Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

mama zielona - to całkiem sporo - mój w 34 tygodniu wazył 1900:) liczac mniej więcej 150-200g na tydzien Twoje dziecię może juz miec ok 3kg czyli całkiem normalna waga jak na noworodka:) Myslę, ze nie masz się czym przejmować... a masz jakieś powody do niepokoju, że pytasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna dziewczynka !!!! Przesliczna :) jeszcze raz gratulacje :) Boże dziewczyny moze to nie jest normalne ale jakoś dopiero teraz do mnie dotarło ze mam w brzuszku takie dzieciatko , tzn takie "gotowe ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka chyba wiekszosc z nas tak ma :) ja nawet na porodowce zastanawialam sie czy aby na pewno dziecko urodze ;) dopiero jak zobaczylam synka to dotarlo do mnie ze nosilam malego czlowieka i nie byl to tylko wielki falujacy brzuchol :) No to dziewczyny zaczelo sie na dobre :) teraz sie dzieciaczki posypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dziś króciutko x monitka1985- GRATULUJE z całego serducha!!! Córa piękna :) Śliczne imię wybraliście. Nie mogę uwierzyć, że to już drugie maleństwo przyszło na świat :D x Szyszka- ja mam takie same majtki :) x Klaudynka - dobrze, że pojechałas na IP, przynajmniej wiesz na czym stoisz :) x Narobiłyście mi wszystkie smaka. Moje ulubione lody to McFlary z lionem :) a nr 1 dla mnie to kubełek z KFC a szczególnie stripsy :) Mniam! Od jakoiegoś czasu miałam ochote na słodkie, ale chyba się przejadłam, bo wole bardziej na słone. Chociaż planuje w nd zrobić sernik na zimno :) x Dziś zaczełam się pakować, ale jeszcze nie przygotowałam wszystkiego. Byłam na uczelni i jutro też jade na cały dzień - może jakoś wysiedze... Uciekam sdo łóżka. Spokojnej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@monitka1985: śliczna córeczka! Wielkie gratulacje kochani i dzięki za zdjęcia!!! Wielkie szczęście :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@monitka1985: śliczna córeczka! Wielkie gratulacje kochani i dzięki za zdjęcia!!! Wielkie szczęście :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka gratulacje!! ale super kolejna dzidzia zaraz wejde na poczte by ja zobaczyc:) widze ze my to kwietniowki majowki sie zrobilysmy:) jej wzruszylam sie i z tego wszystkiego mleko mi sie zjaraloo i cala chalupa wali:p anilla mieszkam w Szkocji mamanita nie daj sie na zywca cewnikowac:p najgorzej tylko to wlasnie wspomonam bo cewnikowali mnie jeszcze za nim zabrali na sale najgorzej jest pierwsze wstanie bo szwy ciagna i helikopter w glowie no i wodospad miedzy nogami;) ja szybko doszlam do siebie zobaczmy jak bedzie teraz;) i wolaj o leki jak.tylko zacznie cie bolec mi polozna mowila ze mam mowic jak tylko poczuje bol a czulam jak jeszcze znieczulenie mnie trzymalo i o tyle dobrze ze nie czulam ukluc w tylek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka gratulacje!! ale super kolejna dzidzia zaraz wejde na poczte by ja zobaczyc:) widze ze my to kwietniowki majowki sie zrobilysmy:) jej wzruszylam sie i z tego wszystkiego mleko mi sie zjaraloo i cala chalupa wali:p anilla mieszkam w Szkocji mamanita nie daj sie na zywca cewnikowac:p najgorzej tylko to wlasnie wspomonam bo cewnikowali mnie jeszcze za nim zabrali na sale najgorzej jest pierwsze wstanie bo szwy ciagna i helikopter w glowie no i wodospad miedzy nogami;) ja szybko doszlam do siebie zobaczmy jak bedzie teraz;) i wolaj o leki jak.tylko zacznie cie bolec mi polozna mowila ze mam mowic jak tylko poczuje bol a czulam jak jeszcze znieczulenie mnie trzymalo i o tyle dobrze ze nie czulam ukluc w tylek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka gratulacje!! ale super kolejna dzidzia zaraz wejde na poczte by ja zobaczyc:) widze ze my to kwietniowki majowki sie zrobilysmy:) jej wzruszylam sie i z tego wszystkiego mleko mi sie zjaraloo i cala chalupa wali:p anilla mieszkam w Szkocji mamanita nie daj sie na zywca cewnikowac:p najgorzej tylko to wlasnie wspomonam bo cewnikowali mnie jeszcze za nim zabrali na sale najgorzej jest pierwsze wstanie bo szwy ciagna i helikopter w glowie no i wodospad miedzy nogami;) ja szybko doszlam do siebie zobaczmy jak bedzie teraz;) i wolaj o leki jak.tylko zacznie cie bolec mi polozna mowila ze mam mowic jak tylko poczuje bol a czulam jak jeszcze znieczulenie mnie trzymalo i o tyle dobrze ze nie czulam ukluc w tylek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zielona! :)
mam rozwarcie i skrócona szyjke od 32 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa tabelka chyba tak bedzie lepiej:) ROZPAKOWANE MAMY NICK--------------------DATA UR.---WAGA/CM-----PŁEĆ----CC/SN----IMIĘ 1.Czekam na wiosne 6.04 .13... 3100/56 .......CH......SN.........Jonathan 2.Monitka1985..........18.04.13...2320/49........DZ......CC.........Milenka 3. Moze tak byc? mam nadzieje ze nie bedziecie mi mialy za zle ze podalam imiona;) tak wiec kto bedzie nr 3?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie nie było i nie jestem w temacie :) gdzie sobie wysyłacie zdjecia maluszków? Tez chciałąbym zerknąc na kruszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*czekam na wiosnę śliczny synek, wygląda jak laleczka i jeszcze takie minki poważne robi :) xxxx *Monitka1985 GRATULACJE !! ;) *Szyszka85 Po urodzeniu Engerix, 5w1 i 6w1 odrzuciłam bo stwierdziłam, że to za duże "combo" dla takiego Malucha, zresztą ta 6w1 nie jest jakoś zbyt długo na rynku, więc na błonnice krztusiec i tężec chciałabym szczepić Tripacelem jeśli będzie dostępny jeśli nie to InfarixDTPa dlatego, że w tych dwóch jest krztusiec bezkomórkowy xxxxxx My też ostatnio coś często o Maca zahaczamy albo o KFC ;) Jeśli chodzi o ten McFlurry Magnum to zjadłam ale bez rewelacji, lepszy lód z polewą czekoladową :) Jak przez większość ciąży nie mogłam patrzeć na fast foody i zjadłam może do 7 miesiąca z 3 cheesburgery i to z małym przymuszeniem to teraz dość mi smakują :D xxxxxx Rozmawiałam dziś z moją mamą, która już od grudnia ciągle mi "wróży", że na pewno urodzę przed majem - pierwsze ruchy wyczułam bardzo wcześnie więc dodała do tej daty 20 tygodni i jej wyszło jakoś na koniec kwietnia. Teraz mówi mi, że ja się urodziłam w 37 tygodniu termin miała na 14 listopada a urodziłam się 25 października to, żebym 3 tygodnie odjęła od 17 maja i wychodzi na 26 kwietnia ;p pyta się mnie od kiedy się czuję tak "dziwnie" to jej mówię a ona do mnie aa to pewnie za tydzień urodzisz... Lepiej żeby tym razem nie miała racji bo jeszcze łóżeczko musimy kupić :) P.S Dzisiaj prasowałam i tak patrzę z 5cio paku r.56 ze Smyka miałam body nadruk z tyłu u góry r.56 a metka wszyta z rozmiarem 62 i dopiero przymierzyłam do pozostałych sztuk i rzeczywiście większe. Ze śpiochami ze Smyka - kupiony dwupak na opakowaniu pisało r.62, a metka wszyta na r.56 ale rzeczywiście jest to rozmiar 62 bo przymierzyłam do pajaca ze Smyka na r.62 - można zgłupieć. Tak po wypraniu doszłam do wniosku, że najlepsze na razie jakościowo mam ubranka z Auchan i z Carrefour - ani się nie zmechaciły, ani rozciągły, a te ze Smyka już mają meszek (po 1 praniu wg. zaleceń :o), niektóre troszkę się naciągnęły choć nie wszystkie, jedna paczka była inna gatunkowo bodziaków a druga znów lepszy gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**monitka1985-gratuluje serdecznie pieknej Milenki!!!:)nic tylko zazdroscic;) **katranka-no wlasnie moj maly tez jest jakos tak dziwnie odwrocony,mysle ze juz jest glowa w dol bo czkawke czuje po prawej str na dole,mam wrazenie ze plecy wypycha tez po prawej w okolicach pepka,tak samo pupa tylko ze z lewej str a nozki nizej czuje **Anka30!-wyslij maila na majowki2013@gmail.com tu na forum daj znac ze napisalas maila i dostaniesz haslo zwrotne do poczty;) **takiego smaka mi wczoraj z lodami zrobilyscie ze moj M kupil duze lody i siedzialam przed tv i lyzeczka wcinalam-mmmm;) **i mialam super sen-snilo mi sie ze wody mi odeszly tylko nie wiem co bylo dalej bo zadzwonil budzik meza i sen sie skonczyl,ale dzis juz wezme sie za pakowanie torby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauddynka69 - z tymi bodziakami ze Smyka masz rację Ja też prasowałam taki 5-cio pak i jedna sztuka wydawała mi się większa, ale spojrzałam na ten nadrukowany rozmiar i 56. Muszę zobaczyć na wewnętrznej metce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka jaka sliczna kruszynka :*:* oczywiscie sie wzruszylam...ma takie sliczne malinowe usteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitka1985 -- Gratulację!!! Milenka jest śliczna, taka filigranowa dziewczyneczka. Nie mogę się doczekać mojej Zuzi;) Moja niunia jest ułożona po prawej stronie, główką w dół. Nóżki prostuje pod moje żebra, a rączkami bije po pęcherzu. W nocy opadł mi trochę brzuszek. Powiedziałam mężowi "Młoda opadła", a On wyskoczył z łóżka i zaczął krzyczeć że wody mi odeszły. Strasznie się przestraszył, że to już a cesarka jeszcze nie zaplanowana. Dziś mi mąż zrobił wykład, że nie mogę nic robić, żeby nie przyśpieszyć porodu. Mam leżeć i wypoczywać, a ja nie mogę tak leżeć i patrzyć że w domu brudno. Co do cesarki to ja mam wskazania od dwóch okulistów i wypisane skierowanie od mojej Ginekolog, na karcie ciąży też zapisała "wskazania okulistyczne". We wtorek idę z tym do lekarza pracującego w szpitalu Siemiradzkiego. Ja też mam straszną ochotę na lody, wczoraj kupiliśmy dwa opakowania lodów algidy i od razu musieliśmy z mężem spróbować każdego smaku:) Pociąg do fastfooda też mam, ale tylko jednego Burger Kinga i mojego ulubionego burgera fresha ze świeżymy warzywkami, mniam:) Miłej soboty dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucielo mi poprzedniego posta :/ Madzik hahaha jacy oni sa kochani, niby nas uspokajaja, mamy sie nie martwic itd, a tu wyglada ze bardziej przezywaja niz my :D Moj kluseczek juz dlugo wypiety dupka na mnie, glowka do dolu, plecki i pupcia w kierunku brzuszka, nozki i raczki po boczkach :)) juz wczoraj podjelam decyzje, ze jutro idziemy na obiad do Maca albo KFC, a deser to koneicznie McFlurry :D:D Nie mam zamiaru jakos starsznie sie dietowac przy karmieniu, ale raczej fastfoody sobie odpuszcze. MIlego dnia dziewczyny!! Cud Malinka ta nasza Milenka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka - gratulacje, malutka śliczna - niby niemowle dopiero, a już widać, że dziewczynka :-) xx Szyszka - kupon na McFlurry Magnum,to już we wtorek wykorzystaliśmy, mi chyba jednak najbardziej zwykłe śmietankowe z polewą karmelową lub czekoladową smakują. xx Wczoraj wieczorem stoję sobie w koszulce samej i kanapki robię i nagle chlusnęło mi po nogach - na podłodze słomkowa plama, mówię do mojego: Chodź tu, coś mi leci po nogach - starliśmy to, zaczęliśmy wąchać (zgodnie z tym, co szybko w książce sprawdziliśmy) i nie wiedzieliśmy czy to w ogóle pachnie (wody płodowe mają mieć słodkawy zapach). Mój M stoi z paniką w oczach na środku kuchni i mówi: O K..wa, ty zaczynasz rodzić? I co teraz? Nie ma co, idziemy pakować torbę, przecież Ty w każdej możesz urodzić teraz! I 5 minut później stał nad listą rzeczy wymaganą przez szpital i drygował mną co mam szykować, a potem osobiście zabrał się za wyparzanie laktatora, smoków, nakładek i za pół godziny byłam spakowana :-D Natomiast jego reakcja skłania mnie ku przemyśleniom, że jeszcze skończy się tak, że ja go będę wiozła na porodówkę, a nie on mnie hahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze lilith to ty mozesz byc nastepna?ale jaja,normalnie strach sie bac coraz bardziej co to bedzie...a jest dopiero 20go kwietnia-do maja jeszcze cale 10dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie - moze to mocz? u mnie wody nie pachniały wcale :) tez sie spodziewalam slodkiego zapachu. Polozna powiedziala ze jest lekko slodki a ja sie nie znam. Za to mega slodki zapach daja po wyschnieciu. Jedz na szpital sprawdzic czy pecherz plodowy caly bo przy odejsciu wod czy masz skurcze czy nie to urodzisz w ciagu 24h (najwyzej wywolaja) bo inaczej grozi zakazenie wewnatrzmaciczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja już na uczelni ale mam jeszcze chwile wiec pisze. Osobiście tez boje sie szpitala, ale tylko dlatego, ze nigdy nie byłam w charakterze pacjenta. Nie wiem w sumie czego sie spodziewać. Do tego dochodzi porod i jako pierworodka jestem kompletnie zielona. Strach sie bac normalnie... Cewnikiwanie tez mnie przeraza :( x lilith- nie strasz :) przynajmniej miałas bodziec zeby sie spakować i męża obok przede wszystkim- nawet jeśli panikował :) ja sie własnie boje ze sie zacznie, a ja będę sama i dopiero bedzie... Pisz w miarę możliwości jak sie sytuacja rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith o kurcze!!! i co to bylo?? raczej nie mocz...;))daj znac co i jak :*:* moze nawet rodzisz teraz!!!lepiej daj znac jak najszybciej, bo sie bedziemy martwic i przeniesiemy Cie w tabelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×