Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Hej dziewczyny, podczytuję Was cały dzień po parę razy, ale jestem dzisiaj małomówna, bez energii. Pół dnia przespałam, czuję się coraz bardziej słonikowato i ciężko się oddycha. @justynakochapawla: jaki jest nick użytkownika z allegro, od którego kupowałaś podkłady i inne drobne rzeczy? Chętnie sobie podejrzę co sprzedaje, dzięki :) Śpijcie dobrze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katranka o dzięki za informację, nawet nie wiedziałam o takich przeciwskazaniach do endermologii, ja też chyba zacznę po porodzie masować swój zadek :) Szyszko, prosze bardzo : http://allegro.pl/johnson-s-baby-wkladki-laktacyjne-2x50szt-100sztuk-i3027201346.html Kupiłam też u niego wanienkę, reczniki dla bobasa, linomag, pieluchy, aspirator do noska, butelki, szczotke do butelek i do włosków i chyba nozyczki niemowlęce:) Miłego wieczoru, ja oglądam z meżem filmy, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obkupilam sie wczoraj w aptece internetowej we wszelkie podklady dla mnie I dla dziecka, waciki, gaziki, jalowe, niejalowe, spirytusy, czopki z paracetamolem, kosmetyki itd. Zostaly mi wozek, fotelik, mebelki I I dla mnie koszule do karmienia. Od polowy marca ide w koncu na zwolnienie I sie przerzucam ze smyka I innych bobolandow na leroymerlin I komfort, bo trzeba gdzies zamieszkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, I Justyna - ja we wrzesniu koncze 31lat, mojego ukochanego poznalam kurcze, wlasnie sobie zdalam sprawe, ze za 20tyg bedzie rowno 2 lata :) I jest super - oboje mamy ustabilizowane tzw. kariery, finansowo I w glowie jest dobrze, a o dziecko prawie rok sie staralismy a odkad brzuch zaczal rosnac, to w ogole jest coraz lepiej miedzy nami (na poczatku, to on chyba nie czail, ze mozna wymiotowac nie dzien czy dwa, a miesiac caly I uwazal, ze przesadzam z tym zlym samopoczuciem :)) Wiec jak przezyje porod (czego sie strasznie boje), to chcemy od razu kontynuowac produkcje dzieciow :) W temacie proszkow, to ja kupilam wczoraj bialego jelenia - porownalam sklad z innymi dziecinnymi I mial taki sam a nawet krotszy, bo nie ma substancji zapachowych. Wiec zaczynam prac pieluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm, sklamalam, jdnak bialy jelen ma jakas substancje zapachowa, jeszcze raz przejrzalam sklad, ale tez powachalam i zapach jest b. delikatny, neutralny. Pieluchy po praniu raczej zapachu nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka szczeze Ci wspolczuje i trzymam kciuki zeby to paskudztwo niepowrocilo. Ja wygladam strasznie jak potwor jakis. Modle sie tylko zeby malutka nic nie miala na twarzy. Nie rozumiem wogule z kad takie paskudztwo bolace sie bierze. Wyprubuje te produkty zziaji co pisalas ale jeszcze chcialam zapytac o ten kremco pisalas +30 czy on bedzie pasowal do cery tradzikowe? Moge stosowac? KATaranka napisz mi prosze czy zglaszajasiedo gabinetu dziewczyny z tradzikiem rozowatym i grudkami na mikrodermobrazje??? i co bys jeszcze proponowala zrobic ? Jakie zabiegidokladnie? Ja po ciazy zamierzam sie wziasc ostro za siebie, zeby moje dziecko nie musialo sie mnie wstydzic, a mowie wam wygladam jak potwor nos czerwony broda ipol czola a na tym ropne paskudztwa zapalone! Co do masazy to kupilam sobie takie cos do masowania i nakladm se to na reke, na dupcie. posladki wlewam oliwke i masuje po 10 min z kazdej strony-u mnie zaczal pojawiac sie celulitis wiec czas z nim walczyc. Dziewczyny do karmienia mlekiem kupujecie szklane butelki czy plastikowe? maleczy duze? Co do pieluch ja wstrzymym sie z praniem powiedzmy do konca kwietnia bo wydaje mi sie ze takiewypranena bierzaco beda bardziej sterylne. Ja nie kupywalam zadnych wkladek poporodowch tylko zwykle podpaski always na noc te duze z duza chlonnoscia. Mysle ze wystarcza. Dziewczyny zamierzam kupisc taki smoczek http://www.happydental.pl/p/pl/06027/curaprox_cmph_201_rozmiar1_-_medyczny_smoczek_z_tasiemka_dla_niemowlaka_do_7_miesiaca.html co myslicie? Przyszlo mi to na mysle bo dzieci moich znajomych maja strasznie szczeki do przodu powysowane, kiedys nie bylo tego widac dopiero przy kaplecie zabkow dostrzeglam i strasznie to wyglada. Chcialabym tego zAoszczedzic dziecku... Ale nie wiem czy te smoczki medyczne zdaja egzamin?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Chyba wracam do normy ciążowej, bo właśnie wstałam ;P @Lilith: Prałam w Białym Jeleniu hipoalergic, skład niewiele się różni od normalnego, ale delikatniej pachnie, więc może ma mniej substancji zapachowych. W dodatku użyłam płynu do prania Białego Jelenia, wypłukałam 2 razy i wszystko pięknie pachnie platkami mydlanymi, a nie proszkami i płynami dla dzieci - jakoś nie przepadam za tymi zapachami, poza tym są dla mnie za intensywne. Teraz cała rodzina pierze się w Jeleniu :P @bede_mama: ja kupiłam smoczek z Aventu, silikonowy, ortodontyczny, na samym początku, w zasadzie awaryjnie, bo docelowo nie chcę Małej smoczkować :) O tym smoczku co piszesz, nic nie słyszałam, ciekawe, ale ciekawi mnie też to, ile w tym chwytu reklamowego ile prawdy :) Jeśli masz zaufanego pediatrę albo internistę, to podpytaj? No i cena za ten smoczek odjazdowa... Hm a co do wysuniętych żuchw, to pamiętam jak koleżanka rodziła córkę drogą naturalną i Mała miała wysuniętą do przodu żuchwę po porodzie. Lekarz powiedział, że to i tak nic, bo w wyniku porodów naturalnych takie części ciała mogą ulegać deformacji w ciągu paru mcy dochodzą do siebie... Nie wiem ile w tym prawdy a ile fantazji, to też musiałabyś dopytać prowadzącego. @justynakochapawla: Dzięki za link :D Jeślu któraś z Was lubuje się w kosmetykach Palmersa, to niezły wybór jest na www.doz.pl, ale cenowo taniej na http://www.apteka-melissa.pl/producent_palmers_3065.htm Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki, miłego dnia dla Was i Waszych maleństw:) lilith-marlie ja mam to samo, pragnę (jak się wszystko pomyślnie poukłada) rozpocząć masową produkcję bobasów:) Marzy mi się 3:) Jeśli chodzi o smoki to nie za bardzo jestem wtajemniczona, ale tak jak Szyszka mam ten a Aventu ortodontyczny. Kupiłam tylko jeden, bo również nie chcę z niego korzystać. Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka ja też chętnie poczytam coś na temat kremu z ziaji plus 30 bo szukam jakiegoś dobrego kremu nawilzajacego bo mam strasznie sucha skórę na twarzy. Ogólnie to ja też zawsze miałam problem z trądzikiem ale od połowy ciąży widzę że skóra mi się poprawiła bardzo jest tylko sucha i wrażliwa ale z tym zawsze miałam problem. Moja znajoma miała bardzo duży trądzik przed ciąża a po ciąży wszystko zniknęło, jak ja zobaczyłam to nie wierzyłam że skóra może się tak poprawić po ciąży. Justyna ja też z tej str na allegro mam zamiar dużo rzeczy pozamawiac. A co do butelek to ja zamawiam zestaw z laktatorem z aventu i tam są 4butelki dwie większe i dwie mniejsze z tej str co któraś z Was tutaj wklejala. Zestaw kosztuje 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadła mnie choroba...:( Giluje sie i gardło mnie boli, a od kichania już mnie boli całe ciało. Czym można się podleczyć? Obecnie mam tylko propolki na gardło i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka na gardło polecam plukanie woda z solą mi bardzo pomagało i tabletki do ssania tantum verde. Mi lekarz na katar polecił wdychanie naparu z majeranku, pomogło mi to szybciej pozbyć się kataru. I oczywiście syrop z cebuli to już zawsze robię jak tylko czuje że coś mnie bierze bo bardzo szybko mi pomaga na te wszystkie dolegliwości. A na gorączkę gdyby się pojawiła paracetamol brałam. Niewiele tego można w ciąży brać ale trzeba szybko działać żeby choroba się nie rozwinęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu o to niedobrze:( Ratuj się czym prędzej...ja piłam dużo miodu z cytryną, ssałam na gardło tabletki tantum verde, psikałam antybakteryjnym płynem dla kobiet w ciąży ARGENTIN oraz łykałam pastylki prenatal grip. http://www.leki-apteka.pl/prenatal-gripcare-x-15-kaps.html http://www.nokaut.pl/leki/argentin-t-spray-do-gardla-20-ml.html Juwelka a możesz opowiedzieć coś o tym laktatorze? Rozumiem, że myślisz o manualnym? Ja się tyle naczytałam, że znowu głowa puchnie.... Ja myślę o tym mini elektrycznym z Madeli (koleżanki mnie nastraszyły, że tym ręcznym to strasznie ciężko coś odciągnąć, jak uważacie koleżanki? : http://medela.strefamarek.allegro.pl/medela-laktator-elektryczny-mini-electric.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka - wlasnie ja nie wiem czy plukac dodatkowo w plynie do plukania, dalam po prostu dodatkowe plukanie w wodzie. Nie widzialam wczoraj plynu jelenia, ale moze sie skusze jak mi sie obecny skonczy - swie rzeczy plucze w E sensitive, bo mi inne tez zbyt intensywnie pachna. Anka - ja z kolei nie polecam miodu z cytryna, bo one moga dodatkowo podrazniac juz bolace gardlo. Lepiej dzialaja wg mnie zapobiegawczo, a jak juz gardlo boli to poliz sobie lyzke oliwy albo jakiegos oleju lub masla. To nawilza gardlo i zmniejsza bol. Mozna tez psikac tantum verde. Justyna - my z dwojka to chcemy od razu poleciec, potem chce wrocic na pare lat do pracy i jeszcze kolejna dwojke trzasnac. Co do laktatora, to nie wiem czy chcesz na stale odciagac mleko czy tylko awaryjnie. Jesli to drugie to chyba starczy reczny - ja kupilam sobie np. Lovi, ten nowy model (niebieskie pudelko), bo ja lubie polskie firmy :-D wydaaje mi sie, ze bedzie spelnial zadanie. Apropos poporodowych awarii, to na doz.pl zamowilam tez mm, ale w saszetkach 1 porcjowych, skoro ma byc awaryjnie, to awaryjnie, zamowilam tylko 4 saszetki. Smoka w ogole nie kupuje - bedziemy musieli sobie radzic bez :-) przeczytalam tylko w ksiazce, ze tasiemka nie powinna byc dluzsza niz 12 cm ze wzgledu bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuję laktatora. Mam zamiar karmic 3 mies, potem wracam do pracy. Kilka dni temu kolezanka pokazala mi jak wygladaja jej piersi po maltretowaniu ich laktatorem. Okropnie. Wokol otoczki brodawki ma rozstepy jeden przy drugim. Po ciazy ich nie miala. Do tego luzna, obwisla skora. Mowi, ze jakby wiedziala, ze takibedzie efekt to by w zyciu nie upierala sie przy karmieniu piersia tylko wprowadzila mm. Bede_mama - ja kupilam 3 smoki z Aventu (0-6mies), silikonowe, ortodontyczne. 1 standardowyz koleczkiem (uchwytem), dwa bez tzw motylki. Butelki mam plastikowe z Aventu, seria Natural. 3 małe i 3 duże. Do szklanych nie jestem przekonana, sa ciezkie. Kolezance wypadla z reki i nabila malej na buzi guza. Poza tym co za roznica i plastikowe i szklane trzeba wyparzac tak wiec szklane nie sa ani bardziej praktyczne ani strylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozłożyło mnie :( mam nadzieję, że nie będzie gorzej bo nie obędzie się wtedy bez pójścia do siedliska bakterii czyli na całodobówkę :( Całą noc nie mogłam spać, jednym ciągiem to może 20 minut i zaraz musiałam się przekręcać, zasnęłam chyba przed 8 rano. Wczoraj zaczęło się, że katar był intensywniejszy i zaczęło mnie psikać, szczypały mnie też oczy od paru dni więc pewna byłam, że po prostu zaczyna się to co zwykle co roku - coś kwitnie, aczkolwiek myliłam się. Obudziłam się z bólem głowy, zatok, lewa strona trzewioczaszki mnie boli idąc od zatok, gardło na razie ból umiarkowany ale strasznie swędzi też bardziej po lewej i nie mogę mówić. Ratuje się herbatą z cytryną i sokiem malina/lipa, do tego tantum verde do ssania, wit C do picia, Mąż ma jeszcze kupić wapno..ehh :( xxxx Co do kremu tego z Ziaji nawilżającego z kwasem hialuronowym 30+ ja jestem z niego zadowolona, ma dużo substancji aktywnych, fajna konsystencja, lekko mi się po nim nos świeci ale i tak dobrze sobie radzi jak nałożę go pod podkład, używam go też na noc, później i tak zawsze nakładam puder sypki więc nie widać. Poleciłam go też trzem koleżankom i były bardzo zadowolone. Obecnie mam cerę mieszaną, nawet ze skłonnością do suchej i jak na razie mi wystarcza, stosowałam go też wtedy przy tym wsypie - żeby nawilżyć skórę, wbrew pozorom tłustą czy trądzikową też trzeba nawilżać - wtedy skóra sama nie będzie wytwarzać tyle łoju, spodziewałam się, że może być wysyp przez nawilżenie (wtedy skóra może zacząć się oczyszczać bo jest lepsze odżywienie itp) ale na szczęście nie było, najwidoczniej nie miałam odwodnionej tak jak sądziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede_mama trądzik różowaty to przeciwwskazanie do mikrodermabrazji. Jest to silne działanie mechaniczne, więc przy tym trądziku jest to przeciwwskazanie, krążenie po mikro jest pobudzone, skóra silnie ukrwiona czego należy unikać. Można stosować jak są zaskórniki, i niewielkie krostki bez stanu zapalnego. Ogólnie przy trądziku różowatym to tylko delikatne peelingi enzymatyczne. Na trądzik różowaty to ultradźwięki - sonoforeza (można też pod nazwą fonoforeza) polegające na wprowadzeniu preparatu wgłąb skóry za pomocą ultradźwięków, tutaj to byłby preparaty poprawiające kondycję naczyń włosowatych i uszczelniające - ale tego nie można robić w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej nieobecnosci. sporo sie u mnie dzialo. w 24 tyg zaliczylam szpital, zostawili mnie na jedna noc na obserwacji. dzis estem po wizycie i szyjka skrocona na 2,7. jak to bylo z ta szyjka, do ilu jest w miare bezpiecznie? mam duzo lezec i pupa w gore. pozdrawiam was mocno postaram sie pozniej wiecej popisac ale musze cos was nadrobic z czytaniem bo mam tyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka to widzę że u Ciebie podobnie jak u mnie ja w 25tyg trafiłam do szpitala ze skracającą się szyjka i leżałam prawie 2tyg norma jest do 2,5cm poniżej to już zakładają szew albo pessar. Ja jak trafiłam do szpitala lekarz zmierzył szyjkę na 2,5cm czyli na granicy normy. Mi dzisiaj brzuch twardnieje dosłownie co kilka minut już nie mam siły powoli do tych cholernych twardnien :-( pomimo tego że ciągle leże z dnia na dzień twardnienia są częstsze i silniejsze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - Klaudynka ma rację, trądzik rózowaty jest przeciwwskazaniem do mikro:) Ja bym spróbowała peelingu kawitacyjnego ale to ultradźwięki więc po ciązy. Ewentualnie leczenie IPLem, ale tez przy ciązy odpada. Chociaz my generalnie same na sobie często eksperymentujemy i czasem coś co nie powinno sie sprawdzić akurat u danej osoby działa, także nigdy nic nie wiadomo...:) A o cellulicie mi nawet nie mów, u mnie teraz wraz ze wzrostem wagi coraz bardziej się uwidacznia..:) ale ja z nim walczę odkąd zaczełam dojrzewac, mimo ze wazylam 44 kg, sportu pod dostatkiem, dieta normalna... czyli hormony i geny u mnie działają - taki los:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowamamusia - ja mam co tydzień monitorowany poziom AFI bo pod koniec 2 trym miałam zdiagnozowane wielowodzie. Norma to 5-20. Ja przy poziomie 21-22 miałam odciągany płyn owodniowy. Od tamtej pory mam AFI w górnej granicy 16-18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopka394
Czesc dziewczyny. Podczytuje Was regularnie i jako przyszla mama z terminem na maj mam pytanko co o tym sadzicie. Chce kupic Tiny Love 3w1 LEŻACZEK ŁÓŻECZKO BUJACZEK. http://www.smyk.com/tiny-love-wielofunkcyjny-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-czerwono-kremowe,p1052156769,swiat-niemowlaka-p Zeby uniknac biegania na nocne karmienia do pokoju starszej corki zastanawiam sie czy kupic takie cos i postawic kolo naszego lozka. Jak myslicie, zbyt kosztowne jak na max 5 miesiacy uzytkowania-spania w nim? Tylko 70cm dlugosci. Wart swojej ceny? Zwykle lozeczko szczebelkowe juz mam po starszej corce...Z doswiadczenia wiem ze pozniej lezaczek jest bardzo przydatny tylko takowy mozna kupic sporo taniej. Corka regularnie "przesiadywala" w foteliku samochodowym na zmiane z mata edukacyjna. Jestem w kropce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania zestaw ciuszków dla dziewczynki. Ciuszki są dla dziewczynki w przedziale wiekowym 0 - 8 miesięcy są w dobrym i bardzo dobrym stanie. Zainteresowane mamusie prosze o kontakt na maila Swiat_dziecka33@interia.pl . Serdecznie zapraszam naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekarz też przy każdym usg sprawdza ilość wód płodowych. Ja mam 12. U mnie kolejna bezsenna noc się szykuje.. A mały tak szaleje w brzuchu że mam wrażenie jakby mi tam miał rozniesc wszystkie narządy.. Strasznie nieprzyjemne i bolesne są te ruchy ostatnio i nie ma chwili żebym go nie czuła.. 24h ciągle się wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej wy macie te wszystkie badania mierzenie wód itp a ja żadnych badan nie mam robionych!! nie wiem nawet ile moje dziecko wazy:o do wizyty jeszcze 3 tyg wiec im powiem ze maja mi usg zrobic,niby nic sie nie dzieje wszystko ok ale lepiej sprawdzic wkurza mnie to ze tutaj tak do ciązy podchodza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOPKA mi sie wydaje ze tak dospania na dłuższa mete moze być ten lezaczek nie zbyt wygodny...ja bede miala lezaczek ale bede tam kaladla malucha w ciągu dnia a na noc będzie spał obok łóżka w koszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jksbdcjvsgfsj
spierdzielać z tymi linkami z łachami po obcych bachorach!!! Nikt tu nie będzie kupować zaplutych szmat po cudzych najduchach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×