpiewek oraz co najważniejsze z muzyką Elvisa Presleya,The Beatles i The Rolling Stones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słucham rocka, ale na wesele bym nie poradziła. Kilka kawałków rock & rollowych bym wrzuciła, ale też nie za dużo, bo się ludzie zmęczą. Rock to nie jest muzyka, przy której ogól ludzi będzie się dobrze bawił i trzeba się z tym pogodzić. Nie uszczęśliwiałabym nią nikogo na siłę. Czasami trzeba ustąpić. BTW widziałam też wesele, na którym zespół rockowy bawił się przy lekkiej muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rock'n'roll Popieram, najlepiej jakby zrobić wesele bez alkoholu, bez muzyki, bez jedzenia i bez gości, wtedy byłoby fajnie. Na weselu bez alkoholu był mój znajomy i wyglądało to mniej więcej tak, jak jakaś dyskoteka w szkole, gdzie każdy się chował z jakimś trunkiem, polewanie pod stołami itp., tragedia!!! A co do tych "wiejskich ludzi" to tym właśnie autorka pokazała jaka jest mądra, tolerancyjna, obyta i nie wiejska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moxxi
I dobrze, wasze wesele i wasze zasady. U mnie było jeszcze inaczej, bo w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie na weselu, nawet własnym, i muzyka niewiele by tu zmieniła ;) Dla rodziny (tej bardziej wiekowej części) był po prostu obiad w restauracji, a na drugi dzień mieliśmy wynajęty klub z muzyką jaką lubimy i imprezę dla przyjaciół. Ostatecznie było świetnie, chociaż na początku mimo wszystko obawiałam się trochę ewentualnej reakcji rodziny i ich marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcesz weslee z roznorodna muzyka to polecam zdecydowanie zespol www.key-band.pl graja bardzo zroznicowana muzyke, swietnie sie bawilam jak bylam na weselu gdzie grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nautalia_ess
byłam na weselu z zespołem rockowym Banda Łysego. było inaczej...i wcale nie gorzej. nawet mój tata gratulował chłopakom że przy rocku można sie bawic tyle godzin bo dawali rade i rzeczywiscie nie musi być diskopolowo zeby było fajnie. szkoda ze ja juz po ale moze jakąś rocznice z mym lubym zorganizujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×